Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 27.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: vizantiq]  
Автор aдвokaтkaтa (Велизар)
Публикувано14.08.06 17:29



Да ма като ми каза да завия от там, как да завия, като ми беше на пътя. Сигурно искаше да го вържа с оксера-Асо първо, оскера второ





Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: aдвokaтkaтa]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 17:37



Е, тях и най-добрия да ги тренира пак са недоволни и му обсъждат решението...такъв им е стила!





Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: aдвokaтkaтa]  
АвторSarav4eto (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 21:50



Ами аз специално съм била половин година на корда, като повечето време без стремена...това не означава, че Зоро не е зле...плюс това Зоро изобщо не се занимава, кордите ги върти Калина...Хубаво е човек да се учи и то правилно, ма е хубаво и да има развитие. И става ли като съм всеки ден там, по цял ден, да знам как са нещата? Не говоря напразно, нито злобея, нито нищо. Казвам как стоят нещата. Ако иска да галопира на втория ден на свободно Ангелина е човека

...
Има още два клуба, които се занимават с уроци - Левски и Св. Георги, но Лерски не го препоръчвам по вече съвсем други причини. все пак може да дойде, да провери и да избере където и харесва. От скоро и Бебето от Грасхопър започна да дава уроци на корда.



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: Дecи]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 11:27



Опитаи при трениора на Лиуба - Владо Симеонов



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: Sarav4eto]  
Автор aдвokaтkaтa (Велизар)
Публикувано15.08.06 11:47



Точно за това ти говорих, това,че галопираш свободно на втория ден не означава, че можиш да яздиш от втория ден. Просто Ангелина има коне, които си знаят работата и те возят. Но за да може да се каже, че се крепиш на коня трябва поне да можеш да издържиш на корда поне 20 обиколки на галоп без стремена. И то на кон, който галопира, не да върви със задните тръс и с предните ходом. Сега като ходих на турнира я видях да тренира едно детенце и коня точно така вървеше. Това определено не е яздене, а возене.



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: Дecи]  
Автор aдвokaтkaтa (Велизар)
Публикувано15.08.06 11:48



Тия сем. Адамс са уникални! Майката била психоложка, ама според мен е само психо.



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: aдвokaтkaтa]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано16.08.06 02:31



Аз бях около 6...Истината е , че почвах с много групи , накрая всички се отказваха , оставах само аз , и почвах отново със следващата група - никой не искаше само с мен да се занимава...





Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: aдвokaтkaтa]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано16.08.06 02:32



Ние и ножица правехме на тръс...



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: vizantiq]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано16.08.06 02:35



Бил е , и нашия арабин Форпост , дето е бил в цирка бая години , той го е учил...



Тема Re: Кой клуб по езда да избера? [re: vizantiq]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано16.08.06 02:37



Мда , аз затова съм да е КРАСИВО - не коня да се прехвърли като куче през стобор на 120 см - може метър да скочи , ама да е с техника и ездачът да стои като на картинка...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.