Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 01.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Снимки от Финалите във Войводиново (4-ти юни)нови  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано11.06.06 09:54



В неделя бях за около час във Войводиново и обхванах времето на една пауза между два класа. Намерих Рени и Тишо, които бяха пристигнали рано сутринта в Пловдив. Зарадвах се, когато видях, че са ползвали картата на Пловдив, която им бях подарила преди време. :-))) Видях и Яна, а когато тръгвах, и Сияна (Сиянче, скъсаха ме на кормуването, листовките ги реших успешно :-((( ). Паузата беше твърде дълга, имаше някакви неплатени такси от отделни клубове, после пък всички състезатели се впуснаха вкупом, като стадо, дълго да разглеждат паркура - и Рени сподели, че досега не била виждала такова стълпотворение вътре, такава върволица от ездачи...

Между другото, който познава Пловдив - веднага след това в града се натъкнах на файтон, който возеше младоженци, но без никакъв кортеж към него, само кочияшът и те двамата. Движеха се по бул. "Дунав" (явно са идвали от "Столипиново") и завиха по бул. "Васил Априлов" към така наречената "Шекер махала". Точно до бензиностанция ОМV ги хванах в кадър, тази на изхода за София.



A word is enough to the wise.

Тема Re: Снимки от Финалите във Войводиново (4-ти юни)нови [re: Бo^]  
Автор Gepina (малкото кон4е)
Публикувано11.06.06 19:19



Ех,мен ми се скачаше и на 4ти,ама както винаги треньора реши,че няма да е-причини безизвестни както винаги

А иначе каква беше височината...петък-1.10,събота 1.15,в неделя значи 1.20трябва да е било?

Генади-Менади

Тема Re: Височина на препятствиятанови [re: Gepina]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано11.06.06 20:00



В първия клас не знам за каква височина е ставало въпрос, следващият (този, който започна в 14:30, средният) беше с препятствия от 130 и 135см. Рени да каже.

A word is enough to the wise.


Тема Re: Височина на препятствиятанови [re: Бo^]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано11.06.06 23:06



Клас "Н":
петък:110см
събота:115см
неделя:120см
Клас "Л"
петък:115-120см
събота:120-125см
неделя:130,бараж 135см
Клас"М"
петък:130см
събота:140см
неделя:150 (че някой да не бяха и повече,много високо беше.Казаха,че до сега не са правили толкова сериозен паркур за "М"-а)



Тема Re: Снимки от Финалите във Войводиново (4-ти юни)нови [re: Бo^]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано12.06.06 05:21



Много добре са станали , браво ! Разпознах повечето коне - един май само не можах !


Смешното е , че нали каза , че си на изпит , и може и да не успеиееш да дойдеш / ако Тишо правилно е разбрал/ , и не се оглеждах въобще !Пък и аз като снимам , съм като кон с капаци - нищо не виждам край мен !
Еееех , картата страхотна работа ни свърши , благодаря - не стигнахме докъдето искахме , защото нямаше време , но...Поне си намерихме градинка с чешмичка !Ние с карта сме много добри и двамата - тренирали сме ориентиране , пък и аз имам опит от София и Москва , а Тишо - от казармата.Та имаме ли карта - всичко ни е на длан !
На огледа на паркура наистина имаше страшно много народ - вярно , че много участници бяха , ама и друг път са били много - сякаш едновременно никога не са се събирали толкова !
Аз не знам ние откъде излязохме от Пловдив - през цялото време планината беше от дясно на камиона - е , на нас ни се падаше отляво , защото до последно гледахме назад...
Всъщност , от базата потеглихме точно в 21 и в 3 и 30 бяхме в Русе...

Редактирано от OлraПpaйд на 12.06.06 05:29.



Тема Re: Височина на препятствиятанови [re: vizantiq]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано12.06.06 05:38



Какъв бараж в средния клас ? Бяха ДВА паркура - и сумираха точките и от двата !


И в големия клас пак така беше - ДВА паркура - като във втория паркур стартират първо ездач и кон с най - много наказателни точки , след тях - тия , с по - малко - до най - добрите , които стартират последни...
Е , този път не го изпълниха на 100 % , много ездачи бляха с по 2 коня и нямаше как и с двата един след друг да скачат...И имаше няколко раздмествания...



Тема Re: Снимки от Финалите във Войводиново (4-ти юни)нови [re: Gepina]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано12.06.06 05:41



На Квалификации малкия клас първия ден е 110 , втория , 115 , а Финалите са 3 дни - съответно 110 , 115 и 120 см...



Тема Re: Височина на препятствиятанови [re: Бo^]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано12.06.06 05:49



В малкия третия ден е 120...



Тема Re: Височина на препятствиятанови [re: OлraПpaйд]  
Автор E3DA4KATAМодератор (4e6it)
Публикувано12.06.06 17:09



[image]http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=2337198[/image]
а това този,който си мисля ли е????





Тема Re: Височина на препятствиятанови [re: E3DA4KATA]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано12.06.06 19:26



Ами ако си мислиш , че е весо , да.А кобилата е Гергана - от Фанагория. Скачаха в средния клас...
Всъщност , мислех да пиша резултати , да разказвам - но няма смисъл.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.