Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 26.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Този форум ....  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано04.11.08 12:34



...все повече заприлича на място за безплатна обява за всякакви комерсиални цели, бази , базички , туристическа езда , коне , амуниция и прочее.
Отгоре на всичко , поне аз не знам някой да е продал нещо от тукашна обява , или ако има такива случаи , те се броят на пръсти.
В интернет има достатъчно места и портали за платени обяви и е грозно и неморално да се използва авантата.
Предлагам за гласуване , модераторите да изтриват всички комерсиални теми.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: Този форум ....нови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор Gepina (Phenomenon)
Публикувано04.11.08 12:47



Щом ще се печели от това,неморалното не е повод за съборазяване. 1/4 ако не и повече от темите на клуба представляват точно такива постинги.И преди не са били по-малко,просто сега бият на очи,защото в рамките на 10дни примерно се появяват само 4-5 теми,1 от тях - обява.Аз пък предпочитам и тук да има такива,примерно най-посещавания сайт от мен(конски) е точно тук и предпочитам всичко да ми е на едно място.А и не само аз,ами има сумати народ,дето влиза,просто не се подвизава под псевдоними,не пише теми,но чете!А това не значи че го няма..
А за продаването.. има продадени.Може да не са много,но има.Даже предната обява за продажба на кон от това момче май точно от тук замина коня.. ама не съм сигурна.Той да си каже.Паско? Спрайт-а как е хаха :)
Та имам предвид,че дори после да няма на снимката голям диагонален надпис ПРОДАДЕНО ,не значи че не е.Само предположения разни можем да правим,при положение че никой после не споменава какво става с конете.
Ама ако ще се гласува да се гласува..

Imperare sibi maximum imperium est

Редактирано от Gepina на 04.11.08 12:48.



Тема Re: Този форум ....нови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано04.11.08 16:22



Преди време имаше една тема " Купувам- продавам"ако не се лъжа. Може да се напарви едно такова място и там да се публикуват обяви, предложения и реклами, за да не "замърсяват" форума. На мен лично не ми пречат, защото ако не ми направи впечатление обявта не я чета.



Тема Re: Този форум ....нови [re: silver_stallion]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано04.11.08 16:56



Имаше такава тема, да. Но от 10 обяви, 1 отиваше там. Пак се пускаше в клуба. Но и аз мисля, че става претрупано с тези обяви...

Ще пусна гласуване.

Редактирано от DustDevil на 04.11.08 17:07.



Тема Re: Този форум ....нови [re: Gepina]  
Автор My Rules (((())))
Публикувано04.11.08 20:12



Даже предната обява за продажба на кон от това момче май точно от тук замина коня.. ама не съм сигурна.Той да си каже.Паско? Спрайт-а как е хаха :)

Върши си работата на съвестен учебен кон. Да от тук го продадох.





Тема Re: Този форум ....нови [re: DustDevil]  
Автор sky_devil (Ангелчето)
Публикувано04.11.08 21:44



Аз лично предпочитам всичко да ми е на едно място и не ми пречат обявите, няколко нови теми разнообразяват четивото ми в сайта.Който не смята да купува може да не чете постингите под заглавие ПРОДАВА СЕ а вижте от темата на Македонеца че търси кон се отвори нов дебат за арабите който нямаше да се открие като отделна тема



Тема Re: Този форум ....нови [re: sky_devil]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано05.11.08 09:02



Казах , че е неморално за тези които ги пускат , а не за тези които ги четат.
Има специализирани портали за такива обяви.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: Този форум ....нови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано08.11.08 19:01



Гласуването по въпроса приключи, с категоричен победител:

От 08.11.08 всякакви обяви на конска тематика са разрешение само и единствено в статичната тема "купувам/продавам/търся." Обяви, които не са пускани там, ще бъдат премествани.

Клубните правила са редактирани, за да включат това ново правило.



Тема Re: Този форум ....нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано13.11.08 04:54



Ами така е добре, ако не се "спами" темата с "ама къде е тоя кон" и т.н.

Щото пак ще станат над 100 мнения за нищо...



Тема Re: Този форум ....нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано13.11.08 06:33



Хм... Абе то ако зависеше само от мене, може би се сещаш какво би било положението. Но трябва да се изпълняват желанията на мнозинството!

Жалко, че не можем тук да си имаме под-теми... Нали клуб коне и след това няколко раздела, примерно: общи приказки, езда, отглеждане и здраве, обяви.... и т.н.... И във всеки раздел да могат да се пускат много теми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.