Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 25.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Възраст...нови [re: freerider]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано27.01.09 23:52



Виждала съм доста по - добре изглеждащи и на по - преклонна възраст - не просто мръсни...



Тема Re: Познайте коня?нови [re: Faber-Castell]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано28.01.09 00:00



Аз на това му викам евтина реклама - виждате ли, ама колко много ни пука...докато ни четат статията - иначе ни е през...

Това е гнусното в цялата история...
И за тоя случай - те всичко така го правят - през пръсти - това не видяли, онова не разбрали, другото не го допревели...Някой виждал кон на картинка, ама тръгнал да пише...все ездно аз да направя реферат за ядрена физика...
Едно от "постижевнията" им беше статията за циганския бос от Дулово...Гадно колкото си искаш, мани за нашия крос какви глупости бяха писали...Оставям настрана какви снимки бяха сложили към смрадливата си статия - от типа, дето случайно съм натиснавла копчето и е станала, и съм я изтрила на момента, щото си е чист брак...Ама голям праз, че били калпави, че конят приземил вече, че била замазана - човек не го ли прави ей така, с мерак, все криво излиза накрая, и хората се смеят...Лафа "наречи го "Езда" и повече не го обиждай", не е мой !
Та и там биха направили същото - ще бием брабани колко ни пука, и гледай след месец - два конят пак в същото положение, че може и по - зле...
Не го ли правиш, защото наистина го чувстваш така, по - добре хич не го прави...Като ще е през пръсти...



Тема Re: Познайте коня?нови [re: saremka]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано28.01.09 00:08



Всъщност е неприятно, че е така, но се радвам, че някой мисли като мен...





Тема Re: Познайте коня?нови [re: ГOCПOДAP]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано28.01.09 00:12



Тя и кобилата не беше цвете, вярвай ми...Пък ей така, за десет минути, щях да ти намеря 10 такива коня - и то без да търся особено...





Тема Re: ??нови [re: ГOCПOДAP]  
Автор Faber-Castell (poznat)
Публикувано28.01.09 00:36



някой май го настъпаха по болезнения мазол и се защитава защото е гузен???

моля -коментирайте по темата.. в момента говорим за Издател, и как да му помогнем...

Моля темата да остане 'по темата' и ще чакаме отговора на федералните...

Господар ако иска да се защити, и да обясни какво става, моля да отвори нова тема.. ако не знае как - да пита...


за списанието, аз даже никога не съм го виждала на хартия, а от инфото на уеб страницата им разбрах че са дилетанти в знанията си за коне, и в журналистичестките и фотографски напъни, така че нямам намерение да ги защитавам...

Просто коментирах, че ако някой предлага помощ (а това че те 'можело' бяха само спекулации така или иначе) не бива да се пренебрегва...

Находка, чакаме с нетърпение отговор...



и който там каза че Издател изглеждал нормално за 25 годишен, явно е виждал само окаяни, бедни 25 годишни коне.. уверявам те, това не е 'нормално'...

Редактирано от Faber-Castell на 28.01.09 00:59.



Тема Re: ??нови [re: Faber-Castell]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано28.01.09 09:12



ами и аз казвам че не е нормално!


Отговор от Федерацията още няма. Чакаме. Обмислям идеи...



Тема Re: Познайте коня?нови [re: HAXOДKA]  
Автор Miss Zhekova (разсеяната)
Публикувано28.01.09 17:55



Кой е този черен хубавец.. годините ама изобщо не му личат!!



<-- Аз и Кахеел!! <3

Тема Re: Познайте коня?нови [re: HAXOДKA]  
Автор galter (непознат )
Публикувано28.01.09 18:45



Zdraveite! Pomnia Izdatel kato beshe na 5 godini skachashe kros. Potresen sam ot sastoianieto mu v momenta. Jiveia v chujbina, iskam da pomogna s kakvoto moga za da se podobriat grijite za tozi kon. Molia drajte me v techenie i me uvedomete s kakvo moga da pomogna. Informirahte li Federaciata po konen sport za sastoinaito i loshite uslovia na otglejdane?



Тема Re: Познайте коня?нови [re: galter]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано28.01.09 20:48



Да, пуснахме писмо! Сега чакаме отговор! Надявам се реагират по-скоро. Искаме само разрешение да вземем коня!



Тема Re: Познайте коня?нови [re: Miss Zhekova]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано28.01.09 20:51



Черният кон се казва Вагнер. Едно време е карал крос.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.