Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 29.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Малко за юношескотонови  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано21.07.06 20:32



Не знам много неща, но ще споделя това което ме информираха.
Състезанието започна вчера и ще свърши в Неделя (мисля, че повечето от вас знаят)


Вчера е имало два старта, две обездки ако трябва да съм точна, обездка за юночи и девойки и обездка за юноши - всестранна езда.
При юноши и девойки старша възраст
1.Стефан КАСЧИЕВ с Тарзан
втори незнам кой е
3.Цвета Капралова с Каскадьор (моята приятелка)
6.Здравко Георгиев със Зетор (нашич човек)

Обездката за всестранната езда за юноши
Първите 3 места за заето само от мои любимци.За което много се радвам естествено
1.Яна Терзиева с Дъглас (направила е наистина страхотна програма)
2.Здравко Георгиев с Темп (един много красив арабин има го в сайта на "Кабиюк") и
3.Андей Сашев с Дакота (отново наш човак
)

Днес е имало 4 статра:обездка за старша възраст,обезка за младша възраст,скачане за младша и старша възраст
Незнам почти нищо, защото аз питам само за хората които ме интерресуват, а и Сиска не ги знаеше всички
Обезска младша възраст:
1.Мишел Димитрова с Геолог
2.Мишел Димитрова с Декор
и
13.Полина Радославова с Вилгор (момичето е от Шумен, за пръв път стартира,а коня повечето може би го знаете)

Обездка старша възраст:
1.Стефан Касчиев с Тарзан (както е тръгнало май ще е първи и за крайното класиране, защото коня от ден на ден все по-добре вървял)
и знам само,че
5.Здравко Георгиев със Зетор

Скачането при юноши
1.Здравко Георгиев със Зетор (направо летял по паркура)
2.Яна Терзиева с Пастис
и двамата чисти, но Зетко с по-добро време

при деца:
знам само че Йордан Василев с Никита е ВТОРИ.А с Аншуа е минал чисто.Но май не е в класация.И че Мишел е или последна или пред последна с Декор

Утре ще е кроса за юноши,обездката за младша и старша възраст и скачането пак за двете възрастови групи.

Е не знам много, но както ви казах и Сияна не можа да се сети за всички, но предполагам,че ще е снимала резултатите...и като се върне ще каже повече.Аз утре пак ще добавя нещо ... но ще е пак за същите хоря, защото тя и Сиска тях помни и аз за тях я питам, пък и не са никак малко коне и да ги запомни всички.Аз така реших просто информативко да кажа, колкото да знам на къде вървят нещата

Редактирано от vizantiq на 21.07.06 20:34.



Тема Re: Малко за юношескотонови [re: vizantiq]  
Автор moza (love horses)
Публикувано21.07.06 20:40



йеее!много благодаря за инфото!С интерес ще чакам още!
ПП:Странно,защо Яна вече не пише във форума?Помня,че имаше някакъв спор май м/у нея и още някой обаче не знам дали си е тръгнала за това или друго...




I'm crazy about horses!

Тема Re: Малко за юношескотонови [re: vizantiq]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано21.07.06 21:35



Ако ги имах имената на хората и конете на първо ,второ ,трето място на всяка дисциплина подредени,щях да пусна резултатите в сайта.Не че някой се интересува и чете де,ама да ги има.

Uti ,non abuti


Тема Re: Малко за юношескотонови [re: vizantiq]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано21.07.06 22:01



Благодаря за информацията !
Абе аз все повече се отвращавам от нашата обездка - много е СУБЕКТИВНА ! Кажете ми как може кон да играе , да подскачаи хвърля къч в манежа , и да получи после супер оценка ? Не знам точно регламента за оценяване - аз бих го изключила...

Както и никога не бих дала добра оценка на кон , който въобще не се събира...ама ХИЧ !
Може да са ми високи критериите , ама аз искам да ми е КРАСИВО...Това , което не харесвам даа гледам , аз работя много по него...Примерно Орландо на Ангелина на всички снимки все зяпнал и озъбен - аз побеснявам Голди като се озъби така , адски е грозно !Само дето аз карам бегови кон , кото много се дразни ако го задържиш , а Орландо никога не е бягал...



Тема Re: Малко за юношескотонови [re: moza]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано21.07.06 22:06



Не НЯКОЙ , а АЗ - това първо . И второ - Яна май не е влизала откакто си счупи крака...
За какво бха разногласията ние , може би се сещате - аз се дразня ако няко не ми оценява труда - при условия , че аз ценя всичко , в което друг е вложил труд . И не мисля , че е чак толкова лесно да научиш кон , разпрегнат от каруцата , да скача паркур 110 см - а Яна казваше , че и една коза ще скочи 1 метър , ако удариш две сопи...
Само за информация - 2004 на "Свети Георги" в София на любителския паркур 90 см , от 30 коня точно половината не завършиха и направиха по 2 отбивания - останалите събаряха яко...Говоря за коне , дето не струват по 800 лева като моята - и са научени !





Тема Re: Малко за юношескотонови [re: OлraПpaйд]  
Автор moza (love horses)
Публикувано21.07.06 22:07



Аха...е сега се сетих!

Съжелявам ако съм досадила!


I'm crazy about horses!

Тема Re: Малко за юношескотонови [re: moza]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано21.07.06 22:40



Няма нищо. Надявам се , че тя вече не мисли така - точно от млад кон падна ...Не е лесно да си учиш коня , факт е ...





Тема Re: Малко за юношескотонови [re: moza]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано21.07.06 23:00



Е и аз исках още да пиша ама....толкова беше инофмацията..


Ами Яна като се видяхме на кроса каза,че няма време..тя пишеше редовно като беше със счупен крак и после явно е почнала пак да си язди... и затова може би не влиза .. не че е спорила с някой или по-точо с Рени,ами просто от липса на свободно време



Тема Re: Малко за юношескотонови [re: KATЛA]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано21.07.06 23:03



Ами да се надяваме, че ще имам възможността да разбера кои са, но за сега няма да мога.То всичко зависи от Сияна де...ама както и да.Тя май ще ми доиде на гости след юношеското и ако дойде...ще видя дали е снимала класациите и ще напиша...





Тема Re: Малко за юношескотонови [re: OлraПpaйд]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано21.07.06 23:06



Е тази година незнам как е било, но тези които са имало хубави оценки са били заслужени,защото знам как върви Темп (на Здравко кончето), а щом Яна го е била,а тук не можа, значи е имало защо ...

.Даже Сиска каза,че вървял учудващо, но много добре, защото каквото и да си говорим от време на време вири носа...ама този път бил идеален (Дъглас,нали)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.