Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 01.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема СПЕШНО-пак въпросченови  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано31.10.07 19:35



Харесах си седло на старо.Не е ползвано много,на няколко месеца е,обаче...То е от тия новите,специалните,дето са безлъкови или ....уффф,пак забравих как се водят на български.Слагам снимки да го онагледя:







Цената му не е малка,но ми харесва и изглежда съвсем ново.Пак ще ида да го видя,обаче ме притесни едно единствено нещо.Мацката каза,че е яздила чистокръвен английски с него,ама нашите са дребни,почти минават в категорията пони и не знам...Тя се опитва да ме убеди,че такива седла пасвали на всеки гръб,но много ме съмнява това.Някой знае ли нещо за тия седла???Трябва да и отговоря до утре дали ще го взема,щото има още кандидати за него.




Тема Re: СПЕШНО-пак въпросченови [re: KATЛA]  
Автор AGLER ()
Публикувано31.10.07 22:53





По принцип стават на всеки конски гръб но не на всеки човешки задник!

За това имат размели!

Това са супер седла за ендюранс



Тема Re: СПЕШНО-пак въпросченови [re: AGLER]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано31.10.07 23:07



Мерси,мерси,мерси!
Да ти кажа на моя задник със сигурност няма да стане,ама тия дето ще го позлват всичките са едни малки дупета,така че смятам да се оправят.Освен да ида в събота да го погледна.Седлото е много готино,но е уестърн тип-за туризъм ми изглежда.



Тема Re: СПЕШНО-пак въпросченови [re: AGLER]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано01.11.07 09:30



И на мен много ми харесват тези седла . Изглеждат много удобни. Имаше едно такова в един сайт:


Но преди един месец някъде беше на промоция и излизаше , ако не се лъжа около 200 евро, и затова ми е направило впечатление.



Тема Re: СПЕШНО-пак въпросченови [re: KATЛA]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано01.11.07 10:43



Еден прителски съвет от мен- не купувай седло, без да го е пробвал този, който ще язди с него, освен, ако не е почти без пари! Не опира само до задник

!

Не отговарям на простотии-няма смисъл!

Тема Re: СПЕШНО-пак въпросченови [re: POLllV]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано01.11.07 19:39



Толкова е това в HORZE-то,обаче аз го видях на живо.Огромно е.Сигурна съм,че ще е голямо за нашите.И е от набук.За това се и ориентирах към други,от кожа и по-малки.
адвок,хич даже не е евтино това дето го харесах,ама наистина ми грабна очото,пък да ти кажа от тука каквото и да правя няма как да "мерят" дупето по седлото хората





Тема Re: СПЕШНО-пак въпросченови [re: KATЛA]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано01.11.07 22:13



Говоря ти от лошия опит на други! Много са! От тези които позноваш единият пример е Красимира от Шумен, тя преди е влизала в клуба, сега е със Сияна в Англия и тя така си купи седло и..........резултата беше кофти! Има и доста други такива примери, но не познаваш хората! Но наистина не е добра идея да купуваш седло без да се пробва! Моето седло ми го донесоха от Англия и на много хора не е удобно, но за мен си е супер, просто си ми пасва, а едно от седлата на Сребко, което много хора харесват на мен не ми е удобно - прови ми синини! Това имам предвид!


Ако имаш възможност да го вземеш за по-дълъг пробен период и да го завлечеш до БГ - пробвай!

Не отговарям на простотии-няма смисъл!

Тема Re: СПЕШНО-пак въпросченови [re: KATЛA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано05.11.07 13:18



Дид, на втората снимка тая кука за стременика няма ли да убива ?

Напомня ми на моя опас със стремена - той имаше точно тоя "проблем"...Ти понеже не яздиш много, ама аз яздех с такова нещо и...Споделям горчив опит...



Тема Re: СПЕШНО-пак въпросченови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано05.11.07 19:13



Не,защото то си е с възглавничка отгоре.Просто на снимката седлото е без възглавничката.



Тема Re: СПЕШНО-пак въпросченови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано05.11.07 21:08



Рени,и на мен много ми убиват каубойските седла..не знам от лъката ли е или от халкичките,но ме набиват ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.