Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 01.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ТОДОРОВ ДЕН 2007нови  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано31.10.06 05:20



пада се на 24 - и февруари...Доста рано, и кой знае какъв студ ще е ...





Тема Re: ТОДОРОВ ДЕН 2007нови [re: OлraПpaйд]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано31.10.06 06:23



Сигурно ще е студено, аз най-вероятно ще съм тук, събота е и още по-вероятно дори да не видя кон. Не знам дали на тренировката в петък да не ги обедя да направим нещо по-интересно от обикновено, зашото в България празнуваме денят на коня, но много ме съмнява...



Тема Re: ТОДОРОВ ДЕН 2007 [re: DustDevil]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано31.10.06 07:39



Аз най - вероятно ще съм на хиподрума, а дали ще участвам - друг въпрос ! Ако времето е гадно, може би не, стига ми тази година дего болна се правих на герой в студения дъжд !



Редактирано от OлraПpaйд на 31.10.06 07:39.



Тема Re: ТОДОРОВ ДЕН 2007нови [re: OлraПpaйд]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано31.10.06 10:09



Да може някои да ми каже на Тодоров ден само се бяга с коне или има и прескачане ?



Тема Re: ТОДОРОВ ДЕН 2007нови [re: isetodd]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано31.10.06 21:47




Еми то предимно е прескачане на препятствия...поне тук почти не се правят кушии...тази година бягаха само 3-4 коня, колкото да не е без хич....А имаше иначе клас "Н", "Л", "М" и надскачване...ако ти говорят нещо тези класове естествено



Тема Re: ТОДОРОВ ДЕН 2007нови [re: vizantiq]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано31.10.06 21:52



ми неми говорят но по натам ще науча като започна да тренирам по усърдно





Тема Re: ТОДОРОВ ДЕН 2007нови [re: isetodd]  
Автор мoзa (horse rider)
Публикувано31.10.06 22:08



леле майко!начи трябва да се стягам,че ще скачамм!



Even the imposible is posible!

Тема Re: ТОДОРОВ ДЕН 2007нови [re: мoзa]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано31.10.06 22:15



А аз незнам дали ще скачам само знам ,че ще участвам в състезанието на Тодоров ден не е ли просто прекрасно чичо ми ме просветли за това вчера уф незнам какво да права и дали ще сам готова и дали конят ми ще е готов



Тема Re: ТОДОРОВ ДЕН 2007нови [re: OлraПpaйд]  
Автор CИM (jumbo)
Публикувано01.11.06 06:25



като наближи илиенци ще пусна тема , каня всички които ще им е интересно да гледат борбата между тежковозите .има и кушии но множеството което се събира е за големите коне .даже миналата година за надбягванията бяха дошли и състезателни коне

хм сега като се замисля ми е странно как може да си позволи човек да пусне състезателен кон да бяга по непедготвен терен .миналата година спечели 1 много мило момиче пристигна с баща си разтовариха караваната и след час два скъсаха задниците на всички жокеи



Тема Re: ТОДОРОВ ДЕН 2007нови [re: isetodd]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано01.11.06 07:05



Ако беше гледала това


и това

щеше за знаеш !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.