Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 04.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: Gepina]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано04.06.08 19:03



Ами виж, аз не ходих и не снимах - знам как е минало, но...
Докато виж, на нашия крос бях, и резултати записвах, и снимах - ах, да, аз не съм "заета с коне" - само с нашия си,

та успявам да съчетая нещата - и истината е, че приятелите получиха и резултатите, и снимки още на момента - просто на сайта не съм качвала...



Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано04.06.08 19:05



И знаеш и защо спряха - поне тук - на пощи и на скайп - животът продължава - просто безплатното не е масово !



Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: radikol]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано04.06.08 19:08



Последно полукръвни в Банкя бягаха 95 -а...96 -а, доколкото помня, вече нямаше.
Ами аз миналата година само на Дербито бях, снимах много, записвах резултатити - всичко, както си му е редно, това го правя още от 89 -а, но не съм качвала. Разпратих само на приятелите.
За тази - не знам дали ще стигна, натоварена ми е програмата...



Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: Gerylin]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано04.06.08 19:10



Две ? Браво на теб, аз за нито едно не знам...





Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: Sarav4eto]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано04.06.08 19:14



Еййй, сега пък - бой, глупости - много черногрледа си станала - не бе, те кончетата сами си скачат / и танцуват, съответно/ ти самата едва ли не ме изкара лъжкиня колко нямало такива неща....Смях в залата...някой се е събудил от дълбок сън май...
Ми да - има ги ! И в обездката, и в скачането - и където се сетите...И травми, и смъртност - всичко има...



Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: Gepina]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано04.06.08 19:15



Има да си чакааааш за таквоз издание...





Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: Mystic_River]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано04.06.08 19:17



то и скачане не и трябвало да се прави, ама някои само този начин знаят...Готовата рецепта е "удари му една нагайка" - че скача, че не скача, абе за всичко става !



Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: Sarav4eto]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано04.06.08 19:21



Не знам защо тогава казват, че конят само да може - и не скача - в природата говоря - ще побягне, ще заобиколи там дънери, ровове и каквото му се изпречи - и само в краен случай ще скочи...



Тема Re: Sarav4etoнови [re: AGLER]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано04.06.08 19:23



Не бе, конете си мрат от радост да се надбягват, особено ако им съдират задниците от бой още от 2 годишни ! Това поне го нямаше преди...


Ако не те е обичал кон /животно/ не знаеш какво би направил за теб...Но това е друга тема - ако не ти се е случвало, няма как да го разбереш. На слепия по рождение не можеш да разкажеш за цветовете...
Няма да му е кеф - но би дал всичко от себе си - за конкретен човек - и при определени условия.
Аз лично абсолютно не мисля, че конят ми ама си умира от щастие да скочи един метър - или да направи испански ход - но пък няма нещо против да го направи - и после да прави това, което обича - принципа е даваш - получаваш. Добри резултати дава.



Тема Re: Sarav4etoнови [re: Sarav4eto]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано04.06.08 19:25



Може и да направи нещо за теб - но ако и ти направиш за него. Пък ако не...Защо да го прави ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.