Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 16.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯ (АРХИВ)нови  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано06.11.08 17:25



Тази тема е за всички обяви. Те трябва задължително да се пускат тук, ако не, ще бъдат премествани тук. Ако някой искат да коментира нещо, свързано в обявата, но не директно предложение, моля да пусне нова тема.

Редактирано от DustDevil на 28.02.11 14:06.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано08.11.08 18:32



Обява от:



Продавам кон Тракенен, Жребец на 3г с родословие от конезавода в Костинброд
Телефон: 0898 425 776. Област Плевен.
Цена: 9900 лв.




Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано08.11.08 18:38



Обява от:



Продава се 11 годишен кастрат. Майка - Деспа (Да Капо), Баща - Грях. Перфектен за любителска езда и спорт. Конят се намира в отлично здравословно състояние без травми.Изключително спокоен и не се влияе от други коне. Може свободно да се язди от малки деца.Висок е 165см.
Намира се в гр.Ямбол. Телефон за повече информация - 0887 654 618.
Цена:4000лв.Извинявам се за качеството на снимките.






Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано08.11.08 18:47



Обява от:



Търся да си купя кобила Чистокръвна арабска, не повече от 10-12 г., бихте ли ми помогнали.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано08.11.08 18:49



Обява от:



ПРОДАВА СЕ ЖРЕБЧЕ ОТ ПОРОДА РУСКИ ТЕЖКОВОЗ НА 1 ГОДИНКА - ПРЕКРАСЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПОРОДАТА С ВСИЧКИ ДОКУМЕНТИ -УНИКАЛЕН Е !!!!
ЦЕНАТА Е 3000 ЛЕВА.
Кончето есе намира в пансион близо до софия - снимки мога да направя но незнам как да ги кача тука.
Ако някой се интерисува лесно ще му покажа кончето с линк на снимката от друг сайт.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано09.11.08 01:58



Обява от:



Интерисуваме арабски жребец с цел-разплод.
Ако е възможно условия за ползване и евентуално снимки.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯ [re: DustDevil]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано09.11.08 08:03



Не ми стана ясно дали искаш да си купиш жребец или да заплодиш кобила на него?



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано09.11.08 09:36



да и аз не разбрах. Между другото, един човек подарява арабски жребец от линията на Майпол. Конят не съм го виждала, но казаха че наистина е хубав, но на нас не ни вършеше работа, защото имаме много коне, пък и той самия имал стари травми на сухожилията, т.е. за спорт няма да става, но пък за разплод мисля, че няма никакъв проблем.



Никой няма да ми попречи........

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: HAXOДKA]  
Автор arabik (интусиаст)
Публикувано10.11.08 12:16



За разплод става въпрос.Имам кобила която предстои на пролет да бъде осеменена.Та по този повод ,налага се да посъбера малко информация, за да се ориентирам в пространството за цени качество на материала ,пък и желая да проуча какво е състоянието на породата в страната,налични типове от породата и т.н и т.н..Абе всеки боледуващ от тази страст знае за какво става въпрос.По принцип се занимавам със селекция на екзотични птици,но конете са ми стара страст.Разбрах,че в Кабиле има такъв жребец ,но не мога да се добера до никаква конкретна иформация.Ще бъда изключително благодарен, за всяка информация.
А за споменатият жребец,нещо повече, къде се намира?



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: arabik]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано10.11.08 14:46



Ясно за каква краста става дума....! :-)
В БГ има асоциация на арабските коне, която се занимава с развъждането на породата. От там можеш да получиш точна информация за твойта кобила ако има тавро и да те посъветват на какъв кон да заплодиш. В асоциацията члуниват много производители. Има също и хора, които не са членове, но също се интересуват доста от развъждането на тези коне. Зависи дали искаш кончето да се вписва в племенни книги и за какво ще го ползваш. Мисля че Находка ти писа по-рано за един жребец който е от добра линия и се подарява защото е с травма на сухожилията на предните два крака, но става за разплод. Поинтересувай се дали е подходящ за теб, ако можеш да си позволиш да се грижиш за него и да го ползваш за баща. Успех в лечението на крастата коне ;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.