Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 16.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови  
Автор isetodd (konete)
Публикувано25.11.07 20:06



Здравейте клубари мили от много време не сам ви разказвала нищо за Йо Йо и как вървят тренировките това е ,защото сам много заета и все съм с нея.Та така да ви разкажа значи официално си я купих на 27.10.2007 .И от там почна подковаване след два дена и тренировки(кордиране първо без седло и след това със)Ники я тренира така почна и да си я язди ,тя изобщо не е правила проблеми като и се качи макар,че си мислех ,че може би ще хвърля защото не е яздена от две-три години.Но всичко мина по мед и масло и така язди си я той и я учи да скача на корда ,минава си бариерчета ,скача дори до 80 см-сме и правили при това с него да ги скача и изобщо е много послушна ,той само събота и неделя я язди.И така аз и се качвах веднъж той ме разхожда а вчера след като я изязди ми я даде да си я поязда в кръг ходом и тръс(естествено бях малко уплашена,защото тя е много лесна за езда пък аз небях и яздила от много време и тя ми се постресна) И само на гласови команди се кара,не че с крака неможе ама не е желателно защото не е свикнала и се едно ток я удря и както и да е беше супер тя е много удобна.И послушна за езда е невероятна .Купих си една юздечка днеска я изпробвахме добре и е

много съм щастлива сега следва попона и гамашки да си купя и така лека полека да се обурудвам .Попаднах на подходящия кон за мене догодина със сигурност (има голяма вероятност)да я пусна на Х паркури пък след тях и на повече живи и здрави ездач най-голяма вероятност Ники ,защото си се опознаха разбират се пък и той много добре я язди а някой ден може и аз да се пусна с нея на някое паркурче ,но всичко с времето си аз лично за никъде небързам .Най-важното е тя да си ми е жива и здрава пък другото с времето си Ето и снимки от ездите и тези на първите страници са от вчера и днес другите са от предните съботи и недели :)

aз и Йо Йо <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от isetodd на 25.11.07 20:08.</EM></FONT></P>

Редактирано от isetodd на 25.11.07 20:15.



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано25.11.07 20:28



темата ти я чаках отдавна..

радвам се за вас много
аз много харесвам Ники като човек,на него може да се разчита и знай ,че кобилата ти е в добри ръце
не бързайте с паркурите,за да имате време да се сработят и да изпипат детайлите по воденето..
поздрави за вас и много много успехи..



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Gerylin]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано25.11.07 20:31



Да той е невероятен човек

С него много добре се разбират той е трениора той преценява За сега ще се учи пък като я направи то времето ще си покаже,но тя сравнително добре се учи въпреки ,че се язди само събота и неделя а през седмицата само я кордирам .За сега най-важното е тя да се научи при скачането да не се бърза и да може да се връща на зад вече ще я кордирам с трок или песоа а събота и неделя ,ще си я язди Ники (може и през седмицата стига той да е свободен) и така по натам като се постегна и свикна с нея ще си я язда и аз ,но за това има време

aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано25.11.07 20:41



Честито!Не знаех,че е твоя вече!Късмет с обучението и по-нататъшното партньорство!



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: KATЛA]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано25.11.07 20:51



Благодаря



aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Enigma^ (бръмбар)
Публикувано25.11.07 21:45



Честито за кобилката! Да ти е жива и здрава и да те радва все така занапред. Аз също не знаех, че вече е твоя, много хубава новина

.



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Enigma^]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано25.11.07 21:48



Благодаря

Ами толкова съм разсеяна ,че забравих да пусна тема за това,но ето ,че сега по-хубав повод я пусхан все пак с кобилката нещата са идеални и всичко върви по мед и масло .Да чукна на дърво да не се урочасат нещата ДА новината е направо страхотна още свиквам с новината много съм щастлива всичко в живота ми се нареди както исках и се надявам и занапред да е така

aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Gerb ()
Публикувано25.11.07 22:42



Много се радвам за тебе, желая ти много успехи с нея, и с гаджето ти Ники. Той найстина много добре се справи с нея. А иначе кон дето може да се кара на гласови команди е много хубаво нещо.
Яздила съм и аз един такъв кон, дето много се нервираше когато го докоснеш с петите си. Беше на 13 години, но повечето от живота му го юркаха по кравите, явно с доста едри шпори, за да е останал такъв. Беше един разкошен Апалуза, голяма симпатяга, но най накрая го продадоха.



Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: Gerb]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано25.11.07 22:56



Благодаря .Да и тя е така вчера като се качих просто по навик а и бях много притеснена и я почукнах леко ама все едно ток я ловна и тръгна ,но ще и свикна и няма да ми е проблем да си я карам на глас .По-добре е така ами да сигурно е заради това ,има коне който като ги яздат с шпори и после някой като им се качи без като го почукнеш по-силно все едно ток го лови .Има дори в снимките Ники да я язди с Шпори ,но това бе без да иска забрави да ги махне просто язди преди нея няколко коня едни с шпори други без и накрая забрави да ги свали.А и аз бях разсеяна и неим обърнах внимание той се чудеше защо тя все бърза а то било от тях.Но както и да е хубаво е всичко да се пробва както това ,че досега все с различни трензели я е яздел веднъж с една по-строгичка ,но това бе просто да я види как ще е иначе все с меки от най-меката до по малко меки и сега я кара с една т-образна дебела тия дни ще вия покажа .



aз и Йо Йо

Тема Re: Новини от мен и Йо Йо!!!!!нови [re: isetodd]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано25.11.07 22:59



Това, че имаш шпори на краката, не би трябвало да означава, че се ползват. Ако ездачът не иска да ги прилага, би трябвало да е без значение дали има шпори на краката или не!



Ама както и да е.....

Да ти е честита и много късмет и успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.