Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 29.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ТОДОРОВ ДЕНнови  
Автор CИM (jumbo)
Публикувано19.02.07 15:02



стягате ли кончовците и мунициите идва конски празник ? при вас не знам как е ама при мене е голяма лудница и с кончето проблеми и с какво ли още не .... нещо копитата и се ронат последното коване беше много плитко и се пукна на последните 2 клинеца .



Тема Re: ТОДОРОВ ДЕНнови [re: CИM]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано19.02.07 15:57



Ех ,аз няма да мога да участвам и тази година ама дано стигна зимната лига поне да хвана

.Но ще ходя де на састезанията да гледам Догодина ще участвам ,че пък и сега с Мони неискам да я тормозя.



Тема Re: ТОДОРОВ ДЕНнови [re: isetodd]  
Автор Lady^Drakula (Gothic Lady)
Публикувано19.02.07 16:02



АЗ съм далече от идеята да участвам, малко ще ми е невъзможно с тези начални познания по езда, но за гледане ще гледам! Специално ще остана повече време в Пловдив, за да мога да съм на състезанията!


Dark Greetings From Dark Lady

Тема Re: ТОДОРОВ ДЕНнови [re: Lady^Drakula]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано19.02.07 16:14



Ахам .

Гадно е ,че дори да си имаш кон неможе да се състезаваш ако неможеш много да яздиш .Ама с право са го направи ли така да няма контузии.



Тема Re: ТОДОРОВ ДЕНнови [re: CИM]  
Автор вaлчeтo (Horses)
Публикувано19.02.07 17:41



Оххх само при теб ли ....

и при нас така амуницията стягаме поизтупваме вече дрешките прически правим и с всеки изминал ден ставам кълбо от нерви пораади няколко причини тогава ще ми е 1 официялно състезание.... 1-та година от самото начало и с клуба и със конете и съм спортният сезон направоооооо вече нямам търпение настроението и адреналина е на MAX...... На всички от клуба искам да пожелая от сърце много успехи през сезона ....

Редактирано от вaлчeтo на 19.02.07 17:44.



Тема Re: ТОДОРОВ ДЕНнови [re: вaлчeтo]  
Автор adonia (вълче)
Публикувано19.02.07 19:34



Валче,спокс, и аз съм така,първо състезание-големи нерви,голеееммоо чудо.Като знам ,колко и се тренира при нас в момента.....без думи просто,никва подготовка,сигурно ще ни засилят в петък да скачаме като гламави.

Че и откъде се пръкна идеята за парад с конете из града и духова музика....Бас ловя,че конете ще се кефят на музиката много,чак ще им се иска да потанцуват ,може би като мечета на два крака,без значение предни или задни.Абе к'вото и да си приказваме ще е един много вълнуващ ден за всички
нас ,любители и професионалисти ии всички ,замесени с конете.Както каза ти ,Валче,адреналин на макс.

Редактирано от adonia на 19.02.07 19:36.



Тема Re: ТОДОРОВ ДЕНнови [re: adonia]  
Автор вaлчeтo (Horses)
Публикувано19.02.07 19:53



Това с парада убива рибата ще видим Мимче как ще се представим на 24 дано да буде подобаващо





Тема Re: ТОДОРОВ ДЕНнови [re: CИM]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 20:15



Колега, на кончето вероятно трябва да му даваш биотин, известен като витамин Н. Малките кончета в силен растеж, кърмещите кобили, често и новосъздадените породи се нуждаят биотинов продукт с цинк. След поява на проблем добавката се дава 14-20 месеца. Хубаво е всяко заболяване да се профилактира. Лечението винаги е по-скъпо. Дано съм ти бил полезен.



Тема Re: ТОДОРОВ ДЕНнови [re: CИM]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано19.02.07 20:48



мога да ти купя немски продукт за копита на биотинова основа, има и още един за проблемни копита - набраздени или меки, ако решиш се обади

Коне...любов...Балкан-къде останахте?!



Тема Re: ТОДОРОВ ДЕН [re: HAXOДKA]  
Автор CИM (jumbo)
Публикувано19.02.07 22:45



благодаря ти , благодаря на всички . от около месец купих смазка за копита немска е и е на цвят зелена на втория ден обаче копитото от зелено става черно

предполагам за това говорите на хан аспарух я има . днес доведох уж специалист да види и да каже и се оказа че няма проблем . просто от вчера след поредното мазане има очевадна промяна . всъщност то се оказва че не е имало проблем вобще , нещо аз съм си въобразил иначе имаше някакви драскотини и сякаш отдоло копитото беше поткорубено но явно всичко се дължи на това че има все пак някаква липса на витамини и минерали или нещо довежда до това същите да не се усвояват в нужните количества . смазката оказва страхотно влияние а иначе особено предните копита са твърди като скала то и от там идва проблема според мен . мажа я през 2-3 дена . а иначе на 24 стискайте палци ще ми е първото състезание а конкуренцията е жестока като дойде време ще пусна снимки предполагам понеделник вторник .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.