Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 23.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Тема Участие в състезания!????нови  
Автор nova2OO8 (непознат )
Публикувано16.10.08 12:06



Здравейте , искам инфо за това как може кон да бъде записан за участие в състезание на писта без препядствия .
Става въпрос за кобила на 4 години ,която досега е участвала само на местни турнири.
Може ли да бъде записана на истинско състезание и какво е необходимо за да почне да се явява на такива-къде и как да бъде записана изобщо нищо не ми е ясно по този въпрос !


МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ!



Тема Re: Участие в състезания!????нови [re: nova2OO8]  
Автор Gepina (Phenomenon)
Публикувано16.10.08 21:41



Изобщо ама изобщо не ти разбирам въпроса.Дай по-подробно и ясно иначе няма как адекватно да ти се даде съвет.За каква дисциплина говориш въобще? "писта без препятствия" ме навежда на мисълта за гладки бягания - това ли имаш предвид???
А записването е най-лесната част.С подготовката докъде е?

Imperare sibi maximum imperium est


Тема Re: Участие в състезания!????нови [re: Gepina]  
Автор nova2OO8 (непознат )
Публикувано17.10.08 11:49



Да, става въпрос точно за гладко бягане на писта Нямам представа от дистанций и време за което трябва да се измине тази дистанция така че немога да кажа как се представя досега кобилата Искам да знам каква е дистанцията , какво трябва да е времето за изминаване на тая дистанция, кога , къде и как се провеждат такива състезания , по породи ли са конете или по години , къде и как и кога трябва да се регистрира кобилата за да може да бъде допусната на подобно състезание? Май доста въпроси зададох но какво да правя като нищо не ми е ясно в тази област





Тема Re: Участие в състезания!???? [re: nova2OO8]  
Автор Haблюдaтeл1 (вече познат)
Публикувано17.10.08 12:01



Най-добре ще ти разясни Аглер!
Пиши му на бележки.
Има доста изисквания, пък и за тази година остават само още два - три старта и то в Шумен.
Трябва кобилата ти да е вписана в племенната книга, или чистокръвна, или Арабска порода /не съм в течение какво става с англо-арабите - имаше идея и те да бягат.../, да й се издаде паспорт, да вписваш ваксинации и т.н.
Да, и по години е /възраст/.
После треньор, жокей, тренировки, стартови такси ...
Абе, всичко това е "наизуст", питай Аглер!
Успех в начинанието, за догодина!

Редактирано от Haблюдaтeл1 на 17.10.08 12:03.



Тема Re: Участие в състезания!????нови [re: Haблюдaтeл1]  
Автор nova2OO8 (непознат )
Публикувано17.10.08 12:06



Благодаря - както изглежда доста трудна работа е да се включи кобилата в тези състезания





Тема Re: Участие в състезания!????нови [re: nova2OO8]  
Автор Gepina (Phenomenon)
Публикувано18.10.08 19:39



Ооо,ти за надбягвания значи.Там наистина трябва да се обърнеш към Аглер - той е най-компетентен.Макар че и над мен някой ти е разяснил доста неща около бяганията,но намери потребител AGLER и му задай всички въпроси,които те интересуват на лична бележка.Той е човека

ако друг може да помогне разбира се,да се включва

Imperare sibi maximum imperium est

Тема Re: Участие в състезания!????нови [re: nova2OO8]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано23.10.08 04:28



На 4 години и не е бягала официално ?

И тепърва за бяга ? Е, има и добре бягащи коне след 3 - 4 години, но са единици - нашите кобили след 3 години почти всички отиваха за майки...



Тема Re: Участие в състезания!????нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор awokado (непознат )
Публикувано24.10.08 13:25



Така е в България,до 3-4 години и хайде по боксовете за майки,и защо?Ами да ти кажа честно няма смисъл и то защо?Първо трябва да помилиш за треньор какво ще му плащаш.После идва реда на жокея и на него какво ще му плащаш?Ако ще бъде на пансион в банкя или където и да е и там плащаш наем бокс.Ако има и конегледач,то в повечето случай жокейте си гледат конете трябва и за него да плащаш.А наи важното вие какво ще спечелите?Като самият награден фонд е доста оскъден и за собственика отиват мисля че 5% от фонда,и само ако си в тройката или четворката.Ето ти бърза равносметка за твойта мила кобилка,мога да ти пожелая пълен успех.Обади се ако искаш телефона ми да ти обясня подробно:0877372784 Станимир




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.