Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:20 22.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема моля Ви,помогнете ми!  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 15:33



Здравеите,имам едно вапросче кам тези които са отПЛД.Интересува ме дали някои познава човек които има коне и ги използва за езда но да не става вапрос за конни бази!!!



Тема Re: моля Ви,помогнете ми!нови [re: Дecи]  
АвторГepилин (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 16:03



иди във всяка циганска махала и Ще намериШ много такива .. а ако не ти свърШат работа оттам потърси бай Манол от Горно НанадолниЩе





Тема Re: моля Ви,помогнете ми!нови [re: Гepилин]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано05.12.07 16:15



Това беше малко грубо...





Тема Re: моля Ви,помогнете ми!нови [re: DustDevil]  
АвторГepилин (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 16:19



на тъп въпрос ,тъп отговор





Тема Re: моля Ви,помогнете ми!нови [re: Дecи]  
Автор Gepina (& Fenomen)
Публикувано05.12.07 18:38



Бъди по-конкретна.Специано Пловдив ли те интересува или може и в околността?И за каква цел ти е?То ясно,че е за езда...ама казваш "да не става въпрос за конни бази".В какъв смисъл?Именно конните бази предлагат езда за любители,начинаещи...?Или ти искаш да е езда сред природата,не на плаца?

ГЕНАДИ

Тема Re: моля Ви,помогнете ми!нови [re: Дecи]  
Автор iv19 (новак)
Публикувано05.12.07 18:41



da.ba6ta mi ima priatel doktor koito ima kone za ezda.Kakvo te interesyva?



Тема Re: моля Ви,помогнете ми!нови [re: Дecи]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано05.12.07 18:45



Нямаше ли една мацка с арабски коне около Пловдив?Смътно ми се върти нещо в главата,че беше писано в клуба преди няколко години!





Тема Re: моля Ви,помогнете ми! [re: Дecи]  
Автордecи (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 22:27



Сажелявам за това, че не ме разбрахте поради зле зададеният ми вапрос но се опитах на кратко да ви попитам нешто и явно не се получи.Сега щте ви обясня по нашироко и дано остана разбрана.Била сам и във двете ми познати бази в ПЛД и разбрах че не ставам за състезател нямам силен характер и др.затова тарся някои собственик при които мога да ходя да яздя без някои да ми вика.





Тема Re: моля Ви,помогнете ми!нови [re: дecи]  
Автор Gepina (& Fenomen)
Публикувано05.12.07 23:01



Според мен поне това няма значение.Не е казано,че всеки трябва да се занимава сериозно с тренировки и да развива някаква спортна дейност.Има толкова много хора,които яздят само за удоволствие-без да желаят нещо в бъдещ план.А и никой не може да те задължи да ходиш редовно-отиваш когато ти се язди и си в настроение,плащаш...яздиш кончето,после го разхождаш,зачистваш като изсъхне и прочее.Глезиш го там с ябалки,моркови...абе каквото ти дойде наум.Така не става ли?

От тая гледна точка базите са добро решение,защото все пак малко или много ще си на плац,ще има човек до теб и ще е обезопасено.Друго си е...не знам

ГЕНАДИ

Тема Re: моля Ви,помогнете ми!нови [re: дecи]  
Автор lionesss (голяма котка)
Публикувано06.12.07 09:13



Хммм, позната история... Както и Gepina ти е казала по-долу, не всеки става за състезател и има амбицията да е такъв и щом не искаш да се обучаваш по този начин, никой няма право да те кара насила. Още повече, че сигурно си плащаш. Поговори с хората, които те тренират, вдигни им скандал ако трябва, пък ако и тогава не се получат нещата, наистина се мести. Само не се оставяй подобно отношение от страна на хората да те откаже от работата с конете. Успех!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.