Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 17.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема СНИМКИ С КОНЕ...нови  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано30.04.09 13:45



Вчера беше слънчев и топъл пролетен ден, идеален за снимане - и на хиподрума правихме най - вече това - реално го правим всеки ден, някои хора може би мислят, че снимаме само нашия кон - е, не е така, просто от известно време избягвам да качвам снимки на коне, които не са мои ! По много причини.
Но пък винаги има хубави снимки, които си струва да бъдат видяни - хванах се снощи и направих едно клипче - темата беше само коне, без хора - и снимките трябваше да са само от април.





Тема Re: СНИМКИ С КОНЕ...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор grey_rider (минаващ)
Публикувано30.04.09 15:24



Готини снимки и красиви коне!
Ама като гледам тези оседланите как са опаковани, нищо чудно че ти се чудят как може да се качваш на коня си без нищо

.



Тема Re: СНИМКИ С КОНЕ...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор dani_f (срамежлива)
Публикувано30.04.09 15:36



Някой снимки просто ме грабнаха от пръв поглед...особено онази с понитата и конете, които бягат...А други дори малко ме стресираха - и по-точно тези разпенените и тези с мундщуците и хакамората...Бррр от тях направо тръпки ме побиха...Едно конче, което лежеше и половината му страна беше огрята от слънцето, също беше много приятна...Изобщо си се опитала да покажеш аспектите от живота на спортните коне и не само...Лично на мен клипчето ми хареса...И благодаря, че го сподели!





Тема Re: СНИМКИ С КОНЕ...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано30.04.09 15:47



Хубави кадри има в това клипче, наистина. Видях и клипчето за Рибен, много е готино - някак за краткото времетраене показва голям спектър емоции.





Тема Re: СНИМКИ С КОНЕ...нови [re: dani_f]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано30.04.09 15:54



Тези разпенените коне със строгото заюздване и на мен ми направиха неприятно впечатление...Тия дни чета разни сайтове на подобна тематика (например сайта на Тереза Сандин - Sustainable Dressage) и си мисля колко е важно ездачите да са по-запознати и с анатомията на коня, и повече да мислят и да усещат, когато искат нещо от коня. Защото понякога от чисто невежество, а не от лоши намерения може да се видят дости грозни картинки в ездата...



Тема Re: СНИМКИ С КОНЕ...нови [re: Mystic_River]  
Автор koнчeмилo (новаче)
Публикувано30.04.09 17:00



Портретите на конете са много хубави! Някои от конете имат някак западен вид, сигурно са много елитни и скъпи. Много ми хареса този със сините мъниста на врата. Имаше и едно конче с невероятно големи очи, като сърничка.



Тема Re: СНИМКИ С КОНЕ...нови [re: grey_rider]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано30.04.09 19:45



Имаше много, аз просто подбрах по - разнообразни...А някои пък не успях да ги снимам без човек край тях...
Ами опаковат ги - за да скачат...Явно това е начина...





Тема Re: СНИМКИ С КОНЕ...нови [re: dani_f]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано30.04.09 19:49



Тази, с прибиращите се коне, я имам в различни дни като варианти...И на клип ги снимах веднъж...Те редовно се прибират така и е много красиво...
Ами да си призная, би ми харесало да са в падок и да ги наснимам без нищо, ама нямаше как...


Аз два легнали коня снимах - ако е за бебето - то е Вал Килмър
Абе идеята беше на снимките да няма езда в чист вид - т.е. човек на кон. Понеже на предния клип пък беше скачане...Та за разнообразие...



Тема Re: СНИМКИ С КОНЕ...нови [re: Mystic_River]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано30.04.09 19:51



В коментара на едно скачане на "Хан Аспарух" обясняваха, как е абсолютно нормално конят като си дъвче трензелата, да се пеноса така...





Тема Re: СНИМКИ С КОНЕ...нови [re: Mystic_River]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано30.04.09 19:54



Обичам да снимам коне - и предимно глави.


От Рибен наистина се опитах да покажа нещо като резюме - повече от нещата, които видяхме...Накратко!
Да си призная, канех се да направя и от Малка Смолница и Русе, ама нямах подходяща музика и ме домързя някак...А и отнема време - тоя 4 пъти го правих отначало, докато ми хареса - защото винаги спазвам принципа си - ако тръгна да правя нещо, или го правя както трябва, или хич...И затова не се хващам да правя много неща - защото знам, че ще отнемат поне два пъти повече време от предвиденото...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.