Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 10.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ПРОЦЕДУРНО ПРЕДЛОЖЕНИЕнови  
Автор AGLER ()
Публикувано17.08.08 23:25



Предлагам гласуване в клуба за промяна на модераторите,
и по точно да поискаме от администрацията на ДИР БГ
назначаване на служебен модератор който няма отношение към тематиката
на клуба и следи единствено за спазването на общоприетите норми на общуване в интернет..

Мотивацията ми за това предложение е следната:

1./и най важно/ - недопустимото поведение на модератора Олга Прайд
по темата „MURAT SEYOK”.Водена единствено от желанието си за противопоставяне на мнението на определени клубари тя зае позиция в разрез с общоприетите норми на морала и етиката в интернет пространството.Темата е на разположение, всеки може да я прецени и да си състави мнение.
2.Всички виждат очевидното!
Клуба не върви!
Много хора не влизат именно поради своеволията на модерирането.
Модериането се извършва с размахване на пръст, заплахи, с правене на опити за налагане на мнение от позицията на модератора! Почти всяка дискусия която се поема и всеки спор се определят от едната модераторка като „заядане”, или както е имало случаи се заключват от другата!Налагане на мнение по този начин по обсъждани теми в клуба от страна на модератора е недопустимо!
Правят се опити за създаване на групировки с цел противопоставяне на клубарите.

Във връзка с това предлагам клубарите регистрирани до този момент в ДИР БГ и
Имали изяви в този клуб да гласуват с ДА или НЕ на горното предложение.
Предлагам гласуването да продължи 2 седмици /14 дена/ считано от 16 август.
Моля в темата да не се водят дискусии.Всеки да гласува с по един постинг като в него може да обоснове решението си ако желае.
За дискусии всеки може да отвори нова тема ако сметне за необходимо.

Имам молба към оторизираните в момента модератори да заковат темата
За периода на гласуване.



Тема Re: ПРОЦЕДУРНО ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: AGLER]  
Автор AGLER ()
Публикувано15.08.08 00:33



За служебен модератор!
Мнението ми е обосновано в самото предложение.



Тема Re: ПРОЦЕДУРНО ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: AGLER]  
Автор Gerilin ()
Публикувано15.08.08 10:48



за назначаване на служебен модератор

клубът е на това ниво точно поради нежеланието за хора като Катла и Адвок да се включват поради извброените в темата мотиви,засяггаЩи определена личност

ако модераторът е независим в този клуб Ще има място и за любители, и за професионалисти.



Mistä sait sen käsityksen,ett noin voi tehdä toisille.

Тема Re: ПРОЦЕДУРНО ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: AGLER]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано15.08.08 12:02



Да останат настоящите модератори.

Нека не забравяме , че това е само виртуален клуб.
Никой не е седнал на някой у тях в хола или да му звъни на врата и да му дава акъл.
Предполагам , че ако има контакт очи в очи , нещата ще са по-други.
Настоящите модератори ни "обслужват" така да се каже от 7-8 години и поне времето което е отделено може да се вземе предвид.
Имам претенции да съм доста по "чепат" от повечето хора тук и щом аз успях да превъзмогна някои слабости като заяждане , доказване , обиждане и прочее , значи всеки може.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: ПРОЦЕДУРНО ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.08.08 20:33



Вероятно трябва да изкажа мнение, макар, че се знае, че идеята е да не сме аз и Ния - точно пускащият темата не може да ни трае, и още с идването си взе да обижда ту тоя, ту оня...Може би не се замисля, че ще изхвърчи първи, при наличие на служебен модератор - ако същият си върши работата съвестно, и не му изтърпи изцепките, особено към по - малките...
Същият афишира колко малко е с коне, но колко много разбира - и че стажът няма значение - мисля, че точно той се опитва да наложи тая мисъл и тук...Като говорим за налагане.
Това е като аз да вляза в някоя институция, някой да не ми хареса - и да поискам да го махнат, щото на мен не ми е кеф...Ама това, че тая институция съществува мнооого преди моята поява, не е важно !


