Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 05.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Купи си ...нови [re: Gepina]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 04:34



Като каза чужди ездачи - нали бях конегледачка на руснаците 93 -а - та на рисаците какво слагахме, тръпки да те побият - значи, първо се намотава на крака нещо като тензух или марля, после ластичен бинт, после се слагат гамаши, после и наколенки ! И като му сложиш и шипове, наочници и муфта, и от самия кон точно нищо не се вижда !


Защо ги омотаваха така, нямам идея, така и не съм питала, признавам си, ама като имаш 10 коня на главата, и ти излизат и се връщат на конвейр, не оснтава много време за въпроси - не ти и хрумват даже...имаш програма - прави 1, прави 2...



Тема Re: Амуниция!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 09:19



Е аз няма да забравя за ваксината(и подковаването през 45 дена аз си подсещам винаги)Да ще си водя и ще ги нанасяме ваксините в паспорта и .До сега колкото пъти и да е ваксинирана няма записано в паспорта и сега трябва да видя старият и собственик на кой дати я е ваксинирал .Незнам защо ,но ми се струва ,че се заяждаш с мене.

aз и Йо Йо

Тема Re: Амуниция!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 18:35



А на мен не знам защо ми се струва, че не знаеш какво е да си ОТГОВОРЕН, че имаш животно - независимо дали кон или нещо друго !
Наистина е най - лесно да кажеш, ами този не записал, онзи има грижата...Пък ти само ще се возиш ли ? Нали много обичаш коне, любовта не е само езда !





Тема Re: Амуниция!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 20:51



Да Рени знам аз и честно да си кажа изобщо нямам желание аз да я язда е така да си я гледам от страни после да си я паса и разхождам да си и говоря това ми доставя най-голямо удоволствие до са сам и се качвала точно два пъти(преди само на ходом Ники ме повози на нея) и на рожденият ми ден направих няколко кръгчета на ходом и тръс ,за да мога да си я усетя пък си ми бе и мечта да си кажа ,честно.На рождения ми ден да и се кача ей така за малко само .

aз и Йо Йо

Тема Re: Амуниция!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 21:01



Не е казано човек да не си язди коня, просто истинската връзка я чувстваш когато не си му на гърба - знам, че има хора в клуча, които ще разберат какво имам предвид...
Колкото до рождения си ден - никога не съм си поставдяла срокове конят ми да направи нещо, само защото е някаква дата - на рождения си ден съм се старала /доколкото условията позволяват, все пак не е моя падок !/да си пусна коня да се набяга и наиграе, и това ме е радвало повече от всичко друго...



Тема Re: Амуниция!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 21:02



Е да аз нямаше да и се кача ако тя не е готова ,нито бързам за олимпиадата нито нищо просто си ми е мечта ако не се бе изпълнила таз година то догодина изобщо не ми е проблем да не я язда.Аз си я гледам често в падока там си е добре почива си контактува си с Тивия макар ,че тя все я гони Йо Йо просто си е привързана към нея .

aз и Йо Йо

Тема Re: Амуниция!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано11.12.07 21:08



Аз затова ти го казах за датите - събразяваш програмата с възможностите на коня - и с времето...Като замръзне, и в Банкя няма закрит манеж, като вали - също...Не е страшно човек да се върне едно стъпало назад и да продължи, страшно е да прескача стъпала...



Тема Re: Амуниция!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано11.12.07 21:12



Да така е и когато времето непозволява не я искарвам,защото няма смисал да рискувам да я сасипя само и само ,за да излезне като примерно след седмица или ден ще може да я искарам и да си искараме една нормална тренировка и тя да си е спокойна а не да се притеснява.

aз и Йо Йо

Тема Re: Амуниция!!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано12.12.07 00:09



Хубаво е конят да излиза, но при кофти време шанса да се нарани е по - голям, я ще се хлъзне, я ще стъпи накриво, ако е леко замръзнало...



Тема Re: Амуниция!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано12.12.07 00:12



Да знам.

aз и Йо Йо


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.