Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 22.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ПРИКЛЮЧИХ СЪС СПИСЪЦИТЕнови [re: DustDevil]  
Автор lale (витошко)
Публикувано23.10.08 17:47



Още по-коректно би било, да прозвъня всички телефони и да проверя дали са актуални, както и точното местоположение на даден клуб и съответната му принадлежност към определена база. За съжаление обаче, това излиза извън сферата на ентусиазираното любителско занимание, с което съм се заела, и влиза в обсега на платените услуги. А пък идеята е съвсем друга - отиваш или планираш почивка, местиш се в друг град и искаш да продължиш за яздиш... Цъкаш на съответната област и избираш. Заех се с това, защото най-честите питания за конни бази в клуба са именно на териториален принцип. В последствие, който желае, може и да оставя мнения за всяка конкретна база. Така търсещите ще получат максимално количество информация, добре подредена и удобна за ползване. Благодаря за вниманието



Животът не се измерва с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни

Тема Re: ПРИКЛЮЧИХ СЪС СПИСЪЦИТЕнови [re: lale]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано23.10.08 20:14



Да, де... Но така няма никакъв смисъл...
Примерно аз съм от София. И гледам няколко бази и много клубове... Ами да речем Олимпик ми звучи добре, телефон, адрес, идеално... Но идва проблем. Адрес в центъра на София, телефон на някой си дето и хабер си няма от коне, а е дал парите за основаването на клуба (защото това е инфото дадена на страницата на федерацията за повечето клубове). Или по полезно ще е: намира се на хиподрум Банкя, търсете треньори Марчеви?
И след като смяташ това за прекалено подробно, може би е по-добре да махнеш всички клубове и да оставиш само БАЗИТЕ! Защото иначе само ще объркаш цял куп хора търсещи полезна информация.



Тема Re: ПРИКЛЮЧИХ СЪС СПИСЪЦИТЕнови [re: DustDevil]  
Автор lale (витошко)
Публикувано24.10.08 10:29



И как според теб да разбера Олимпик на коя база се намира точно, без да звъня на телефона за връзка? Хайде за някои клубове е ясно, че са на Хан Аспарух примерно, но за други просто няма инфо, освен регистрационен адрес. Затова разчитам на споделени мнения - наистина не мога да си позволя да звъня навсякъде. Опитах се да обобщя безкрайно количество информация от 4 сайта (колкото намерих), отделно съм ровила клуб по клуб ако изскочи нещо от гугъл, но все още има клубове, за които имам само регистрационна информация. Ако имаш друга творческа идея, сподели.

Животът не се измерва с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни


Тема Re: ПРИКЛЮЧИХ СЪС СПИСЪЦИТЕнови [re: lale]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано24.10.08 19:28



Ами май не разбираш какво искам да ти кажа: даже да тръгнеш да звъниш на повечето от телефоните от федерацията, най-много да ти кажат, че си нямат идея. Затова може би по-добре махни всички клубове, остави само базите, както и се казва блогът ти. Пък постепенно като знаеш на коя база кой клуб е, може да добавяш.
А ще разбереш с питане: примерно тук има хора, които яздят на Банкя, на Хан Аспарух, Войводиново, Варна, Бургас, Ихтиман и т.н.....
Сега май разбираш защо ни писна и махнахме предната тема. Не е толкова лесно.



Тема Re: ПРИКЛЮЧИХ СЪС СПИСЪЦИТЕнови [re: DustDevil]  
Автор lale (витошко)
Публикувано27.10.08 10:57



Много добре те разбирам даже

Но все пак смятам, че в този вид информацията би била по-пълна и съответно, полезна. Защото телефоните за връзка са на хора (клубове), не на бази. Ако искаш да яздиш на Хан Аспарух примерно, избираш определен клуб, който се намира там (съответно треньори, коне, цени), а не просто самата база.

Животът не се измерва с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни

Тема Re: МК КОННИ БАЗИнови [re: lale]  
Автор ivo97ltd (непознат )
Публикувано22.05.09 22:08



Базата е в Кокаляне,след Панчарево ,месността е много красива и всичко там е като в приказка ,а най-хубавото е,че няма много хора,обръщат ти внимание и няма кой да ти се подиграва и философства...приказно е



Тема Re: ПРИКЛЮЧИХ СЪС СПИСЪЦИТЕнови [re: lale]  
Автор HORSELOVE (еленчанче)
Публикувано29.05.09 13:21



Здравей, Лале! Добави, моля те, и моята база за конен туризъм в гр.Елена. Координатите са: гр.Елена, ул."Килъжевци", № 10; телефони: 0896682044 - Мая Кожухарова и 0896682042 - Боби Нейков. За сега нямам сайт на базата, но може да се сложи сайта на кащата за гости, където са и конете:
www.yovchevatakashta.com
Предварително ти благодаря и ти желая успех в прекрасното начинание!



Тема Re: МК КОННИ БАЗИнови [re: ivo97ltd]  
Автор sis (мамче)
Публикувано18.07.09 09:53



Звучи чудесно-къде е това?




Тема Re: МК КОННИ БАЗИнови [re: lale]  
Автор azira2OOO (непознат )
Публикувано20.07.09 11:59



Малка корекция - за базата в с. Войняговци (вилната зона) - на 6 км. от околовръстното на София е и тел. за контакт 0888 834 090 - Иво





Тема Re: МК КОННИ БАЗИ - Еко комплекс Оазиснови [re: lale]  
Автор i__n__a ()
Публикувано24.07.09 12:30



Здравейте,
открих тази база в интернет. Предполагам, че е нова, поне аз не съм чувала досега за нея.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.