Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 11.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Ето и останалите клипчета от състезанието !!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано12.12.07 00:16



Е чичо имаше такъв ама го продаде ,ни вест ни кост от чичо ми .Пък на базата има достатъчно коне и мисля ако разбира се намеря времето, да си ходя да си язда на Костимброд при Весето ,но незнам как ще се оправям с времето .

aз и Йо Йо

Тема Re: Ето и останалите клипчета от състезанието !!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано12.12.07 00:21



Исе, само да ти издам една малка тайна - язди се през всички сезони ! Когато времето не става за езда, някой и друг ден сме го прескачали - но конете ги яздим целогодишно - не ги зазимяваме до пролетта !



Тема Re: Ето и останалите клипчета от състезанието !!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано12.12.07 00:22



Бе слушай ги вашите специалисти - те разбират много - ако конят не си дава главата и го е страх - дай да го хванем НАСИЛА и да му наденем оглавника !
Ако не си навежда главата - ми ще му я вържем ! Ако не скача - ще го набием пда скача - за всичко си има цака !
Класика ! Отвратила съм се от такива неща до дъното на душата си...





Тема Re: Ето и останалите клипчета от състезанието !!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Йo Йo (konete)
Публикувано12.12.07 00:23



Знам ,но кажи ми като нямаш желание за езда би ли се насилила на мене ми е кеф еи така да ида да искордирам Йо Йо и после да помагам и да гледам другите как яздат.

aз и Йо Йо

Тема Re: Ето и останалите клипчета от състезанието !!!нови [re: Йo Йo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано12.12.07 00:34



Ако не яздиш, няма да се научиш просто...
Много често не бих си подала и носа навън, ама отивам да си изведа коня - може на корда, може в падока - за да не стои цял ден затворен...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.