Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 18.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема СКОК 190 см...нови  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано16.10.07 05:27



Да си продължим темата...Ами мисълта ми беше, че съм виждала на живо такъв кон, дето скача и 190, е 2 метра - пък "Езда"ниииикак не приличт на негло, не са и бегло подобие - въпреки, че ме плюеха - представете си дивотията, аз им казвам точно кое не им е вярно /то сякаш може да се изброи всичко де!/, а те в отговор ми пишат глупости...И аз все се надявах да влязат в час - е, няма надежда, вече не вярвам, че ще стане !



Тема Re: СКОК 190 см...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор vizantiq (& Saten)
Публикувано16.10.07 21:37



BTW Пешката е скачал 190 със Заветен на Тодоровден. И с Галилей ... ама за него не съм 100% сигурна може 185 да е било





Тема Галилейкатанови [re: vizantiq]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано16.10.07 21:48



нали Галилейката ми е слабост да спомена...199инякояси година скача на надскачване с Павлин МиШовски на Арбанаси .височината стигна до 2.00 м ... и станаха първи след като и Гуд Бой със Светльо бутна съвсем леко със задницата...
много силен кон е,на тренировки е скачал по 140 без проблем и без "мухи в главата за спирания"..на състезания е различен ... обаче като цяло височината не му е проблем





Тема Re: Галилейкатанови [re: Gerylin]  
Автор vizantiq (& Saten)
Публикувано16.10.07 22:23



Пфф ... той какво скачане направи третия ден в Плодвид не е истина ... хората не можаха да повярват

. На 150 първия манш, чисто вървя до последно, но Пешката не можа да го върне още съвсем малко стъпа близо и го бутна, ама беше страхотно като цяло,а после на паркур "Б", чисто е скочил .... до сега не е имал май толкова добро състезание . Иначе много сило има в него, наистина ...



Тема Re: Галилейкатанови [re: vizantiq]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано16.10.07 22:40



много им се радвам и на двамата ( на Галилейката повече де

)...
на мен ли ми обясняваШ какви сили имал..много добре го познавам коня
а за стъпването близо Галилей би трябвало да няма никакви проблеми... само в тесни дистанции (понякога ужасно тесни ) е трениран

На 150 първия манш,
абе няма ли 2 паркура:първия на 140 и втория (6 препятсвтия от 150) ???

до сега не е имал май толкова добро състезание
имал е,с Мирослав Тодоров скача пак такива два паркура в Разград...е тогава ни напълни дуШите на всички ,които го гледахме ...мисля ,че станаха 2ри ,но Ще те излъжа

евалла




Тема Re: Галилейкатанови [re: Gerylin]  
Автор vizantiq (& Saten)
Публикувано17.10.07 13:14



Да, така е .. аз съм се объркала



Еми аз не го помня, затова си мисля, че това му е най-доброто скачане.
Както и да е, от години насам му е едно от най-добрите скачания



Тема Re: СКОК 190 см...нови [re: vizantiq]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано21.10.07 05:53



Весо е скачал в Русе с Кармен...не знам коя година, ама дали беше 180 или 190, не помня, у Мира бях гледала статията преди бая време...
Иначе някой от шуменци, извинявам се, че не помня името, го имаше да скача сандък - пишеше, че е 2 метра - върти ми се в главата, че конят е Азимут - дали е вярно, вие ще кажете, не знам къде ми е тази статия...





Тема Re: СКОК 190 см...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано21.10.07 10:17



ако е бил Азимут ездачът е Петър Янков





Тема Re: СКОК 190 см...нови [re: Gerylin]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано22.10.07 04:24



Възможно е. Бе мисля, че беше кестеняв кон и скачаше червен сандък - ако ми попадне, ще я сканирам...Някъде из папките е...
Истината е, че трабва да седна и да подредя по години всички статии, или поне тези, които имат дати/повечето са такива/,ама ще отнеме доста време...





Тема Re: СКОК 190 см...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор vizantiq (& Saten)
Публикувано22.10.07 14:18



Петър Янков с Азимут е скочил 196 ... това май му е било най-високото на коня и на ездача. Иначе Галилей е скачал 2м, ааа с Пешката 190






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.