Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:45 01.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема СнИмКииИ!нови  
Автор adonia (лудитооо)
Публикувано23.02.08 23:51



ЗдРаВейТе ,клубари!Аз...ъъъъ..малко нямам к`фо да правя и викам да взема да кача малко снимки в нета и да ги пусна в клуба да не скучая,че като скучая ...става зле,като ме шибне лигата и...няма спасение.

Снимките са от последните 2-3 месеца,напоследък не снимам много все забравям,то на училище,после на базата -ама всеки ден си като на тръни-знаеш ,че имаш да яздиш 1-2 коня,ама имаш километрично домашно по немски,урок по история,дето само докато го прочетеш и можеш да пуснеш брада и `нам си още какво,пък да не говорим,че като се пребориш с мързела,сядаш малко по-малко и за кандидатстудентски изпити и матури да се готвиш,та такам..време за нищо не ти остава.Само да уточня ,че коня ,с който аз щях да се занимавам (ама се разминаха нещата),Капитан,го прекръстиха на Пикьор,Бог знае защо.Ми не знам какво друго да коментирам по снимките ,освен,че не са с блестящо качество,но апарата ми е любителски.Е,ако някой евентуално като мен скучае и му се гледат малко идиотски конски фотоси,може да хвърли едно око.




Тема Re: СнИмКииИ!нови [re: adonia]  
Автор CrazyRider ()
Публикувано24.02.08 00:12



Хе хе...Как си е поседнал Jеt Light





Тема Re: jet lightнови [re: CrazyRider]  
Автор adonia (лудитооо)
Публикувано24.02.08 00:14



Хах,Рали,той тогава нещо му стана

,лежи си и тръгва да става, стига до седнало положение ,при което заковава така и се чуди да стане ли или пак да легне и стоя 5 мин някъде така и аз успях да го снимам..



Тема Re: jet lightнови [re: adonia]  
Автор CrazyRider ()
Публикувано24.02.08 00:17



Милия...И на мене често ми се случва така...Особено сутрин за даскало





Тема Re: СнИмКииИ!нови [re: adonia]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано24.02.08 00:40



уф,завиждам ти благородно какви класни коне яздиШ....


да сте живи и здрави



Тема Re: СнИмКииИ!нови [re: Gerylin]  
Автор K@terina (студент)
Публикувано24.02.08 09:04



И аз гледах снимките.Хубави са конете. Гледах и другите албуми. Извинявай за сигурно тъпия въпрос, но това кой град е. Сетих се да те питам,защото гледах ходенето до града от Тодоров ден.И ние в Шумен така ходим, е аз вече не, защото сега съм в Русе, а тук сме далеко от града и сме по-малко хора.





Тема Re: СнИмКииИ!нови [re: adonia]  
АвторПaтeтo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 09:28



мими кой е този кадър със синия гащиризон на Tunderheart



Тема Re: класните коне..нови [re: Gerylin]  
Автор adonia (лудитооо)
Публикувано24.02.08 09:59



Гери,класните коне ги яздя само,когато ездачите им отсъстват (което много рядко се случва) или ,когато нямат време и желание да ги яздят.

Това за Кохинор и Есеул.Сега при нас язди един мъж,който дълго време се е занимавал с конен спорт,повечето време в Турция де и той ги язди -Кохинор,Пикьор и Есеул,но често ги дава на мен -примерно "Тоя кон днес не ми се язди,язди го ти!" и такам.Иначе конят,който само аз яздя е Графит,пък той малко магаренце си пада-един дребен и с един смешен цвят ама аз го обичам.От Голд Солджър и Фамилия..,та по майчина линия си пада бая КУКАВ! Иии сега много ме е нанервил,че преди да почна да го яздя като го пускали по падоци,табуни и т.н. и бокса като не му чистили и цялата му козина по задницата се налепила с кал и изпражнения (с извинение) и станали на едни буции ,като на кравите-гадно.И сега уж ще се хващаме за Тодоровден да го оправим,но и аз не знам как ,защото е студено да го къпем.Тая снимка от еи този линко долу, е от миналата зима и колко по-добре изглежда..

Редактирано от adonia на 24.02.08 10:12.



Тема Re: Градът..нови [re: K@terina]  
Автор adonia (лудитооо)
Публикувано24.02.08 10:01



Кате,Разград е!То и ние не сме близо -Гецово е на 6 км от града.

Пак не е много.Да видим сега на този Тодоров ден какво ще става,че сме останали с 4-5 ездитни коня.



Тема Re: Пате..нови [re: Пaтeтo]  
Автор adonia (лудитооо)
Публикувано24.02.08 10:10



Казва се Юмер и е от Цар Калоян ,сега работи при нас,






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.