Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 02.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Aglerнови [re: crazy_minka]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано05.02.07 04:13



За съжаление историята помни не един и не два подобни случаи...





Тема Re: cowgirl осиновяваненови [re: crazy_minka]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано05.02.07 04:14



За съжаление много спортни коне имат подобна съдба - и , знаеш ли, радва ме това, че все повече хора се замислят по тоя въпрос...



Тема Re: Sega shte vi obqsna vsi4koнови [re: вaлчeтo]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано05.02.07 04:18



НИКОГА не съм имала нокти - пречат ми като яздя, пречат ми да държа вила или лопата - даже и да шия не мога, откачат, ако иглата ми се опира в ноктите !


Нокти мога да завъдя май само ако са ми счупени ръцете и не ги ползвам !



Тема Re: Жокейка яхна и модния подиумнови [re: vizantiq]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано05.02.07 04:24



Бе пречила си й ...Не знам ти дали си й пречила, ама аз вчера какви два гадни скока направих - като първия човек просто !

И то понеже галопираше друг кон край мен и аз се зазяпах да видя накъде отива, та да не се сблъскаме...Е, при мен няма как да му вися на устата, нали съм без трензела, та поне това си е плюс !Чак отчайващо не беше, ама представи си, скачам едно нисичко станционатче, конят отива, аз блея къде е другия кон, изоставам - нашият ме вади, завивам,с качам един хикс, и там гледам къде е другия кон - същия номер - конят скача, аз изоставам, той ме вади...и на 4 галопни маха друг хикс - там вече просто го оставих да скочи свободно - поне да не му преча !
И спирам, викам "извинявай" и даваме захар - той хубаво скача, това, че аз не съм за захар, си е истина...Важното е човек да си вижда грешките, щото има хора, дето в същата ситуация ще си набият коня...
Иначе и ние сме имали много луди тренировки, ама нали знаеш, чистокръвно животно яздя, дето като го ухапе щъркела, и ела гледай какво става...Можеш да го докараш много добре - ама дадеш ли му повод на скока, щом приземи, и е хукнал, а тоз кон направи ли 2 галопни маха, и вече си го изтървал, много е пъргам и страшно покрива терен...



Тема Re: Жокейка яхна и модния подиумнови [re: isetodd]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано05.02.07 04:25



За нищо - искрено е !





Тема Re: Жокейка яхна и модния подиумнови [re: vizantiq]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано05.02.07 04:27



Ми така си е, гледай, не са те научили даже България къде е, бива ли така ?

Я си язди там и това



Тема Re: Sega shte vi obqsna vsi4koнови [re: OлraПpaйд]  
Автор вaлчeтo (Horses)
Публикувано05.02.07 09:15



хах нали мойте нокти и без това не са хубави и ги режа винаги и аз никога не съм имала





Тема Re: Sega shte vi obqsna vsi4koнови [re: вaлчeтo]  
Автор aдвok (член)
Публикувано05.02.07 09:58



има и по-добър вариант: чупят се, само ги оформяш после по изкъсо и ги лакираш за да не си личи черното, щото колкото и да си миеш ръцете все си остава

! Една, две оборки и си без нокти, по-добре от колкото да си играеш да ходиш на маникюрист! А има и по-интересен вариант, почеши коня и става френски маникюр, модерен с черничка ивица и бял ноът!



Тема Re: isetoddнови [re: AGLER]  
Автор cowgirl (член)
Публикувано05.02.07 11:28



Няма ли вече 480лв.?Преди казаха,че пак ще има такава цена,вкл.и треньор.Да не се е променило нещо?



Тема Re: isetoddнови [re: cowgirl]  
Автор AGLER ()
Публикувано05.02.07 12:36



Сега няма, поне до преди 10-15 дена.Ама нали знаеш, че там няма гаранция какво ще измъдрят от Централата на Егида във всеки един момент.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.