Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 06.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: POLllV]  
Автор adonia (член)
Публикувано20.08.06 15:16



Учудвам се от факта колко много хора в този клуб сме минали през такова "сериозно обучение" ,което е било само ей така,колкото да се отбие номера.А после защо не се развивал конния спорт и не бил популярен?!Може би затова хората си мислят ,че при езда много се пада, заради ей такива хора дето "изгарят от желание" да се занимават с теб и понеже ти след едно такова обучение естествено си изграждаш добър седеж ,правиш шенкел,повода въобще не го използваш да се държиш на него,ама въобще и затова ставаш после специалист.Супер се радвам ,че аз с помощта на хора, които наистина искат да ме научат се измъкнах от това положение и се надявам с всички ни от "тази школа " да стане така.А,и междудругото Поли много добро решение за това да взимеш на ново уроци.





Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: adonia]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано20.08.06 16:20



Е точно по този въпрос искам да направя нещо... Понеже знам какво е и от двете... Имах късмета преди да замина да попадна на добри треньори, които не претупваха... А където съм сега пак не претупват, но имат друг подход... Мисля си, че ако взема малко от едно, малко от сругото и малко от себе, може да се получи една добра школа след време, когато съм натрупала още опит.





Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: DustDevil]  
Автор cowgirl (член)
Публикувано20.08.06 16:35



За Марчеви ли говориш?



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: cowgirl]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано20.08.06 16:51



Ахам... Защо?



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: DustDevil]  
Автор _princess_ (непознат )
Публикувано20.08.06 19:44



кои са тези Марчеви? Преди колко време е било това?



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: adonia]  
Автор _princess_ (непознат )
Публикувано20.08.06 19:48



А кои са тези хора, коит са те научили? ....и преди колко време е било това?



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: DustDevil]  
Автор cowgirl (член)
Публикувано20.08.06 20:31



Ами те ми коват кобилата в Егида и са страхотни хора.Тя имаше доста проблеми с коването поради грубо отношение,но те помогнаха мн тя да се успокои.Мисля,че са страхотни,предполагам че и като треньори са такива.



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: OлraПpaйд]  
Автор Gerb ()
Публикувано21.08.06 05:28



На мен ми стана много кофти, когато веднъж ме помолиха да си оседлавам коня си сама. А пък понеже при същото място обикновенно са готови за който си има час за да се качи на дадения си кон, аз им казах просто че не са ме научили и нямах представа. А иначе много не гледах за каквото не са ме научили по това време, бях толкова щастлива само да съм на гърба на коня.



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: _princess_]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано22.08.06 05:49



Удоволствието е много важно , но пък човек като си плаща , заслужава най - доброто за парите си ...



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: cowgirl]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано22.08.06 05:53



Понякога е и до късмет - не само до равновесие - познавам хора , които яздят по - зле от мен / пък аз не претендирам , че съм велика ездачка / , но не падат , защото не са изрпадали в сложни ситуации като мен ...Е , не съм ввиновна , че все аз имам вълнуващи приключения...На мен в паркура ми се вадило стреме , то какво "вадене" , конят почти падна , приколеничи и ме изпраска с шия под брадичката , не знам как не паднах...Та продължих така и стремената ги хванах преди последно препятствие чак...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.