Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 23.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: vizantiq]  
Автор aдвokaтkaтa (Велизар)
Публикувано14.08.06 14:12



Хареса ли ти днеска Велизарчо? Как си ги метна 130см с такава маймуна като мене





Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: aдвokaтkaтa]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано14.08.06 16:11



О...по това време когато ти си се учила е имало хора, които са ги въртяли и по година на корда, но не мога да се сетя кои точно бяха.Е верно че е имало такива които никога не са въртяни ... като Пешката...ама той е бил роден талант



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: vizantiq]  
Автор aдвokaтkaтa (Велизар)
Публикувано14.08.06 16:39



Така беше, докато не легнеш на гърба на коня на тръс и с лявата ръка да си пипнеш десния крак на тръс забрави да те пуснат. А сега като се научеш крива да облекчаваш на тръс и те пускат. Те затова са толкова добре, напр. вземи Поля малко да кривне коня и тя е на земята.



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: aдвokaтkaтa]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано14.08.06 16:45



Поля ли .... длупости!!!!!!!

Как пък като кривне коня и ще е наземята.Напоследък пък много хубаво си стои даже.Онзи ден като нацепи тоя Вилгор...ако аз бях на гърба му незнам дали щях да се задържа...а тя успя.А днес незнам дали я видя ... целия кон падна на предни крака както си галопира...и та не мръдна от седлото а го дигна коня и си продължи...!!!А той пуквално падна с предницата..сигурно краката и опряха в земята ама не падна.Точно пък Поля в момента много добре си стои



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: aдвokaтkaтa]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано14.08.06 16:53



Ами той спокоен да ама не колкото леля Младенка.Значи тя ми каза, че той гледа ако някой не може да накара коня да върви по правилния начин, го карал да го прави по грешния ама колкото там да стане.Значи Адамс като биле тук и майката казала на Цвета с обратен повод да вкара коня в ъгъла, а ти знаеш леля Младенка колко мрази обратните поводи!!!

И тя и каза, че не трябва така...ама майката казала "Той Зорничко така й каза да го кара" и като се срещнали той и леля Младенка, тя го питала ... абе защо ги учиш грешно нали!И той казал - ами аз има казах 1-2-*-3 пъти ама то не разбира...затова като не може по правилния начин ... поне да го е направила някак си - пък как вече не било от значение



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: aдвokaтkaтa]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано14.08.06 16:54



Аз ти казах...че коня не ги осеща тия 130...заминава и не се замисля...Само дето ти вика и Асьо, че правих много рязък завой ... почти прав ъгас..малко по-плавен и още по-хубаво ще скача





Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: vizantiq]  
Автор aдвokaтkaтa (Велизар)
Публикувано14.08.06 16:57



Е с тях е така, тя и леля Младенка ,като и викам, защо нищо не им казваш? и тя , че аз като им казвам, те не чуват, тогава за какво да се обаждам. Ами вземи трениравките със Светльо, тя даже не можое и да гледа и се изнася, не казва нищо, щото няма смисъл. А за Поля, може и да си е пооправила седежа, но скоро как падна Вилгор галопира и изведнъж подскочи в страни и тя цопна на земята.



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: vizantiq]  
Автор aдвokaтkaтa (Велизар)
Публикувано14.08.06 16:59



Даже Труфчо помисли,че е тръгнала да скача и конят е отбил.



Тема Re: Кой клуб по езда да избера?нови [re: _princess_]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 17:08



Аз бих ти препоръчала нашия клуб на Хан Аспарух. Казва се Астерикс и се занвимаваме предимно с клиенти. Ездата е 25лв за 30мин или карта за 10 урока за 200лв.
Телефон: 0888666276
Няма работно време, общо взето-когато решиш звънни.





Тема Re: Кой клуб по езда да избера? [re: Sarav4eto]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 17:10



Хахахахах!Това си говорихме с Цвети, че при него подаръка за 50-тия рожден ден на клиентите е да повдигнат галоп...и то за малко!

Хаахах чакай че не е колегиално....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.