Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:36 28.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор Fortysymo (непознат)
Публикувано01.02.09 03:46



Здравейте всички. Много съм Ви благодарен за съветите и загрижеността но едва ли ще ме разобедите даже ме амбицирахте още повече


Харесах го още на снимката, после ми хареса това че е с характер а като разбрах че е на изчезване съвсем ме плени. Даже след година може да взема още един.
А време за обучение ще имам бол. Зарязвам работа и светски живот и излизам от системата. Решил съм да си поживея на свобода. А свободен човек без кон... не върви някак си
Така че ще помоля silver_stallion да ми съдейства да намерим едно млодо конче. За пола нямам претенции, нали ще му търсим след това другарче

Не се гаси туй що не гасне

Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано01.02.09 10:20



Обещавам, че ще направя всичко възможно да ти намеря коня който искаш.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор Fortysymo (непознат)
Публикувано02.02.09 01:32



Никога не ми се е случвало непознат да ми върши услага.
Надявам се да намеря достоен начин да се отблагодаря за което.

Не се гаси туй що не гасне


Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: Fortysymo]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано02.02.09 12:18



Здравей, преди малко говорих с Марио Бировски. Той е председател на асоциацията на Плевенски кон. В момента има едно конче мъжко около две години и половина. Кончето е таврирано и има регистрация като Плевенски кон. Родителите са Плевенска майка и чистокръвен баща. Малкото е кастрат, цената 5 000лв. Не може да се язди, не е учено на нищо. Цвят изабела. Питах и за конче на което и двамата родители да са Плевенски коне, но с оглед на развъдната дейност на асоцаията, сега не се продават малки кончета. Ще ти потърся още коне, но малко ме ограничаваш, като искаш малко конче.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: silver_stallion]  
Автор lvan44 (непознат)
Публикувано09.02.09 19:38



Според мен на колегата му трябва 8 годишна каракачанска кобила хем се ползва за планинска язда хем на теглилка





Тема Re: Коне от Германиянови [re: DustDevil]  
Автор malkija_ (минаващ)
Публикувано11.02.09 09:44



Конюшна в Германия разпродава конете си. Собственикът е възрастен и няма сили вече да работи. Затова иска възможно по-бързо да се махнат - доколкото разбрах му е доста спешно. Предлага отстъпка в цената, ако се вземат няколко накуп (или всички).
Продават се около 40 коня - 18 от тях са спортни коне, другите са млади коне, подрастващи, кончета и кобили-майки. Спортните коне са за скачане, някои и вече с класации в тежкия клас (S).
Ако някой сериозно се интересува и иска подробности, може да ми пише на бележка.



Тема Re: КУПУВАМ/ПРОДАВАМ/ТЪРСЯнови [re: DustDevil]  
Автор My Rules (И ся к'во прайм)
Публикувано18.02.09 07:31



Конят още се продава



Аз и Емона.

Тема Re: пансионнови [re: malkija_]  
Автор Haблюдaтeл1 (вече познат)
Публикувано12.03.09 12:53



Здравейте всички!
Някой знае ли къде има свободни места за настаняване на кон на пансион в и около София?
Ако някой може да сподели и впечатления, мисля, че ще е полезно за настоящите и бъдещи собственици на коне.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Haблюдaтeл1 на 12.03.09 12:53.</EM></FONT></P>

Редактирано от Haблюдaтeл1 на 12.03.09 12:53.



Тема Re: пансионнови [re: Haблюдaтeл1]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано12.03.09 15:33



Търси лице с ник "конника без глава"



Тема Re: пансионнови [re: silver_stallion]  
Автор konnikabezglava (минаващ)
Публикувано14.03.09 14:49



0888834090 Ivo




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.