Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 20.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ФРИЗИЙСКИ КОН ?нови  
АвторEDEN (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 23:26



МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ ДАДЕ ИНФОРМАЦИЯ ДАЛИ В БЪЛГАРИЯ МОЖЕ ДА СЕ ЗАКУПИ ФРИЗИЙСКИ КОН И ЕВЕНТУАЛНО И ЦЕНА ДА СЕ УПОМЕНЕ.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО





Тема Re: ФРИЗИЙСКИ КОН ?нови [re: EDEN]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано09.01.08 23:41



Дали се продават не знам, но съм виждала 3 в Пловдив - жребец и кобила на Гергов, и кастрат на Бойко Борисов...а за цена - нямам идея, признавам си...





Тема Re: ФРИЗИЙСКИ КОН ?нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Gepina (& Fenomen)
Публикувано09.01.08 23:46



Аз пък мислех,че са само два- кобилата и жребеца в Пловдив.Бат Бойко не го знаех

ама иначе ако става въпрос за закупуване от България - не вярвам нито един от тия трите да се продава,така че може би трябва да се ориентираш към чужбина.Е,то вярно всяко нещо си има цена де ... ама все пак не съм склонна да мсиля,че се продават.Иначе за "колко струва" никаква идея нямам .. не съм по тая част.

Imperare sibi maximum imperium est

Тема Re: ФРИЗИЙСКИ КОН ?нови [re: Gepina]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано09.01.08 23:57



Беше там октомври 2004 -а на Финалите, после не знам дали е останал...Някой, май Миленка каза, че се казвал Амур, но съм го срещала и като Анод във вестник - даже и снимка има - с бат'Бойко на гърба...



Тема Re: ФРИЗИЙСКИ КОН ?нови [re: EDEN]  
Автор Gerb ()
Публикувано10.01.08 00:51



Не знам за транспорта от Холандия до България, но може да ти излезе и по евтино, ако направо от там си купиш един. Може да си намериш поне бебета, за около 1000 евро!



Тема Re: ФРИЗИЙСКИ КОН ?нови [re: Gerb]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано10.01.08 08:24



фризийката в Пловдив си имаше конче - и на двата финала през миналата година го видях. Първия път беше бебе, а после беше попораснало и мисля вече отбито! Но не знам дали го продават!



Никой няма да ми попречи........

Тема Re: ФРИЗИЙСКИ КОН ?нови [re: EDEN]  
Автор ИДЪH (непознат)
Публикувано10.01.08 22:21



е това ми е съкровенна мечта да си имам фризиец
трябва са се поинтересувам дали се продава.а кой е собственика им?



Тема Re: ФРИЗИЙСКИ КОН ?нови [re: ИДЪH]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано10.01.08 22:44



нямам представа, някой който язди там или познава някой от там може да те ориентира!



Никой няма да ми попречи........

Тема Re: ФРИЗИЙСКИ КОН ?нови [re: ИДЪH]  
Авторbendji (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 17:02



Провери при Дамбо във Кремиковци



Тема Re: ФРИЗИЙСКИ КОН ?нови [re: bendji]  
Автор ИДЪH (непознат)
Публикувано12.01.08 16:16



Къде в Кремиковци има конна база евентуално някакви кординати като телефон може ли да ми дадете?Много ще съм благодарна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.