Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 01.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Е ли е възможно .....нови  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню (член)
Публикувано05.02.07 16:52



Значи , от известно време посещавам и се подвизавам в 1-2 руски форума на тема коне.
Абе там хората любезни, как не видях някой някого да обиди , мненията са строго по тематакита и съвсем малко странични отклонения , да не говорим , че така и не видях да се обсъждат личните качества на потребителите.
Като слагам и СЕБЕ СИ в числото , тука сме си .... да не казвам какво.
Ето , миналата седмица участвах в един водевил , сега гледам по-долу адвокатката и Ния са се хванали за гушите , преди 20-тина дена Аглер и ОлгаПрайд и да не изреждам по-натам.
Дали не е възможно да се спре тази порочна практика ?
Тука в дир.бг-то има един форум , в който няма казана лоша дума. За жалост това е форума на болните от рак . Влезте , прочетете няколко теми , съпоставете си проблемите дето ви дразнят с техните и пак ще говорим.
Нали все пак сме в този клуб понеже имаме общ интерес ? А общия интерес би трябвало да обединява ?

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: Е ли е възможно .....нови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор Enigma^ (бръмбар)
Публикувано05.02.07 17:03



И аз го забелязах това, наистина не е приятно. Не трябва така да се карат членовете на клуба, нали все пак работим за обща кауза. Пък и темите много започват да се отклоняват от началния си замисъл. Само се надявам това, което пишем сега, да не се възприеме по друг начин и някой да се засегне. Няма такова нещо, просто си казваме мнението








Тема Re: Е ли е възможно .....нови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано05.02.07 17:33



Да прав си тука ,но все някой ще каже тоя кон е такъв или тоя ездач е такъв и все ще има кой да се отяде или нещо да започне да спори.





Тема Re: Е ли е възможно .....нови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор bashmakova (russia)
Публикувано05.02.07 17:44



не е вярно че няма караници. има ги . обаче МОДЕРАТОРИТЕ си вършат работата

почнат ли са обсъждат неща не по темата се трият или се преместват за това те си имат лични форуми и могат да пишат там каквото си искати никой не е задължен да чете НЕЩО не по темата



Тема Re: Е ли е възможно .....нови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор AGLER ()
Публикувано05.02.07 18:31




1.Аглер и Олга Прайд се драха като за световното, ама не преди 20 дена а преди 200.
2.Аз съм ЗА - да не се разводняват темите и да се чати чрез месинджерите и на лична.Докато отсея кое е по темата и кое е здравей - здрасти бая време минава.
3.Да се спори и отстоява лично мнение е съвсем нормално.Да се обсъждат качества на коне, ездачи и треньори също е нормално за този клуб.Само хвалби няма да се чуват, ясно, ще им и критики - иначе трябва да се превърнем в лицемери.
4.За да има ред, и да няма скандали има един начин - правила.Правила които първо да бъдат съгласувани и след това да бъдат стриктно спазвани и контролирани от модератора.Така, че трябва да се уточнят тези ПРАВИЛА.

И накрая - общите интереси не изключват спорове и разногласия.Истината се ражда в спора



Тема Re: Е ли е възможно .....нови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Авторmalkija (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 18:36



Заради общия интерес се настъпваме по петите тука.


Какво да се прави....българи...



Тема Re: Е ли е възможно .....нови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано05.02.07 20:34



този клуб няма нищо общо с клуб коне от едно време....когато 80% от пишещите в момента са нямали дори бегла представа,че съществува...

тогава и нашия клуб беше като форума на хората болни от рак.....и дори странични хора ни правеха комплименти за което



Тема Re: 3aй4e_B_4a6kaнови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор AGLER ()
Публикувано05.02.07 21:01



Ами знаеш ли колко е лесно да не влизаме "новите" в клуба ВИ и да ви разваляме панорамата.Тогава ще си пишеш на воля, колко е розова муцунката на кончето и така нататъка все в този дух..............................



Тема Re: Е ли е възможно .....нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано05.02.07 21:21



Мира,верно е,че няма нищо общо.Ама не мисля ,че ако си бяхме останали само хората от тогава клуба щеше да просъществува дълго.Щяхме да си се отделим на мейл и Ай Си Кю...Аз си мисля,че клуба се обогати с новите хора.И с хубавите и с лошите емоции.И си мисля,че се развива.И тази тема специално е опит да се развие към добро!
Пък за споровете...ми няма как да не се спори-вярно ,че клуба обединява с любовта към конете,ама подходите,характерите,животът,възпитанието,образованието(ако щеш) на всеки един тук е различен от този на останалите.Богове,сега като се замисля колко години е разликата между най-възрастния и най-младия член на клуба...Един малък детайл променя голямата картина.

А ,че темите се разводняват-разводняват се!Винаги.Дори само с постинги от рода на "Ок","Да,така е", "

" ,""
Не знам,не бяхме ли обсъждали да се заключва тема с повече от 200 постинга?Ей тази на нищо лично тръгна от нейното необяснимо как добро намерение и се превърна в тема за личния живот на Сияна,за това кой бил набеден за нещо и кой скачал с научени коне и т.н.Не следя цялата тема,защото в един момент просто се получава дежа ву-едни и същи работи написани 100 пъти и спора продължава въпреки всичко.

Ама пък клубчето си е уникално с всичките си зъбения и хапания!Все пак сме се събрали коняри хора...-без псувни някак не е автентично



Тема Re: Е ли е възможно .....нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано05.02.07 21:37



съгласна съм с Мира, няма нищо общо с клуб коне отпреди няколко години........това което си го имаш отвътре си го имаш, просто някои хора тук решават че са много компетентни или велики или просто имат страхотно самочувствие........отвътре си е, мълчи си, коментирай, но не дей да се дуеш, щото може и да си въздух под налягане, цени мнението на другите, НАЙ-ВАЖНОТО - НЕ ГИ СЪДИ!!!!!!!!!!!!!Изказвай мнение но не дей да съдиш хората за това как разбират нещата и как действат според тях!!!!!!Мисля че сме способни да не се дракаме и да не се хващаме за гушите!!Просто си изкажи мнението по въпроса и точка, не го налагай и на останалите....айде дано хванем добрия тон и маниери!!!!!!!



Коне...любов...Балкан-къде останахте?!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.