Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 25.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Познайте коня?нови [re: saremka]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано25.01.09 21:43



Да, това е ИЗДАТЕЛ! Легендарният кон за българския конен спорт, един от малкото БЪЛГАРСКИ коне, поклири квалификации за Световна купа, конят донесъл десетки победи - индивидуални и международни както на собствениците си, така и на страната ни. Същият тоя кон сега живее в мизерия в Кнежа, постела му е нищожен, от слама, циментът преобладава, очите му сълзят, тъжни са, задните му крака са надути, целият е хлътнал, ребра, таз - всичко се вижда.Питам само къде е федерацията в този момент? Къде са собствениците на този кон? Защо този, пак казвам КОН-ЛЕГЕНДА тъне в мизерия, при положение, че трябва да му се издигне паметник? Така ли се отблагодаряваме. Днес сме първи - утре сме последни...... Нямам думи!!! Ще напиша едно писмо със снимки до Федерацията, за да попитам това ли заслужава един държавен кон, това ли заслужава Издател????????





Тема Re: Познайте коня?нови [re: HAXOДKA]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано25.01.09 21:44



и ако трябва ще организирам кампания за доживяването му! Вярвам, че никой от вас няма да възрази да дари по 5 лева на месец и да предприема нещо по въпроса с подходящата му издръжка и грижи!





Тема Re: Познайте коня?нови [re: HAXOДKA]  
Автор saremka ()
Публикувано25.01.09 21:57



Мда, аз бих подкрепила кампанията ти,макар че мисля, че той повече се нуждае от грижи, а не от пари. Не само да му изсипеш дажбата...



Тема и аз съмнови [re: saremka]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано25.01.09 22:21



ЗА!
чакаме ли вече отговор от федерацията?



Тема Re: Познайте коня?нови [re: silver_stallion]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано25.01.09 22:55



С удоволствие:

Каретино 1983г

Корадо
Казини е на снимката ми под мненията.



Клиъруей, той е по-млад

като имам време ще пусна снимки от Германия където яздих, там имаше пансион за възрастни и възстановяващи се коне. Нейният кон беше от Корадо - 20 и няколко годишен и ще видите как изглежда. Там като станеше обяд и коне се тръшваха на тревата, на слънце и с краката нагоре, като умрели и се припичаха на слънце!



Тема Re: и аз съмнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано25.01.09 22:56



утре ще го съчиня и ще го споделя с вас!
Грижи да, парите ще са за храната и за грижите - зъби, копита, постел, това онова ...



Тема Re: и аз съмнови [re: HAXOДKA]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано25.01.09 23:33



аз ще давам пари ако трябва...стига да знам,че отиват,където трябва



Тема Re: и аз съмнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор K@terina (студент)
Публикувано26.01.09 08:35



Много жалко за такива коне и лошото е ,че са много май. Извинявам се за въпроса, но кой от тези коне е Издател- сигурно първият- белия и кои са другите по надолу.





Тема Re: и аз съмнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор saremka ()
Публикувано26.01.09 08:50



И аз това имам предвид, ще съберем пари, но ще отиват ли за него. Те досега така са го гледали, явно така им харесва...
Конят наистина има нужда от грижи,специално гледане и повече внимание.



Тема Re: Познайте коня?нови [re: HAXOДKA]  
Автор Faber-Castell (poznat)
Публикувано26.01.09 08:52



ужас...

срамота.. знаете ли кой е собственика му в момента? - нямахме ли преди неотдавна 'малък' спор по повод факта че Издател все още го състезаваха??

явно след като последния му 'ездач' го е захвърлил е западнал....

тези останалите и те ли са в Кнежа? - къде е това?

Колкото до писмата до федерацията- аз не вярвам те да могат да направят кактото и да е... аз не им вярвам изобщо - най много ако се вдигне шум да пратят вет със зелената спринцовка.. и да ги приспят всичките и да пометат историята ... да я направят да изчезне..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.