Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 19.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: От всичко което изписа...нови [re: seabiscuit]  
Автор AGLER ()
Публикувано11.12.07 20:47




Това което ти казах, е за твое добро!
Не може да си втълпяваш, че като обичаш и се грижиш за едно животно то е твое!Рано или късно това животно ще си замине от твоето обкръжение!
Никой не е длъжен да поддържа един кон защото ти много го обичаш!
Никой и не те е накарал на сила да се грижиш за него!

Хубаво е да го проумееш това нещо навреме, защото след това става късно и ще се превърнеш в една О.П. на която са й виновни всички за това че те имат нещо а тя не и търси вината в другите без да види, че причина си е тя самата!Хубаво е винаги да си подготвена, че едно животно което не е твое утре може да не го видиш!Хубаво е за да не търпиш следващи безоснователни разочарования!



Тема Re: Олга Прайднови [re: AGLER]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 20:50



Абе много хубаво го разбрах аз - да я е купила първа и да не се оплаква, щом не е, нали ? Проблема на давещите се е на самите давещи се, да потъват там, кво ни занимават ! Щом ти имаш коне, значи всички могат...


Емоции ? Да, проявявам такива, когато става въпрос за приятелите ми, бедна ти е фантазията даже колко емоционална мога да стана, ако някой настъпва обичано от мен същество !Аз съм много кротка до такав момент - мен ако ме дъвчат и плюят, как да е, шоу да става, ама плиятел или близък - там ми идва в повече !
Отстрани е много лесно да се каже АКО...Ми то и Левски ако е бил с ботуши, а Ботевн с каска, историята би била друга...
Пък ако да обичаш конете и да си дал всичко от себе си за тях е манталитет, нека е - както искаш го наричай...Нямам претенции !
А това, дето съм го казала, е част от живота. Ако ти имаш пари и си гледаш конете, абсолютно не значи, че и други го правят...Жалко, че няма статистика, може да се окаже, че си в рамките на много нисък процент...
Иначе за мен опираха до пари нещата - ако Диди ги имаше, кобилата отдавна щеше да е нейна...Ама не винаги можем да получим това, което искаме - колкото и да се стараем - а ако междувременно ни го отнеме приятел...Става малко гадно...Вярно, в търговията с коне емоциите нямат място, казвали са ми го коняри - само дето ти купуваш коне за спорт, примерно - а за нас коня е приятел...И при нас има чувства, може би повече, отколкото трябва, но ако не ги обичаме, защо сме тук ?



Тема Re: Олга Прайднови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор AGLER ()
Публикувано11.12.07 20:53



Отново не си разбрала нищо!



Тема Re: От всичко което изписа...нови [re: AGLER]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 20:57



Ами грешиш - не търся вината у никого - аз каквото съм искала, съм си го постигнала - имам кон и си го гледам - така, както много хора не си гледат конете...

Пък тия, другите - те само губят...
А и тя не е казвала никога, че кобилата е НЕЙНА - можеш да обичаш кон и без да е твой, нали ?



Тема Re: Привет...нови [re: SEABlSCUlT]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано11.12.07 22:13



Ллеле, к во става тука бе!?


Много тайнствена мелодрама!

Не отговарям на простотии-няма смисъл!

Тема Re: Привет...нови [re: aдвok]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано11.12.07 22:32



Това което аз разбрах е,че Исето има кон,ама той не е неин.Ма може и да не съм го разбрала правилно


(Както казваше в един филм моят любимец "Аз не съм разбрал,обаче когато ти разбереш,че си разбрал ,ела да се разберем,че и аз да разбера ,че съм разбрал.Разбра ли сега?")

Важното е уж си се разбраха!



Тема Re: Привет...нови [re: KATЛA]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 22:35



Имам кон и е МОй Йо Йо си е моя .

aз и Йо Йо

Тема Re: Привет...нови [re: Йo Йo]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано11.12.07 22:36



Значи аз не съм разбрала





Тема Re: Привет...нови [re: KATЛA]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 22:43



Ахм .

aз и Йо Йо

Тема Re: Привет...нови [re: Йo Йo]  
Автор Haблюдaтeл1 (вече познат)
Публикувано11.12.07 22:55



Аз пък разбрах!
Диди си харесва кон!
Исето го /я/ купува.
Ако Диди не е водила преговори или пък договорила покупка на същата кобила НЯМА ЗА КАКВО да се сърди на Искра!
"Пу за мене" в случая става със заплащане на съответна цена!
И то който плати пръв!
Ако Искра не е развалила чужда сделка, няма нищо лошо в това, че е купила кобилката!
Аз така разбрах и коментара на Аглер, само дето сравнението с кола не е съвсем точно - те все пак са серийно производство и можеш да си купиш същата кола като на съседа, или като на пича от квартала и т.н.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.