Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 17.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема СТАРИ СНИМКИ С КОНЕ ОТ 2005 - Анови  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано07.05.09 21:17




Да запълним атракта, докато Башмакова пусне клипове



Тема Re: СТАРИ СНИМКИ С КОНЕ ОТ 2005 - Анови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано07.05.09 21:32



Колко много коне! Всичките ли ги познаваш? Страхотни снимки.





Тема Re: СТАРИ СНИМКИ С КОНЕ ОТ 2005 - Анови [re: Mystic_River]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано07.05.09 22:02



Малка част от всичките за нея година - подбрах по - интересните...
Ами...всъщност да ! Аз по принцип като снимам, гледам да знам кой е - е, има случаи по състезания някого да изтърва - и после с приятелите го разпознаваме - забавно е !

Но като цяло знам кого снимам...
То нея година бяганията бяха в Русе, и аз почти се бях вманиачила като видя даден кон, да знам кой е !А след обяд ги развеждат, излизат по много наведнъж и е лудница...Бързах да нащракам когото си харесам, и все пак и за си изкарам коня - и после ги разпознавах в движение...
Абе...правеше ми се клип за нашия крос - не само за състезанието, ами и за подготовката, така, малко снимки иззад кулисите, ама не съм си доразвила идеята, пък като не стане както съм го замислила, и ще ме домързи нататък...а тук беше и малко с благородна цел, така да се каже - някои от тия коне вече не са живи - та в тяхна памет...



Тема Re: СТАРИ СНИМКИ С КОНЕ ОТ 2005 - Анови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Miss Zhekova (a happy person)
Публикувано07.05.09 23:25



Супер са! А първия кой е? И каква порода е?



<-- Аз и Кахеел!! <3

Тема Re: СТАРИ СНИМКИ С КОНЕ ОТ 2005 - Анови [re: Miss Zhekova]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано07.05.09 23:32



Тъмно кестенявият изплезен ? Агон. От Айстанцер - и чистокръвна майка, мисля, че Граминя се казва...Такива кръстоски източно - български ги водят вече...Между другото, пълен брат на Аргон, дето ти си го яздила - а хич не си приличат...Ей го в цял ръст съвсем наскоро






Тема Re: СТАРИ СНИМКИ С КОНЕ ОТ 2005 - Анови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор koнчeмилo (новаче)
Публикувано08.05.09 09:16



Много са красиви. Този от 1.18 е с впечатляваща прическа! Някои имат особено жив поглед и ти стават близки без да ги познаваш. Ето например лежащият от 0.39, или от 4.25, така мило е погледнал.

На 1.04 кончето се прозява много сладко.

На 1.33 се сещам за Междузвездни войни и учителя Йода.



Кой е конят с трицветната юзда от 2.40? Да не е някой французин (май това са цветовете от френското знаме)? Той също ме впечатли с погледа си.



Тема Re: СТАРИ СНИМКИ С КОНЕ ОТ 2005 - Анови [re: koнчeмилo]  
Автор Miss Zhekova (a happy person)
Публикувано08.05.09 10:24



не ми излизат снимките, Рени

А иначе просто ми хвана окото и викам да те питам кой е.. то пък се оказа, че брат на Аргон хъх

<-- Аз и Кахеел!! <3

Тема Re: СТАРИ СНИМКИ С КОНЕ ОТ 2005 - Анови [re: koнчeмилo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано08.05.09 18:26



На 1,18 е Делфин - него редовно го правеха така...

На 0,39 е Моника - всъщност е голяма проклетия...
На 4,25 е Амазонка, кобилата на Сияна. Мисля, че по него време вече си беше нейна.
На 1,04 е Назарен, те бяха две снимки с прозявка, тази ми харесва повече.
На 1,33 е Саратога...
А конят от 2,40 е Богатир...Ами не е французин и е сниман на хиподрума в Русе - то повечето снимки в Русе са правени де...



Тема Re: СТАРИ СНИМКИ С КОНЕ ОТ 2005 - Анови [re: Miss Zhekova]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано08.05.09 18:30



Хм, не знам защо...Ще ти ги пратя някой път като се засечем...





Тема Re: СТАРИ СНИМКИ С КОНЕ ОТ 2005 - Анови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор koнчeмилo (новаче)
Публикувано08.05.09 20:31



Мерси! Нали знаеш, човек като си науми нещо иди му обяснявай, че не е вярно. Може и русенец да е, но на мен ми заприлича на французин, щуротии някакви от моя страна



А за кобилката дето казваш, че е проклетийка, аз си имам една теория, че точно опърничавите и своенравни животни са много интелигентни. Имат си свое мнение и затова не се подчиняват сляпо. Уважително, макар че някой път могат да те вбесят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.