Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 01.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема CIC2*/CIC3* Ваирано , Италиянови  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано09.04.08 18:05



Българско участие на 2 и 3 звезди във всестранната езда във Ваирано , Италия , 11-13.04.2008 г.
2* - Ламби с Вимпел - 1-ви стартов номер
2* - Ламби със Сакраменто - 32-ри стартов номер
3* - Фико с Нилма - 7-ми стартов номер
Трите дни на представянето може да се проследят тук :
http://www.vairanocic.it/index.cfm

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: CIC2*/CIC3* Ваирано , Италиянови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор Gepina (& Fenomen)
Публикувано09.04.08 18:10



Ще стискаме палци !!!

Imperare sibi maximum imperium est


Тема Re: CIC2*/CIC3* Ваирано , Италиянови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор bashmakova (russia)
Публикувано09.04.08 18:20



ееее сайта е много готин

сигурно по късно ще качат и снимките на препядствия---да не се подготвят хората дано да се представят добре и да нема сакатлъци



Тема Re: CIC2*/CIC3* Ваирано , Италиянови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор dani_f (срамежлива)
Публикувано09.04.08 19:05



Успех и стискаме палци!





Тема Re: CIC2*/CIC3* Ваирано , Италиянови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор AGLER ()
Публикувано09.04.08 19:55




Успех!!!!!!



Тема Башмакованови [re: bashmakova]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано09.04.08 23:04



хе хе хе ...Башмакова , в Европата не се страхуват , че някой може да се подготви. Пускат снимки , няма проблем , но каквито и да пуснат , крос с крос не си приличат. Също така , добрите кросаджии навън правят в месеца по 2 старта , естествено с различни коне , но ако вземат да се готвят за всеки турнир , то трябва да строят само профили

.
Когато е турнир , примерно от 2 звезди се знае , че ще има поне 4 басейна - 2 с вода и два сухи , че от единия се влиза на скок-скок и се излиза през фенч , а в другия се влиза през фенчове на скок-скок и се излиза през дънер. Знае се , че ще има маси , арки и прочее . Коня ти ако не е готов за подобни препятствия , просто не се тръгва.
Това , със скачането на трасето /запознаване на коня/ го има само в България.
Освен това , във 2 , 3 и 4 звезди , коня вече не му пука на какви профили скача.
Спиране на конете в 3 и 4 звезди е извънредно рядко. Падания има по-често , но не е , че коня не ще да скача , или че го е страх , а че нещо се е случило. Човек по улицата върви и се спъне та падне , знаеш как е в кроса.
От тази година са добавени новите правила във всестранната езда , като например жълтите и червените картони.
Жълт картон могат да ти дадат за много неща ..... Например за опасна езда. Предупреждават те и ако не си промениш ездата на следващия профил те спират. Това включва и ако съдиите преценят , че коня ти не ще да скача и ти го "прекарваш" както се вика. Не е задължително да го биеш . Просто ако крещиш на всеки профил , ако не ти се подчинява и го цукаш , ако караш прекалено бързо и коня завърти опашката в кръг и т.н.
Изобщо правилата са ги затегнали и то най-вече за такива тарикати като нас българите и още една две нации дето сме пословични с навика да пускаме в състезания необяздени коне.

SI VIS PACEM PARA BELLUM

Тема Re: CIC2*/CIC3* Ваирано , Италиянови [re: Gepina]  
Автор Gepina (& Fenomen)
Публикувано10.04.08 21:56



Ебаси препятствията от кроса - лошо ми става като гледам

Успех утре на двамата и всичко да мине благополучно!А няма ли да се излъчва някъде?Или не..да си се надявам после сигурно снимки ще качат.Айде наш`тееее
п.с. 14 B i 16-то от 3* ми изглеждат много смущаващо!А пък онова с човечето изобщо не мога да го разбера ?! хихи а пък на 2* 12то и 13 B цееент не ме кефят!Ама кой ме пита мен,няма аз да ги скачам я хихихи абе хора,разкажете нещо,само аз л ида си пиша тука сама като лудите

Редактирано от Gepina на 10.04.08 22:02.



Тема Re: CIC2*/CIC3* Ваирано , Италиянови [re: Gepina]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано10.04.08 23:22



По последна информация , кроса си е доста як. Нашите са леко притеснени от факта , че там вали дъжд непрекъснато от днес сутринта и няма изгледи да спира, което може да се окаже проблем.
Но каквото за всички , това и за нашите.
Аз не напразно се мъча да обясня на много хора , че да скачаш в Европа , конкур , крос , обездка , с двуколки да се бяга ако щете , е нещо съвсем различно от тука и там е истината и там се кове желязото. Дори и да има неуспехи , с много постоянство ще стане работата накрая.
Утре от 8.00 тяхно време е прегледа , от 10.00 почват обездките на 2 звезди.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: CIC2*/CIC3* Ваирано , Италиянови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано10.04.08 23:40



Успех - и ще чакаме новини !





Тема Re: CIC2*/CIC3* Ваирано , Италиянови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор Gepina (& Fenomen)
Публикувано11.04.08 11:18



Мнооого кофти за времето!Ще е пързалка сигурно

Дано поне утре да имат късмет да спре,макар че терена вече ще е така оооообиииилничко напоен,ама а де -пак е нещо.А за разликата,че е огромна - огромна е,то е очевАдно.Дори не толкова запознат човек може да я забележи.
А каквото и да направят утре,евала че до там са стигнали!А те ще се справят разбира се,ама мен така ме радва дори само самото присъствие на нашето знаме там сред другите,като отворя онзи списък!!!

Imperare sibi maximum imperium est


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.