Все едно да вляза в църквата до нас, и тоя поп нещо не ми е симпатичен - подписка - да го сменим ! Ама това, че аз не ходя редовно, и че преди никога не съм ходила, че може въобще да не съм вярваща и утре да ми скимне никога вече да не стъпя там, също не е важно...
Между другото, това, какви сме тук, и в реалния живот, често са две различни неща...Все си мисля, че ако с теб се познавахме преди клуба, нямаше да имаме спорове...



Тема Re:нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Gerilin ()
Публикувано16.08.08 06:24



какви сме тук, и в реалния живот, често са две различни неща

аз теб не те познавам лично,но познавам състезателите от ваШия район...не се говори с добро за личността ти ; даже хората го избиват на присмех..за АГЛЕР не съм чула да кажат една лоШа дума..ако Ще гледаме голите факти..

ще изхвърчи първи, при наличие на служебен модератор

не го виждам да е изхвърчал от другите клубове..ако влезнеШ в профила му Ще видиШ над 8500 мнения..странна работа

Същият афишира колко малко е с коне, но колко много разбира

важното е,че това което ТОЙ прави за селекцията в БГ няма да бъде постигнато от никой друг в този клуб ; никой..
в реалността неговия принос за конния спорт е в пъти по полезен от твоя ;
да не говорим ,че като човек си има собствено мнение и не лицемерничи а си държи на него

ПП отказа да заковеШ темата горе и Ще се наложи да я вдигаме по този начин следваЩите 2 седмици

Mistä sait sen käsityksen,ett noin voi tehdä toisille.


Тема Re:нови [re: Gerilin]  
Автор minkavn ()
Публикувано16.08.08 10:26



Извинявай Герилин, че се намесвам, ама не мога да разбера какъв ви е проблема твоя и на Аглер с Олга Прайд. По принцип идеални хора няма, сигурно и аз ако поразпитам в района на Аглери или твоя не всички ще се изкажат ласкаво нали. Пък и откакто Рени спря да пише почти не виждам нищо смислено в този клуб освен кратки бележки, подкокоросване,или по скоро дразнене ако някое от децата каеже нещо, а скоро бяхме и свидетели на твоето отрицателно отношение към България, което няма нищо общо с темата в този клуб. Рени може понякога да се е изсилвала, ама ако тя отидеше на някое състезание винаги след това се получаваше пълна информация вкл със снимки. Пък и ако не ви е приятна, ами не четете мненията и има лесно. Ама това че на вас нещо не ви харева в нея не означава че пък аз не искам да чета именно нейни постинги. И въобще от известно време клуба се е предвърнал от клуб Коне в клуб Дразнене - непрекъснати спорове, кой е по по най, някой казал нещо, друг се хваща за някоя дума и лавината тръгва. В крайна сметка, просто вече става безинтересно. И може би и това е причината да не се пише много в него, а не в модераторите.



Тема Re: ПРОЦЕДУРНО ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: AGLER]  
Автор piper_haliwell (konete)
Публикувано16.08.08 14:51



За служебен модератор!

[image]://media.snimka.bg/0282/006819032-big.jpg[/image]


Тема Re: ПРОЦЕДУРНО ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: piper_haliwell]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано16.08.08 18:52



Nqmam kredor ot tam, otkudeto pisha, izvinqwam se za latinicata.

Ako nqkoi tuk misli, che az nqkoga ne sum si izpulnqwala suvestno zaduljeniqta, neka mi go kaje. nikoga ne sum izpolzwala pravomoshtiqta pri lichni sporove ili zaplahi. ne sum zloupotrebqwala nikoga.

a predi da dadete glas za slujeben mod, poglednete klubovete s takuv na kakvo deredje sa.

i zabrabete za konkursi, zakliucheni temi, iztriti temi po jelanie na avtora i drugi podobni.

ako nqkoga ne sum si izpulnqwala pravilno zaduljeniqta, otnemete mi prawata.



Тема Re: ПРОЦЕДУРНО ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: DustDevil]  
Автор Haблюдaтeл1 (вече познат)
Публикувано16.08.08 19:24



Здравейте!
Ще си позволя да се включа и аз:

Да останат старите!

Редактирано от Haблюдaтeл1 на 16.08.08 19:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.