Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 01.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Тема Barefoot saddleнови  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано19.05.09 10:01



Здравейте на всички!
Знам , че темата за седлата на Barefoot е дъвкана няколко пъти вече , но моля ви тези от вас , които имат такова да ми дадат съвет. На път съм да си купя такова, модел Чероки, но втора употреба. Помня, че конника ми беше казвал нещо по този въпрос. Ще ми излезне около 300 Е , заедно с потник и стремена. Изглежда доста добре, въпреки, че малко се притеснявам от това , че ще го взема без да съм го виждала. Но аз и така и така не разбирам много от седла и дори и да го видя пак няма много да разбера.



Тема Re: Barefoot saddleнови [re: POLllV]  
Автор konnikabezglava (минаващ)
Публикувано22.05.09 13:21



зависи от потника..
ако е анатомичен е добре...горе долу е удобно седлото, само с малки забележки към опаса, и по- скоро към каишките, които го фиксират да не се мести..като дойде утре на Дро майка и, ще я помоля да го снима и да пусне снимките..и стременниците са малко по- назад отколкото трябва..ми се струва, но като цяло бива..





Тема Re: Barefoot saddle [re: POLllV]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано22.05.09 15:03



Ако е здраво и оборудвано седлото 300е е много прилично.
Аз съм виждал на живо такова седло и мисля, че върши идеална работа(особенно за любителска езда).
Ако имаш големи изисквания, ще плащаш повече.
Определено купувайки такова седло плащаш по-малко отколкото получаваш...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.