Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 27.09.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Към Олга Прайднови  
Автор minkavn ()
Публикувано30.08.08 06:14



Рени, не виждам защо наливаш вода в мелницата на Герилин . Няма смисъл да се засягаш. Всички знаем и оценяваме това, което си правила и правиш. Просто може би Герилин няма с какво да се похвали, затова се дразни, когато ти показваш какво можеш. Но в края на краищата не е само тя в клуба нали. Не смятам , че трябва да се изпокарваме заради един двама, които не са съгласни с някои от изказванията ( такива винаги ще има). И на мен не винаги са ми харесвали някои мнения особено на Герилин ама не съм молела модератора да ги изтрие , още повече че не бяха по темата. Просто смятам че всеки има право да си каже мнението, а доколко то ще те засегне зависи напълно от теб. Нали знаеш, когато някой ти дава нещо и ти не го приемеш то остава в него - така и с обидата - ако ти не я приемеш, с една дума не се засегнеш то проблема си остава в другия.Но както съм казвала и в други мнения всички тия дрязги карат останалите да не искат вече да пишат, защото и те започват да си казват защо да се трепя. Започне ли да се разсъждава така , то май клуб вече няма.- А защо да позволяваме някой като Герилин да го съсипва .Мисля че повечето оценяват това което правите ти и Ния. Може би не се замислят какво струва да правиш снимки, да. Ако не го правех и аз, но не толкова успешно , може би и аз нямаше да се замисля. Така че не се сърди и очаквам скоро да прочета нещо ново за теб и Голди





Тема Re: Към Олга Прайднови [re: minkavn]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано02.09.08 06:03



Всъщност не се засягам...Ако го правех, отдавна да съм луднала...


Ако правя нещо, наистина е за тези, които оценяват - и не е задължително да е тук - аз затова казах, че имча пощи и т.н....Пак ще има снимки и разкази
Колкото за това кой какво може да се похвали - ех, аз съм за това на човек да му е приятно това, с което се занимава - ако не може работата, то поне хобито...Аз се радвам на първия галоп на някого, на първия скок, на някоя хубава снимка...и ми е хубаво, ако някой сподели такива неща - а виж, някои това ги дразни...
И аз съм за това всеки да си има мнение - без простотията, че ние сме били налагали нашето - а какво, да се въртим като фурнаджийски лопати ли ? Щото някой си ще се засегне, че не мислим като него ? Липсата на позиция не е мнение...Аз на моето си държа - ако някой има добри аргументи и ме убеди в неговото, добре !
А за снимките е вярно - повечето, ако въобще снимат по състезания, щракнат някоя и дсруга снимка, така, за отбий номер, и после, ми то нямаше кога, времето беше лошо, не знам какво...А не се запитват как други успяват ! Е, аз съм се питала - когато други клубари са били там, където не съм била аз, и са снимали както трябва...
Впрочем, помня един "Свети Георги" в София, май последен паркур беше, седяхме с Ния и Сияна до водната канава, и снимахме...И си показвахме удачните снимки и беше приятно...
А иначе при нас...нови неща да искаш !



Тема Re: Към Олга Прайднови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано02.09.08 06:18



Хаха, а помниш ли защо седяхме до водната канава?!?!?!?!? Защото валеше като из ведро и по тоя случай бяхме във ВИП трибуната...





Тема Re: Към Олга Прайднови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано02.09.08 06:24



Не бе, валеше на "Самсунг"- а, аз ти говоря за "Свети Георги" - тогава беше слънчево и аз даже май бях и изгоряла по ръцете и лицето...


А после пак бяхме там, ама наистина в ложата - и интересното е, че ти, Сияна и аз имахме ездач и кон, хванати ама точно в една и съща фаза над водното...Да се бяхме наговорили, нямаше да успеем !
Впрочем, аз после до Русе си бях мокра, така и пътувах във влака - част от дрехите ми изсъхнаха на мен, по по колана на дънките имах още мокро...



Тема Re: Към Олга Прайднови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано02.09.08 06:31



Уф, да бе..... Май така беше наистина. Не знам защо ми се бъркат. А хем на въпросния Свети Георги (някъде около 14ти май 2005, нали?) имаше още едно важно нещо за мен, не знам дали ще можеш да се сетиш...



Тема Re: Към Олга Прайднови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано03.09.08 03:50



Бяха доста наблизо, пък бяхме и едни и същи хора...
ето, това е от "Свети Георги" -


както и това

а това е от "Самсунг" -а с дъжда

Последния, когото снимах, преди да избягам на по - сухо - и то не заради мен, а заради техниката...Тя, за съжаление, издържа по - малко на миздерия от мен - на слънце, на студ, на дъжд...
А за важното...не знам кое точно имаш предвид - признавам си !



Тема Re: Към Олга Прайднови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано03.09.08 05:36



Дам, дам.... Точно така беше. Мен от дъжд единствено най-първият апарат, сапунерчица изцяло, ми се е разваляла. Скапа се нещо матрицата, а и светкавицата не работеше. Развали се на едно състезание по скачане в Перник.

Но не съжалявам, защото две добри неща произлязоха от това:
- след като се развали, именно така развален, с този апарат направих една от снимките си, които считам за най-сполучливи, от художествена гледна точка



- другото беше, че си купих нов, доста по-добър апарат.

Колкото за важното нещо, ще ти пиша на бележка.



Тема Re: 14-ти май 2005-танови [re: DustDevil]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано03.09.08 16:20



Спомням си за онзи 14-ти май 2005-та, събота, "Хан Аспарух". Аз си тръгнах по-рано, преди края на състезанието. И за мен този ден беше свързан с нещо много хубаво, което най-малко съм очаквала, и което маркира следващите няколко месеца от живота ми.

Това са снимките, които тогава направих:





Тема Re: Към Олга Прайднови [re: minkavn]  
Автор Дakoтa_26 (странстваща)
Публикувано03.09.08 21:00



Искам да кажа и аз нещо за Олга.



Хей сладур,ти си чудесен модератор,добър човек и всеки твой пост го показва!Даваш много на конете,но като гледам и те са ти дали много!Имаш тяхното благородство и добра душа,нещо с което разни пишещи тук злоби,въобще не могат да се похвалят.
Отдавна се зарекох се да не пиша в този клуб,защото страшно се дразня от сръдливи и постоянно недоволстващи клубари,но пък точно ти,не им позволявай да ти въздействат.
Хайде наслука!



Тема Re: 14-ти май 2005-танови [re: Бo^]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано04.09.08 09:33



Снимките са много хубави, разгледах ги с удоволствие.

Мерси, че ги показа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.