Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 28.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Първи пътнови [re: OлraПpaйд]  
Автор isetodd (ездачка )
Публикувано22.09.06 10:09



знам



Тема Re: Първи пътнови [re: isetodd]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано22.09.06 10:12



Много лош вариант , когато имаш собствен кон , защото той не пита дали си болен , а си иска своето...





Тема Re: Първи пътнови [re: SEABlSCUlT]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано22.09.06 10:19



Ами тогава ни остава да стискаме палци !





Тема Re: Първи пътнови [re: OлraПpaйд]  
Автор isetodd (ездачка )
Публикувано22.09.06 10:19



да права си ама добре е че трениора ми го тренира тои си има и конегледач и сичко но като отсъствам дълго и после е сърдит смисал не ми обръща внимание нарочно иначе много обича някои да го чешка и гали и да му се дават морковки

като дете е



Тема Re: Първи пътнови [re: isetodd]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано22.09.06 10:21



И Голди има кой да го нахрани , но не е само в това въпроса - казвала съм го и друг път...



Тема Re: Първи пътнови [re: OлraПpaйд]  
Автор isetodd (ездачка )
Публикувано22.09.06 10:24



знам и ми е мъчно че немога да го видя и без това живота мие кошмар само заради конете живея



Тема Re: Първи пътнови [re: OлraПpaйд]  
Автор SEABlSCUlT (ентусиаст)
Публикувано22.09.06 11:50



Хихи да,затова и с къси си яздя,че ми е по-удобно,а на дълги съм ти разказвала каква грозна езда правя


На това му казвам рационално решение,абе добре,че фабричните дупки са ми по мярка(поне при стременниците на седлата,с които съм яздила),че иначе нямаше да ми дадат да пробивам




Тема Re: Първи пътнови [re: OлraПpaйд]  
Автор SEABlSCUlT (ентусиаст)
Публикувано22.09.06 11:51



Определено ще ми е нужно,дано имам късмет.




Тема Re: Първи пътнови [re: OлraПpaйд]  
Автор SEABlSCUlT (ентусиаст)
Публикувано22.09.06 11:56



...каквото има да става ще стане...
Хехе няма начин,компромиси трябва и от двете страни






Тема Re: Аман от таланти в тоя БГ конен спортнови [re: isetodd]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано22.09.06 19:30



Еми обездката - какво му е, особно пък за деца ... едно рано нба едната страна едно рамо на другата...даже мисля, че и рамо няма ами само отстъпване на шенкела - ппростен вариант на " полу пристъпване".А може би ти смяташ да участваш в клас "М" направо или !??!?
Пък ако участаш за млади коне има и ремо вътре и крупа ... и това ако му викаш сложно ... сигурно само повдигане на тръс или галоп ще ти е лесно !?!?!?






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.