Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 28.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема MURAT SEYOKнови  
Автор psiharche_93 (и Фани)
Публикувано14.08.08 13:50



Тази тема я пускам по молба на един човечец, който срещнах в интернет и понеже не разбира български ме помоли да му помогна като напиша темата тук..

Hello
I am horsebreder in TURKEY. I am producing horseshoe gifts as hobby. I am using recycle horseshoes and handmade beads.
If you visit our web site, I will be happy.(look at “NAL PAZARI” page please and click to pictures)
Can we be make bussiness with you?
I can send your’s orders with a cargo.
Regards
MURAT SEYOK



и сега за по-незапознатите с английския го превеждам:

Здравейте
Аз развъждам коне в Турция. Изработвам подаръци от конски подкови, като хоби. За целта използвам рециклирани подкови и ръчно правени мъниста.
Ще съм щастлив ако посетите нашия уеб сайт. (Погледнете в страницата “NAL PAZARI” и кликнете на снимки)
Имате ли желание да правим бизнес? (това само как звучи преведено.. )
Мога да изпращам поръчките ви като товар (предполагам има предвид с кола, кораб, самолет..)
С уважение
MURAT SEYOK




Редактирано от psiharche_93 на 14.08.08 14:06.



Тема Предлагам .....нови [re: psiharche_93]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано14.08.08 15:48



тази тема да бъде изтрита от модераторите

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: Предлагам .....нови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор Gerilin ()
Публикувано14.08.08 17:11



изтрита от модераторите

а те къде са междувпрочем..не са се мяркали напоследък
Ния ако е в Бейжинг нека се организираме дружно да изкрънкаме снимки



Mistä sait sen käsityksen,ett noin voi tehdä toisille.

Тема Re: MURAT SEYOKнови [re: psiharche_93]  
Автор AGLER ()
Публикувано14.08.08 17:29



Тази тема я пускам по молба на един човечец, който срещнах в интернет


Пак добре, че не си "намерила" из интернет
някой "човечец" който предлага хашиш!




Тема Re: Предлагам .....нови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано14.08.08 21:33



Кое не ти хареса в темата ?





Тема Re: Предлагам .....нови [re: Gerilin]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано14.08.08 21:36



Ами аз поне съм си тук, не е задължително да пиша, за да присъствам...

А и заради простотии като по - долното мнение, не само аз, ами и бая хора не пишат вече - просто нямат желание...Даже и да четат...
Голяма част от пълноценното общуване всъщност става извън клуба - някак си отпадат тъпанарщините и тъпите изцепки на някои хора...



Тема Re: MURAT SEYOKнови [re: AGLER]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано14.08.08 21:39



На хората взе да им писва от подобни злобни и неуместни забележки, оттук нататък ще редактирам всяка такава проява без предупреждения, мисля, че и аз, и клубарите търпяхме доста дълго...
Ако ти бърка в здравето кой харесва розови муцунки, кой шие, докато си пасе коня, кой язди без седло или нещо друго, потърси си друг начин да го изявиш. Без да изливаш постоянно помия върху клубарите.



Тема Re: MURAT SEYOKнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор AGLER ()
Публикувано14.08.08 22:09




Явно горещините ти се отразяват зле!

Другата възможност са биологични смущения!

Последното нещо което ще ти кажа е,
че администрацията на ДИР-БГ,
НЕ ТОЛЕРИРА БЕЗПЛАТНА РЕКЛАМА НА ТУРСКИ ФИРМИ
ЗА КИЧОТЕРИЙНА КИНКАЛЕРИЯ В САЙТА СИ!


P.S. А тона който се опитваш да ми държиш, ако е подходящ за съпруга ти
и за манталитета в твоето демейство то знай, че не е подходящ спрямо хора извън семейството ти!
Самозабравяш се!

Редактирано от AGLER на 14.08.08 22:14.



Тема Re: Предлагам ..... [re: Oлra Пpaйд]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано14.08.08 22:26



не става дума за харесване.
Темата не поставена правилно , защото става дума за реклама , безплатна и защото милия човечец в интернет използва момиче на 14 години да му търси клиенти на някаква стока и предлага бизнес.
АПРОПО , самата идея е несериозна и подтекста на такъв "бизнес" контакт между "мил човечец от интернет" и 14 годишно дете може да заинтересува и някои правораздавателни институции.
Не ми се коментира повече , но така или иначе , дори и да е само реклама , пак няма място тук.
На всичкото отгоре , въпросния човечец моли рекламата да се пусне именно тук , в клуб коне. Със същото право бих мотъл да искам някой да купува продукти или гащи и чорапи ако имам подобни фирми.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: MURAT SEYOK [re: AGLER]  
Автор psiharche_93 (и Фани)
Публикувано14.08.08 23:03



Ами ако модераторите (или който трябва там) преценят, че темата трябва да се изтрие - ок.. мен ни най-малко не ме засяга ще я има или не..
Всъщност човека ме попита за контакти (е-мейли) на конни бази из България, с които искаше да се свърже и предполагам да рекламира продуктите си, а АЗ предположих, че това може да намери място тук, тъй като клубът е клуб КОНЕ.. ако не е така, то грешката е моя..



Пак добре, че не си "намерила" из интернет
някой "човечец" който предлага хашиш!


Ако ти приличам на 14 годишна безмозъчна кукличка, не съм такава... определено имам нужното сиво вещество в главата си, за да преценявам дадена ситуация... въпросния човек ме помоли най-учтиво за помощ и аз направих услуга, не смятам, че съм направила нещо нередно или глупаво, пак казвам АКО ТЕМАТА НЕ Е ЗА ТУК - НЕКА СЕ ИЗТРИЕ - не ме засяга ще съществува ли или не!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.