Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 21.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Пак тема от мен - Поход..нови  
Автор psiharche_93 (и Фани)
Публикувано28.07.08 19:05



Да ви се похваля - от нашата база се организира тридневен поход и аз естествено отиваааам..

Ще спим или на палатки или в хижи (в зависимост от времето), събрали сме се около 14 ездачи, участници в похода. В събота ходих на базата и подготвяхме амуницията, почиствахме я и я смазвахме, окомплектовахме седла, потници и юздечки и така.. нямам търпение вече да става 30-ти и да потегляме, сигурна съм, че ще прекараме страхотно, дано времето е хубаво, маршрута, по който ще минаваме има невероятни гледки (казвам го по думите на треньора си - аз още не съм ходила до там..) . Ще пишат за нашия поход в Ботевградския вестник и също така ще се излъчват няколко предавания по местна телевизия (Сряда сутринта, като тръгваме, дори ще идват да ни снимат) .
Ето и първата публикувана информация в интернет пространството:




Тема Re: Пак тема от мен - Поход..нови [re: psiharche_93]  
Автор cowgirl (ентусиаст)
Публикувано29.07.08 17:42



Похода е хубаво нещо,но се изисква издръжливост на кон и ездач. А три дена на седло хич не са малко.Аз откакто яздя предимно по полето и в планината се убедих лично в това. Иска си тренинг и е доста по-трудно от това да се въртиш в манежа.Но ти пожелавам успех и ще разказваш.





Тема Re: Пак тема от мен - Поход..нови [re: cowgirl]  
Автор psiharche_93 (и Фани)
Публикувано30.07.08 00:48



Ами то всъщност, хубавото е, че тренинга ми е не само от манежа, доста често правим полски езди по няколко часа.. (дори целодневни) иии се надявам да нямам проблеми с умората

А и се надявам на точна преценка от страна на треньора, понеже изрично го питах ще се справя ли и беше категоричен.. Та така.. много съм надъхана пък ще видим какво ще стане Възнамерявам да правя много снимки и клипове и т.н. и после да показвам естествено..



Тема Re: Пак тема от мен - Поход..нови [re: psiharche_93]  
Автор psiharche_93 (и Фани)
Публикувано30.07.08 07:12



Е, аз тръгвам!

Пожелайте ми успех ии да не се загубя из гората (надявам се коня ми да си знае пътя за вкъщи все пак ) ... До след 3 дена!



Тема Re: Пак тема от мен - Поход..нови [re: psiharche_93]  
Автор Gerylin ()
Публикувано30.07.08 09:57



успех и весело прекарване
и да не забравиШ фотоапарата



Klockan ringer för en ensam själ, den har lånat röst av döden

Тема Re: Пак тема от мен - Поход..нови [re: Gerylin]  
Автор psiharche_93 (и Фани)
Публикувано02.08.08 16:58



Привет! Завърнах се цяла-целеничка

Вчера към 7 и половина си бях в къщи, но бях толкова уморена, че само вечерях и се трупясах на леглото.. Похода мина меко казано перфектно.. Минахме през много и интересни места и най-хубавото нагледах се на природа... ходихме и до крепости, от които гледките бяха невероятни.. абе вобще пълен релакс...
Направихме много снимки и клипове и си изкарахме супер весело..
И двете вечери спахме на палатки край реки, а едната вечер, дори реших да спя на открито .. беше много гот.. И така.. общо взето на края всички бяхме уморени - и коне и ездачи.. хубавото е, че няма никой контузен, аз дори и мускулна треска нямам, което доста ме учудва
На тръгване от ботевградската телевизия ни снимаха, а преди това бяха писали за нас във вестника (по-късно ще го сканирам и ще покажа това, както и снимки), а сега: ето го репортажа - - само не ми се смейте .. бая ме беше срам като говорих..



Тема Re:нови [re: psiharche_93]  
Автор Gerylin ()
Публикувано03.08.08 17:37



само на мен ли не ми се отваря репортажът?



Klockan ringer för en ensam själ, den har lånat röst av döden

Тема Re:нови [re: Gerylin]  
Автор psiharche_93 (и Фани)
Публикувано03.08.08 19:33



Може би нямаш подходящите кодеци или драйвери..





Тема Re:нови [re: psiharche_93]  
Автор Gerylin ()
Публикувано03.08.08 19:38



проблемът не е тук,заЩото вече втори ден ми се зарежда до 8%,
т.е виждам само въведението на репортерката .. и до там..

както и да е,добре сте си изкарали на похода май..

Klockan ringer för en ensam själ, den har lånat röst av döden


Тема Re:??нови [re: psiharche_93]  
Автор Faber-Castell (poznat)
Публикувано04.08.08 02:29



и аз не мога да видя нищо..

как мина състезанието иначе??( с онези скъпи такси за участие)






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.