Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 04.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: СИМнови [re: AGLER]  
Автор CИM (jumbo)
Публикувано20.05.08 21:42



да бе баси ужаса надали е този макар че кой знае . но се потвърждава тезата че пак се е отворил пазара



Тема Re: СИМнови [re: CИM]  
Автор AGLER ()
Публикувано20.05.08 22:17



Всяка година мангалите изкупуват коне за месо, но обикновенно сега купуват, държат ги на паша /из ливадите покрай Марица/ и ги шиткат на
разни нелегални кланници на есен.Този нещо бърза да продава по никое време





Тема Re: Ххххххх-ххххм !нови [re: Sarav4eto]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано21.05.08 10:39



Eeee, сега...С бой обездка не се прави. Времето, което е нужно, за да изградиш нещо у коня, не може да се компенсира със сила или бой. Вярно, че зависи от ездача, ама аз говоря общо и по принцип - приемаме, че тренировките се извършват по правилата на изкуството. Така, както БИ трябвало да бъде. Няма да коментираме родната действителност...Насилие може да има навсякъде, впрочем. За съжаление...



Тема Re: СИМнови [re: AGLER]  
Автор CИM (jumbo)
Публикувано22.05.08 01:12



вече знам и цената кон пот 500 кила се купува до 1.10 лв ако е над 500 кила до 1.50 ии междудругото изкупуват се от българи ... чиганите могат да откраднат някой кон и до тука



Тема Re: СИМнови [re: CИM]  
Автор AGLER ()
Публикувано22.05.08 11:37



междудругото изкупуват се от българи ... чиганите могат да откраднат някой кон и до тука

Знам цигани които изкупуват, правят табун и го продават на есен.
Конете им пасат цяло лято из ливадите в южната част на Марица.
След това продават целия табун на есен на износители.
Виж износителите са българи.

Миналата година мой приятел /ти също знаеш кой е/ отказа да им
извозва коне с животновозите си за Италия.



Тема Re: на въпроса...нови [re: Gepina]  
Автор Faber-Castell (poznat)
Публикувано26.05.08 06:59



ами първо защото в Коне вече не може да се отговаря нерегистриран...(аз за 4-5 опита да вляза с регистрация само 1 е успешен) и то ти мине желанието да пишеш..
Второ снимки от уеб страницата на Искаров, резултати от Федерацията...

а за лични впечатления, явно постингите се крадат и публикуват тук и там и затова хората не пишат...

a ти не беше ли от онзи край?? Не можа ли да отидеш да гледаш??

жалко...





Тема Re: на въпроса...нови [re: Faber-Castell]  
Автор Gepina (Phenomen)
Публикувано26.05.08 12:29



От онзи съм да,но не исках да ходя на състезанието.И все пак накрая ме гложди любопитството да разбера кой как се е представил;) а за снимките -да,те се появиха вече в Искъров,само че резултатите в сайта на федерацията ще излязат сигурно пак с известно закъснение..



Imperare sibi maximum imperium est

Тема Re: на въпроса...нови [re: Gepina]  
Автор Gerylin ()
Публикувано26.05.08 12:44



извинявам се,но точно там имаШе една малка кестенява кобилка с неправилно бяло на главата на име Гепина..данеби прякорът ти да е от нея? голяма сладуранка бе,ама малко ШаШава



Do what you want to do and everything else will be revealed to you.

Тема Re: на въпроса...нови [re: Gerylin]  
Автор Gepina (Phenomen)
Публикувано26.05.08 12:47



Така ли?Досега не съм засичала по състезание кон на име Гепина.Не е от Южна България предполагам,нали?От Северна сигурно,пък може и от южна да си е всъщност,аз тая година толко и по състезания съм ходила..

така че може да има някакви нововъведения (; а ти на състезанието ли беше?
колкото до прякора не,не е от нея.

Imperare sibi maximum imperium est

Тема Re: на въпроса...нови [re: Gepina]  
Автор Gerylin ()
Публикувано26.05.08 20:30



мдам,ставаШе въпрос за южна Бг,а и кобилата не е ходила по официални състезания,аз пък изобЩо не съм й се качвала..имах предвид въобЩе,не на финалите ;) няма как да знам и аз съм в информационно затъмнение като тебе

просто те питах за прякора ти,сори за Оффа

Do what you want to do and everything else will be revealed to you.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.