Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 03.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Тази събота и неделя...нови  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано30.10.07 00:44



... беше поредното хънтър сътезание. Този път във Франктаун, Колорадо.
Първият ден беше лудница за мен. Изтеглих кон Комиш, който първо изобщо не искаше да влезе в манежа, второ беше страшно нервен, трето хвърли поне 20-30 къча (в рамките на не повече от 10тина минути) и четвърто на галопа бяхме на една бясна скорост, колкото и да се опитвах да му говоря, да дърпам и отпускам повода.... Не само не паднах, но и успях да си запазя сравнително добра позиция. Само дето на съдията не го интересуваше това. Станах 7ма от 8 (последното момиче падна). Треньорите не са поискали да ми сменят коня, защото са били убедени, че ще ми дадат горно място, поради факта, че съм се справила толкова добре с такъв труден кон... Да, ама не... Толкова бях разтроена. Много време ми трябваше, за да се самоубедя за следващия ден, че всичко ще е различно... Отборно спечелихме!



Неделята започна добре... Този път моят клас беше по-назад. Изтеглих един сладурски Куатър Хорс, Уестин. Бях си казала, че ще се усмихвам през цялото време и ще се кефя на ездата си.



Резултатът: ПЪРВО място (от 13)!

Отборно също бяхме първи и водим в региона.




Тема Re: Тази събота и неделя...нови [re: DustDevil]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано30.10.07 07:37



Браво Ния честито



aз и Уфо

Тема Re: Тази събота и неделя...нови [re: DustDevil]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано30.10.07 09:13



Събирай,събирай!

После ще те питам.Трябва и нова къща с отделна стая за призовете да си направиш
Честито ,Ния!Радвам се много за теб!



Тема Re: Тази събота и неделя...нови [re: KATЛA]  
Автор psiharche_93 (конче)
Публикувано30.10.07 09:16



Честито!!

Пожелавам ти да грабнеш още много призове и да стигнещ до целта си

I <3 Horses!

Тема Re: Тази събота и неделя...нови [re: psiharche_93]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано30.10.07 09:30



Честито и от мен! Много е важно да си доволна от ездата си и да ти доставя удоволствие!

Браво!

Никой няма да ми попречи........

Тема Re: Честито!нови [re: DustDevil]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано30.10.07 09:55



Честито и от мен! Много си чаровна на тези снимки.



Cambiaré
Mi destino cambiaré
Cambiaré
Seré feliz...


Тема Re: Тази събота и неделя...нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано30.10.07 12:41



Честито !
Знаеш ли, това ми напомни две неща - едното - като почвах да яздя на хиподрума - дадоха ми да покажа колко мога да яздя на един кон, тип хафлингер...от тия, дето не са истински, защото са по - рижи, а не златисти...И там зависи много от коня ти как ще се държи...


а дпругото - съвсем наскоро гледах родео с биковне - на един от участниците не му дадоха нужните точки, защото му се паднал бик, който не хвърлял не знам как си - абе трябваше по - шантаво да се мята, пък той не си давал много зор - най - добрия бик за сезона си събори ездача на втората секунда...
Между другото, аз ли съм с грешка - предните състездания не бяха ли по един ден ?



Тема Re: Тази събота и неделя...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано30.10.07 13:45



Състезанията са два дни... Някой път някои хора се състезават 1 ден, за да могат и други хора да се състезават, защото може да сложат лимит на състезателите във всеки клас от един отбор.



Тема Re: Тази събота и неделя...нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано30.10.07 18:50



Сега разбирам зщо съм останала с такова впечатлние...Всъщност розетката е за ездача в такъв случай, а не толкова за тандема ездач - кон...



Тема Re: Тази събота и неделя...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevilМодератор (akhala)
Публикувано30.10.07 18:56



И розетката, и точките...

А реално класирането много зависи именно от това какъв кон ти се е паднал, както и моят случай показва...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.