Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 02.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Ххххххх-ххххм !нови  
Автор Gepina (& Fenomen)
Публикувано18.05.08 17:12



Какво става бе хора?Никой нищо не пише,поне някой за финалите няма ли да обели дума?Как са минали,класации,снимки,работи.. тука е станало като гробница майна.До миналата година като се зададеше състезание и само това се обсъждаше и имаше сумати снимки,а сега какво?

...
Както и да е,ще се радвам поне накратко някой да сподели как е минало.

Imperare sibi maximum imperium est

Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: Gepina]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано18.05.08 17:43



Е, знаеш защо някои хора, които ходеха на доста състезания спряха да пускат снимки и да пишат разкази. Пък не знам кой е ходил. Аз не съм. Дано утре-други ден някой все пак разкаже нещо.

Днес само бях на тренировка. Пояздих си и после изгледахме една гара от бяганията на Банкя. Мога да ти кажа, че приз Река Вит, на 1600 метра за тригодишни чистокръвно английски кобили го слечели Латюн. Смешното беше, че това ми беше първото състезание по надпрепускване, което гледам НАЖИВО и докато ги вкарваха в старт-машината, тази беше кобилата, която казах, че ще победи.



Иначе си права, нещо последните месеци голямо мъртвило е станало...



Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: DustDevil]  
Автор Gepina (Феномен)
Публикувано18.05.08 17:51



Така лииии - значи си гледала надбягванията?Страхотно,и аз ще ходя само че да ми минат глупавите матури в началото на юни.Иначе и аз не съм гледала на живо до сега.Ти си в България значи,супер


Ами да,и аз се надявам някой да сподели впечатления.Минаха няколко състезнания вече,а никой нищо не съобщаваА пък ако има и няколко снимчици евала!
п.с. дъра бъра (правя малка промяна в меннието да видя нещУ )

Imperare sibi maximum imperium est

Редактирано от Gepina на 18.05.08 17:59.



Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: Gepina]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано18.05.08 18:12



Хаха, абе смо една гара.



Да, в България съм си от седмица и нещо. Започнах пак на Банкя да си яздя.

Е, дано се видим като наминеш някой път. И успех на матурите!



Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: DustDevil]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано19.05.08 10:58



Мия , защо не каза, че ще ходиш. И аз бях там. Значи си изпуснала наи-интересното. При арабските кончета стана гоямо шоу. При отварянето на старт-машината една кобила хвърли ездача и хукна в обратна посока. Не можаха да я спрат и се вряза със страшна сила в препускащите коне. Добре, че не уцели никои, направо сърцето щеше да ми изскочи. А Джорджо ми взе акъла. Голям е хубавец. Имам малко снимки , може довечера да пусна някоя и друга, повечето са с лошо качество. Другата седмица може пак да отида. Може да се видим.



Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: Gepina]  
Автор radikol (любител)
Публикувано19.05.08 12:27



Отдавна не съм писал и ако реша да пиша, ще обясня защо.
Въпроса ти за гладките надбягвания в Банкя ли е?
Сезона започна на 11.05 и ще е 10 седмици. Първия ден бяха 6 гари, втория (18.05) - 4 гари.
Само чистокръвни английски и по 1 гара арабски.
Тази година засега няма да има двуколки, надбягване през храсти, арабски шагии. Преди години имаше и стипълчейз, и полукръвни ( източнобългарска най- вече), но това беше твърде отдавна.
А това за избягалото арабче беше почти така, но рядко има състезание на хиподрума без инцидент. За пример - на Тодоровден загина 2-годишно конче на старта.
И аз съм изненадан, че тази година няма нищо в клуба за гладките надбягвания. Преди имаше резултати и снимки поне. Но виждам, че те не са приоритет на членуващите, а мен основно те ме интересуват, и то само като запален любител.



Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: radikol]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано19.05.08 12:40



На мен това ми беше първото подобно състезание , гледано на живо. Ако съм била на Тодоров ден и бях видяла как умира кончето гаранция, че няма да отида повече.



Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: POLllV]  
Автор radikol (любител)
Публикувано19.05.08 13:30



Кончето загина от жокейска грешка и изправи се на задните си крака със жокея на гърба и паднаха настрани. Кончето си удари главата в земята фатално.
Но всъщност положителните емоции са много повече от такива случаи.



Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: radikol]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано19.05.08 13:57



Един такъв инцидент е напълно достатъчен за да ми убие положителните емоции за маса време напред

Аз лично не харесвам дисциплините, които крият висок риск за конете или ездачите. Но това си е мое мнение, разбира се.



Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: POLllV]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано19.05.08 18:15



Ния, не Мия...

Не казах, защото нямах идея, че ще има състезание. Пристигам сутринта и от охранта ме питаха дали за това идвам... Пък аз идея си нямах, за тренировка си идвах...
Между другото по пътя за трибуните го видяхме това конче, което тичаше в обратна посока, но като пресрешна другите и започна с тях да тича....
Джорджо съм го пропуснала за съжаление...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.