Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 30.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Жокейка яхна и модния подиумнови  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано31.01.07 21:23



Познавате ли груга такава жена?Тя е сред най-добрите конни жокеи у нас. Запалена е и по картинг надпреварите.Работи като счетоводител, но е завършила с отличие международни отношения в УНСС. Омъжена е за един от най-добрите ни автомобилни състезатели.Последната й страст пак стана модния подиум.Да, има такава жена.Това е Екатерина Дунева, която преди дни стана лице на "Уеб моделс".
Преди два дни тя спечели второ място в зимнала лига по конен спорт у нас. "Не се притеснявам от контузии", усмихва се чаровната блондинка.И обяснява, че ездата е страшна само в началото, защото тогава много се пада.Спечелиш ли доверието на коня, който яхаш всеки ден, всичко си идва на мястото.Тя и нейният партньор на манежа със страховитото име ЕШАФОД го доказват всеки ден.С него тя е спечелила не една или две награди.Всичко зависи от психиката, без значение дали си мъж или жен, отсича моделката.Тя признава, че ездата й помага да се чувства силна и уверена в себе си.

Това е част от статия във вестник "Труд", или по-точно отново глупостите на БГ преса

Не ми се пишеше цялата статия затова извадих само това за конете...
И ще си позволя да изкоментирам и да попитам нещо и вас

Първо..на първия въпрос, ДА има още поне една такава..и това е Мишел Димитрова, която е още на 13 а миналата година стана първа на един Шуменски конкурс, а после в София зае второ място на друг (и то защото нямаше години за да стане първа, но както и да е)
И другото което е .... е как ще е една от най-добрите у нас като аз не съм я чувала, и както повечето ездачи от нашата база ... как става този номер незнам А вие знаете ли нещо по въпроса????
А за ЖОКЕИТЕ пак да не запяваме старата песен на нов глас



Тема Re: Жокейка яхна и модния подиумнови [re: vizantiq]  
Автор KATЛA (опитомен дракон)
Публикувано31.01.07 21:35



Ми не си я чувала,щот е конна жокейка.Ти пък кво разбираш от конни жокеи!


Пък за яхването на модния подиум...или подиумът е бая тесен или таз хубавица има ега си краката,а?

Редактирано от KATЛA на 31.01.07 21:37.



Тема Re: Жокейка яхна и модния подиумнови [re: KATЛA]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано31.01.07 22:53



Ами скача всяка неделя на Хан Аспарух на най-високия паркур по цици на минус 3 градуса....

и наистина има ебаси краката

то да ви кажа и аз бих опънала тоя неин задник....





Тема Re: Жокейка яхна и модния подиумнови [re: vizantiq]  
Автор cowgirl (член)
Публикувано01.02.07 05:00



Искаш ли да ти кажа нещо за въпросната"хубавица"?Тя тренира в Егида С Ешафод,който беше на един от треньорите и не знам по какъв начин му беше отнет.Но това как да е.Това,което ме втрепещи,беше,че тя слиза от колата,директно на коня,който е оседлан и я чака да се появи,5 минути тръс и започва да скача и на треньора му се ревеше като гледа как съсипва конят му.Когато свърши,слиза.качва се в колата и си отива.Това да погалиш коня,да му дадеш лакомство,да се погрижиш за него-забрави.Мн сме заети с модния подиум за да се занимаваме с глупости.Ами това ако е човек,който обича конете,здраве му кажи.Е,за съжаление само с готин задник не става тая работа,иска се и нещо друго.Абе,поредната кандидатка за "Езда".



Тема Re: Жокейка яхна и модния подиумнови [re: vizantiq]  
Автор cowgirl (член)
Публикувано01.02.07 05:06



Инещо друго-както казва "Труд",че е най-добрата.Как се става най-добра за няколко месеца?Тя тренира буквално от толкова с Ешафод и вече е най-добрата.А за доверието-какво да кажа,със същия успех ще постигнеш доверието на фитнес уред,защото тя използва коня като такъв,абе,изобщо не ми се коментира,мн се ядосах.За мен е безобразие да се величаят такива хора,които нямат никакво отношение към конете.



Тема Re: Жокейка яхна и модния подиумнови [re: cowgirl]  
Автор lionesss (хищник)
Публикувано01.02.07 08:36



Само едно нещо ще кажа - ПАРИ. И за съжаление при тяхната конкуренция чувствата и емоциите, искреността отиват по дяволите.





Тема Re: Жокейка яхна и модния подиумнови [re: vizantiq]  
Автор aдвok (член)
Публикувано01.02.07 09:01



Ехе, детих се за коя става дума, като каза Ешафод. Коня го яздеше бай Емиле (Милчо) и са му го взели 1 седмица преди първото състезание в София. Тая за да и го дадат му плаща издръжката (може и да е някой, който се е заплеснал по краката), т.е. 360лв. на месец.

Редактирано от aдвok на 01.02.07 10:46.



Тема Re: Жокейка яхна и модния подиумнови [re: vizantiq]  
Автор crazy_minka (непознат)
Публикувано01.02.07 09:30



Е ами то всичко опира до парите. Като има пари да плаща издръжката на коня, какво от туй че ще го скопоса. В крайна сметка виновен е този, който и го е поверил. Като има връзките и парите да плати и на журналиста, то той и олимпийска състезателка може да я изкара

. Нещо подобно скоро имаше и в "Езда" за една от Варна - майка и като има пари да плати сичко ще пишат, пък какво от туй че не е вярно. Е то тя излезе в крайна сметка смешна, ама кво и пука...



Тема Re: Жокейка яхна и модния подиумнови [re: aдвok]  
Авторcowgirl (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 10:39



Mилчо ли имаш впредвид?На Егида?Точно той се ядосваше,че ще му съсипят коня,мн му беше мъчно и по повод на нея"жокейката"казваше,че с такъв обучен кон всеки може да скача,т.е.конят я учи и води,а тя се крепи как да е отгоре.



Тема Re: Жокейка яхна и модния подиумнови [re: cowgirl]  
Автор aдвok (член)
Публикувано01.02.07 10:45



Него имах предвид, в Ст. Загора на курса му излезе прякор бай Емиле - по това време го бяха утрепали (бай Емиле де, не Милчо)

И така си му викам и до сега. То на него се така му върви, научи някой кон пък му го вземат, ама кво да прави човека...... После ще му го върнат и пак ще се белосва! От сума ти време не може на едно състезание да отиде, заради такива като тая МАНЕКЕНКА!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.