Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 28.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ето ме и мен:)))нови  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано10.01.07 22:07



Казвам се Рачо и съм от Бургас.
Занимавам се с изобретяване на вечни машини в свободното си време . Още не съм изобретил, но работя по въпроса:)))Работя като автомонтьор,освен това уча задочно завършвам скоро.
Колите са нещо като конете изискват адски много внимание ласка и...смазка:))). Като дете съм виждал много коне.
Но не ги опознах бях постоянно болен.Бил съм на "кушия"преди 30 години.Беше завладяващо! Тогава спечели Кара Мемед.
Това е чуден клуб.До скоро.



Тема Re: Ето ме и мен:)))нови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор 3aй4e_B_4a6ka (без опашка)
Публикувано11.01.07 02:46



ходи фърляй зарове бе,супер разбивач





Тема Re: Ето ме и мен:)))нови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано11.01.07 18:45



Добре дошъл...Ама не разбрахме машините и колите какво общо имат с конете ?





Тема Re: Ето ме и мен:)))нови [re: OлraПpaйд]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано12.01.07 21:45



Здравей:)
Влязох в клуба разгледах го схванах че тук са повечето хора които обичат това което правят и така.Простете ако представянето ми е било неумело.
Друго ако не се показах тук Пък и нали ковачите подковават :)))
Общото между автомобилите и конете е много, все още.искат много познания много грижа и дори обич и ако си неискрен с тях те си го чувстват
и рано или късно се излагаш някъде.Видях един мерцедес да се сгромолясва от две от колелата си точно пред пункта за пускане на коли в движение и годишни прегледи и първоначална регистрация в КАТ.Никога не съм предполагал че е възможно да има такъв небрежен собственик. пък дори и на обикновен автомобил дето е прост и пригоден за всякакви хора.



Тема Re: Ето ме и мен:)))нови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано13.01.07 04:56



Ами ...Всъщност - не съвсем - реално да, тук са хора, които обичат това, което правят - но сме тук заради нещото, което ни обединява всички - КОНЕТЕ...
За ковачите е вярно...А за представянето, е не прозвуча много традициоонно, в смисъл - в конярски стил...


хм, за колите не знам - аз съм много далеч, едининствения ми контакт е, когато ме возят, но ски признавам, че абсолютно нищо не разбирам, не съм карала и шофьорски курс...И нямам собствена кола може би най - вече по убеждение - знам, че не бих била добър стопанин, някак си към машините не мога да съм грижовна така, както към живите същества...Собственикът на мерцедеса сигурно е бил някой като мен...



Тема Re: Сравнениенови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано13.01.07 10:26



В отговор на:

Общото между автомобилите и конете е много, все още. Искат много познания, много грижа и дори обич, и ако си неискрен с тях те си го чувстват
и рано или късно се излагаш някъде.


А сега не можеш ли да кажеш и че общото между автомобилите и жените е много - "искат много грижа и дори обич, и ако си неискрен с тях, те си го чувстват, и рано или късно се излагаш някъде..."?

Cambiare
Mi destino cambiare
Cambiare
Sere feliz...


Тема Re: Шофираненови [re: OлraПpaйд]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано13.01.07 10:39



Аз взех книжка през изминалото лято. Понеже първият път ме скъсаха на кормуване, след това не ми пукаше, и инструкторът често ми правеше забележки от типа: "Изпитът не е за бързо каране", "Ти нямаш опит, за да караш по този начин", "За трети път повтарям да намалиш скоростта", "Тази висока инерция ще те издъни някъде, да знаеш", и подобни. Обаче там все пак отговорността, ако се случи нещо, не е твоя, и някак си е по-лесно. Карах наскоро сама около 30-40км и много внимавах какво става на пътя. Иначе мисля, че трябва да си наясно и с кое какво е и какви са му функциите - там, под капака, както е и с коня и неговите болести и симптомите, че нещо не е наред. Иначе си мисля, че и собствена кола, и собствен кон да имам, ще си ги поддържам в добър външен вид и ще се грижа добре за тях, даже и ще ги разглезя най-вероятно.

Cambiare
Mi destino cambiare
Cambiare
Sere feliz...


Тема Re: Ето ме и мен:)))нови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано14.01.07 00:44



Хехе, и аз съм любител на електрониката (то май по наследство се мъкне това, от баща ми, че от дядо ми, че така...), но не и на автомобилната електроника де. И съм те засичала във Физика, ама там много не смея да се обаждам, че само ругатни и обиди и вечните спорове около СТО и ОТО, докато не ти писне да четеш. А тука е друга работа, както си забелязал

Само че наистина няма нищо общо между живото и машината, освен това, че едното не може без другото вече
И това за "вечните машини" е интересно, не са никаква химера, има сума ти работещи генератори със съвсем минимални потребления от бая одавна (при това български изобретения!!!), ако не си чувал ще ти пиша на бележка, че това май не е клуба за такива разговори, та да не ни изгонят и двамата вкупом за излизане в извън тематиката на клуба

See we will...
Yoda

Тема Re: Сравнениенови [re: Бo^]  
Автор adonia (вълче)
Публикувано14.01.07 22:20



А като заговорихте за жени,абтомобили ,коне-бла бла,знаете ли аз за каква прилика се сещам между жените и конете?!Нали има един лаф за жените ,че всичко дават,стига да знаеш как да си поискаш ,сега кажете ,че не важи и за конете и въобще за повечето животни.





Тема Re: Сравнениенови [re: adonia]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано15.01.07 17:04



В отговор на:

Нали има един лаф за жените, че всичко дават,стига да знаеш как да си поискаш


Че то това за даването важи и за мъжете - има една порода жени, които това работят... До такава степен, че мъжът изглежда като абсолютен глупак в очите на останалите.

Cambiare
Mi destino cambiare
Cambiare
Sere feliz...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.