Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 05.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема uspexiнови  
Автор pboi (непознат )
Публикувано09.03.07 21:00



zdravei te mnogo se radvam,4e otkrix ne6to koeto mi xaresva i vle4e KONETE.Iskam da otkradna ot vas vsqka edna informacq koiato 6te mi bude polezna i da spodelqm mneniqta si s vas



Тема Re: uspexiнови [re: pboi]  
Автор Lady^Drakula (Gothic Lady)
Публикувано09.03.07 21:12



Думата открадна ми звучи малко....какво точно имаш предвид под "да открадеш" ??? Иначе е добре че клуба се разраства




Horses are my life

Тема Re: uspexiнови [re: Lady^Drakula]  
Автор kabalero (минаващ)
Публикувано09.03.07 21:15



Питай , по възможност на кирилица!



Тема Re: uspexi [re: kabalero]  
Автор AGLER ()
Публикувано09.03.07 21:30




Добре дошъл,
и кради, и питай и споделяй колкото си искаш.
Дано сме си взаимно полезни!




Тема Re: uspexiнови [re: kabalero]  
Автор Lady^Drakula (Gothic Lady)
Публикувано09.03.07 22:35



Ех, тая кирилица много ги тормози новите членове на клуба.....А няма нищо по-хубаво от нашата родна азбука!


Horses are my life

Тема Re: uspexiнови [re: Lady^Drakula]  
Автор AGLER ()
Публикувано09.03.07 22:46




А, бе ако е нещо което ме интересува и на арменската азбука да е пак ще се напна и ще го прочета




Тема Re: uspexiнови [re: AGLER]  
Автор Lady^Drakula (Gothic Lady)
Публикувано09.03.07 23:05



Хахаха, бе така си е, макар че е къде къде по-лесно да четеш на кирилица. Виж, ако някой има проблеми с кирилицата, или кредора....тогава вече проблеми няма ;о))


Horses are my life

Тема Re: uspexiнови [re: Lady^Drakula]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано10.03.07 05:53



На мен "открадна" ми звучи като агент на "Езда" в техен стил е това - да "откраднат" нещо - идея, тема, снимка...





Тема Re: uspexiнови [re: Lady^Drakula]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано10.03.07 05:56



Да ти кажа, заинатила съм се и ще си умра на ината нито да чета, нито да отговарям на такива "латински" писания. Ще ги прескачам !

И ако за нерегистрираните съм склонна на компромис, за това не съм !На мен очите ми трябват много, за да ги вадя да чета такива неща...



Тема Re: uspexiнови [re: OлraПpaйд]  
Автор Lady^Drakula (Gothic Lady)
Публикувано10.03.07 14:42



Хахаха, таен агент, под прикритие

ако питаш мен някои от латино-грешно-пишещите са точно такива, ама айде да не отварям дума...че ще взема да стана неудобна и ще почнат разни приказки по мой адрес, а покрай мен току-виж изгорял и още някой. Нали знаеш, който говори истината винаги е неудобен...


Horses are my life


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.