Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 05.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re:Моделнови [re: TИ]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано07.11.07 19:41



Демек ние, дето сами си вършим нещата около коня, не сме толкоз сериозни, така ли ?
Ами да си сериозен означава ти да си вършиш работата, а не казали на лисицата, пък тя - на опашката си...

Мое си мнение де...Пък и толкова години покрай коне - знам как ти може и да си купиш добавки на коня, пък той колко ще ги получи...Не става въпрос някой да ги открадне, ама що да не заблрави да ги даде - че да не е неговия кон ?
Подразбира се, че и без да подписваш каквото и да е, трябва да се грижиш за себе си ! Що, аз ако си пусна маникюр, значи моя да го потроша, щото не съм модел ?! Има логика...аз затова и не си пускам де...Пречи да работиш...
Ако си пазиш външния вид, стоиш в къщи под похлупак - не дай боже иначе да пекне слънце и да ти се обели носа, или да ти се напукат устните от студения вятър - жива трагедия ще е !Пък че докато яздиш може да паднеш и да се натрошиш - сигурно това е част от грижата за себе си...Нали знаете, че и най - добрият скачащ кон може да сбърка и да падне с ездача си ? особено пък с ездач - любител, дето може да му попречи...
Та не е по - голям риск да го изчистиш, отколкото да яздиш - затова не ми се връзва...Мое си мнение...Всеки си преценява сам нещата...



Тема Re:TИнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор AGLER ()
Публикувано07.11.07 19:43



И ездата е работа!
На много хора работата им е езда и надали в
свободното си време ще отидат да яздат за кеф!


Но в настоящия склучай ездата е нещо друго!

Ако не се беше ръчкала да проси извинения, тази тема щеше да
отиде в забвението и никой нямаше да се присеща тук че съществува въпросната Дунева!

Явно целта е била да бъде отново коментирана.



Тема Re: ИЗВИНЯВАМ СЕ...нови [re: nadi]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано07.11.07 19:44



Ами не знам дали знае - казах, че ако знае, й се извинявам и като на коняр иначе не. Щото аз знам - пък и аз съм любител...Ама си чистя коня, седлая си го, паса си го, чмистя си му копитата, ако някъде нещо се удари и т.н., си му лекувам и раните, и точно знам кога последно е ваксиниран и обезпаразитен - и кога трява пак...освен това аз си му определям какво и колко да яде, а вечер и му го давам...Сега, за да мога, съм се отказала от много други нтеща - ама не може да си добър коняр и да не се лишиш от нещо !





Тема Re:Моделнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Gepina (& Fenomen)
Публикувано07.11.07 19:45



Много ясно,че не се връзва.Ти какво търсиш логика там,където я няма?



ГЕНАДИ

Тема Re:TИнови [re: AGLER]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано07.11.07 19:49



Знам ! Всеки ден съм с такива хора...
Хе - хе, ама иначе не си прав съвсем де - пак аз съм изключението - 96 -а в Банкя в неделята, вместо да почивам, аз отидох да се возя на учебен кон...Треньорът ни щеше да получи нервна криза !

Малко ли били конете в конюшнята...Да де, ама нали знаеш какво е две - три годишен чистокръвен - и някоя умряла в кожата си учебна кранта ? Е, второто го яздиш за кеф - блееш си, отпускаш се - няма да хукне, няма да те хвърли...В сравнение с тия, които яздехме, беше като препариран...
Та...може все пак !Но като изключение, не като правило...
А за другото...не знам защо и на мен ми мина през главата подобна мисъл...Пък и, както споменах, и аз в първия момент не се сетих за какво става въпрос...Не е нещото,за което седя и си мисля...



Тема Re:Моделнови [re: Gepina]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано07.11.07 19:51



А, търся, дръжки - просто разсъждавам ! Не е за мен, логиката ми беше силна дисциплина в училище...Пък където я няма...





Тема Re: ИЗВИНЯВАМ СЕ...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 20:03



Не мога да ви разбера вие сте едни хора, които само ухулват другите а не се вглеждат в себе си!!! Да Дунева знае какво яде кон и тн... Наистина ужасно се държите незнам защо го правите обаче тя с нищо не е заслужила това!!!И гарантирам че никога няма да зареже коня си ако се разболее! И ще направи всичко възможно за него. И тя винаги се е интересувала за коня си и всичко от което има нужда го набавя и пак казвам има професионалисте в България, които не си гледат толкова добре конете колкото нея!!!



Тема Re: ИЗВИНЯВАМ СЕ...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Инджoв (The-Boss)
Публикувано07.11.07 20:22



абе тая е празна лейка ама ....



Тема Re: ИЗВИНЯВАМ СЕ...нови [re: Инджoв]  
Автор MyRules (Your Rules)
Публикувано07.11.07 20:38




Podkrepqm mnenito na Indjov, shtom imash kon trqbwa da poemesh pylnata otgowornost kym nego .
(izwinwam se za towa che ne pisha na kirlica , no prosto tozi komputar nqma )

Искаш,но не можеш ? или Можеш, но не искаш ?


Тема Re: рекламанови [re: AGLER]  
Авторcrazy_minka (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 21:42



!Ако не се беше ръчкала да проси извинения, тази тема щеше да
отиде в забвението и никой нямаше да се присеща тук че съществува въпросната Дунева!

Е и отрицателната реклама е реклама, я виж що нещо се изписа. Сега ако има някой да не е чувал, то и той знае вече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.