Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 01.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Обездките в Стара Загоранови  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано06.08.06 20:20



От 04.08.2006 до 06.08.2006 в Стара Загора се проведе Държавно първенство по обезкда.
Ето и някой класации
Пътви ден:петък, тогава се е провела обездката само за големия клас "М"
1.Светлозар Касчиев с Тарзан
2.Ангелина с Орландо
3.Димитър Александров с Алигатор

Втори ден:събота, тогава е бил първия ден за малкия клас "Н", но имам инфо само за крайното класиране там
клас "М"
1.Светлозат Касчиев с Тарзан
2.Димитър Александров с Алигатор
3.Ангелина с Орландо

И крайното класиране за класовете "М" и "Н"
клас "М"
1.Светлозар Касчиев с Тарзан
2.Димитър Александров с Алигарор
3.Ангелина с Орландо

клас "Н"
1.Касчиев с Гевриьор
2.не знам кой е станал, предполагам, че Ангелина с младия си кон, но ще разбера във вториник може би


3.Димитър Александов с Алф (а Алф е бившия Дорт Монд (не съм сигурна дали не е едно името, за което се извинявам ама май е с две имена)Митко реши да си прекръсти коня така, защото проличал на Алф )

Е това е за сега ... повече информация като се видя с треньорката на нашия отбор

Редактирано от vizantiq на 06.08.06 20:23.



Тема Re: Обездките в Стара Загоранови [re: vizantiq]  
Автор horses_smiles (konche)
Публикувано06.08.06 21:23



Йее а за децата знаеш ли нещо.Аз не оспях да отида този път защото трябваше аз да си плата транспорта а доста скъпичко аз и разбрахме че и терена не е ок.Такаче не успях.Но в Шумен ще идвам дори аз да си плащам транспорта така че ще се видим





Тема Re: Обездките в Стара Загоранови [re: horses_smiles]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано06.08.06 22:24



О незнам ... те питаха само наще какво са направила.Пък както виждаш те все са в класация и затова незнам друго.Пък ние деца нямаме.Но ще говоря с треньорката във вторник и ще пиша ако не е забравила кой на кое място се е наредил


И по-добре, че не си отишла.... много е кофти терена там
А кога има тук обездки...аз нищо незнам



Тема Re: Обездките в Стара Загоранови [re: vizantiq]  
Автор horses_smiles (konche)
Публикувано06.08.06 23:14



Е да на нас основната причина ни беше терена. Ами в Шумен ще има края на Септнври началото на октомври





Тема Re: Обездките в Стара Загоранови [re: horses_smiles]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано06.08.06 23:22



То тогава ще са и квалификациите.Ще видим само кое пред кое състезание ще е.Те миналата година го отложиха състезанието в последния момент..сега поне 100% ли е сигурно?





Тема Re: Обездките в Стара Загоранови [re: vizantiq]  
Автор horses_smiles (konche)
Публикувано07.08.06 09:51



Ами незнам но по не така пише в календара то пише купа-България Шумен и дати не помня точно кой са аме е край на септенври началото на октомври.То ще има и купа





Тема Re: Обездките в Стара Загоранови [re: horses_smiles]  
Автор aдвokaтkaтa (Велизар)
Публикувано07.08.06 12:53



Не е сигурно дали ще е в Шумен, доколкото чух коментарите в събота и неделя, май не го искат в Шумен, защото няма боскове за гостите. Но не се знае дали ще го изместят, защото няма къде в северна България. Освен това нямаме и подходящ терен, а за да оправят плаца на летището не им се дават пари(т.е. те искат само да вземат)





Тема Re: Обездките в Стара Загоранови [re: horses_smiles]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано07.08.06 18:11



Да, днес питах, ще има.Но и аз датата не разбрах, не се знае точно кога ще е.Ама дето ти викаш края на септември-началото на октомври





Тема Re: Обездките в Стара Загора [re: aдвokaтkaтa]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано07.08.06 18:22



То няма разделение на северна и южна България при обездката, защото не са толкова много коне.До колкото разбрах в клас "М" сега на това състезание са били 4-5 коня


Така, че не мисля, че босковете ще са проблем...пък и като се закарат сържавните коне в Кабиюк ... се намира ... мааалко място ....
Абе щом намериха място за квалификацията...значи и за обездките ще намерят свободни боксове...те конете са по-малко
А защо да нямаме терен!?!?На плаца какво му пречи...иначе къде ще го направят.Ние тук ако нямаме терен незнам в Стара Загора какво трябва да кажат



Тема Re: Обездките в Стара Загора [re: vizantiq]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано08.08.06 03:18



Това пък въобще съм го изтървала от поглед...Е , и да знаех , нямаше да се юрна де , на мен ми бяха мерак кушиите в Беловец в събота , ама нямах траспорт...
Иначе нашата обездка е ясна - 3 - 4 имена , дето се връткат - и лошо да ти върви коня , пак си в клсация поради малката бройка участници - нали ви казах за куриоза състака наречената Зимна лига тая зима ? Орландо и Есперо в тежкия клас - ами ако аз с Голди бях се пуснала , щях да съм трета даже да върви само с вирната глава - при трима умчастници , все ще си поне трети !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.