Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 10.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как мина "конския" ден?  
Автор love_horses_forever (новак)
Публикувано07.03.09 22:40



Как мина при вас? Разкажете! =)

При мен в 6:30 ме събуди телефона с цвилене!

Измихме колата и тръгнахме с баща ми и майка ми към село Поляна (край Силистра). Пристигнахме в 11 часа. Студено, но нали е конски великден- това ни топлеше. =) Беше.. сравнително добра организация... Имаше си поп, имше си и коне, дори кебабчета! Повечето коне бяха Английски. Видях и коне от миналата година- така бързо се променят!! Имах чувството, че съм мравка в сравнение при тези "небостъргачи". Снимки: (ама все още се качват)



Тема Re: Как мина "конския" ден?нови [re: love_horses_forever]  
Автор grey_rider (минаващ)
Публикувано07.03.09 23:20



Стефан и Афи - слънцата на нашата конюшня днес

.









Тема Аууууууууууууууууууууууууунови [re: love_horses_forever]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано07.03.09 23:39



беше уникално....излезе ми през носа,понеже тръгнахме веднага след нощна смяна...Бяхме на Кремиковци...Организацията беше супер....толкова цветно,шарено,динамично....пълно....коне....малки големи средни черни бели бегови тежковози понита....от всичко ПО МНОГО....
направих уникални снимки,но днес в 4 следобед пак бях на работа и няма да имам време доооо утре да ги прегледам като хората....
видяхме много хора....макар че гледахме да сме малко по-встрани от дежурната лудница....радвахме се на тежковозите и на каскадьорите...бяха мн добри....и видях най-огромния кон който бях виждала....3 годишна кобила....тон и половина


беше много хубаво...



Тема и още...нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор grey_rider (минаващ)
Публикувано08.03.09 00:51



... надскачане до 194 см

:





Тема тованови [re: grey_rider]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано08.03.09 08:13



сме го пропуснали,но така или иначе гледахме да не се врем много в тълпата

мерси за клипчето





Тема Re: Как мина "конския" ден?нови [re: love_horses_forever]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано08.03.09 08:26



Аз ходих на Априлци. По традиция там става голямо надбягване. Имаше няколко гари за местни коне и кранти, за чистокръвни английски, за полукръвни, араби и понита.

Организацията беше прилична. Полицията организираше движението на колите и подсигуряваше място за паркиране. Настроението преповдигнато, кебапи, кюфтета, музика и т.н. Местните попове осветиха състезанието и поръсиха със свтена вода всички коне и много хора от публиката. Говорителите пръскаха гласа на Ути Бъчваров, който приканваше участиците в надбягванията да заемат местата си, а публиката крещеше като обезумяла :-) Това мога да кажа, че беше хубавото...

Лошото. Замислих се върху това което виждам. От момента, в който стартьора махне с байрака се започва луд бой с пръчки (приличащи повече на бухалки) и свършве когато коня премине финала. Хм, странно нещо да изкараш празника си...?! Хем имаш празник хем ти се друсва някой дивак на гърба(често без седло дори) и те кара да бягаш, като през цялото време те бие и дърпа в устата.

Разбира се имаше и много грамотни ездачи и обгрижени коне, които представяха класата и върховенството на отношенията между ездач и кон.

Редактирано от silver_stallion на 08.03.09 08:32.



Тема Re: Как мина "конския" ден?нови [re: love_horses_forever]  
Автор Faber-Castell (poznat)
Публикувано08.03.09 08:44



hehe.. ама че съвпадение... аз забравих че беше конския празник вчера..

аз го прекарах на уелш националите... видях на моето пони таткото, и се запознах със собственичката му..



за съжаление нямаше кебабчета и бира, но имаше пържени картофки и сандвичи..





Тема Re: Как мина "конския" ден?нови [re: grey_rider]  
Автор Miss Zhekova (a happy person)
Публикувано08.03.09 09:48



Браво на Стефан и Афи

Чудя се как Афродита е застанала спокойна за снимката

<-- Аз и Кахеел!! <3

Тема Re: тованови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор grey_rider (минаващ)
Публикувано08.03.09 12:29



Да, защото клипа е от Бенковски, където нашата Лили се представи супер, а пък Стефан и Афродита са взели купа на Кремиковци, където не ходих. Тях ги снимах чак като се прибраха в конюшнята.



Тема Re: тованови [re: grey_rider]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано08.03.09 21:41



Ние също бяхме на Кремиковци!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.