Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 08.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Височина на препятствиятанови [re: OлraПpaйд]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано15.06.06 22:09



Това не е ли Мария?
Пък иначе галерията,в събота и недяля ще се постараем-заинатила съм се да е на кирилица.Не е толкова хубава колкото тази тука-постничка е нашата,не ми харесва и на мен,но е много удобна откъм боравене с албумите и снимките.
Ако не стане на кирилица обаче ,не знам какво ще правим.Трябва ми уеб дизайнер дето да ги разбира,ама МНОГО да ги разбира тия работи.Ние тука само време и нерви хабим!

Редактирано от KATЛA на 15.06.06 22:16.



Тема Re: Височина на препятствиятанови [re: OлraПpaйд]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано15.06.06 22:43



Мерси,че ми показа сайта...А това photoforum.net ли е !?!!?Или....!?
Знае ли се кой я е правилл...?!



Тема Re: Височина на препятствиятанови [re: vizantiq]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано16.06.06 04:31



Снощи не можах да заспя , та се поразрових...Викам си , не може никой да не е снимал коне...Сайтът е


Фотографа не го познавам , но знам с какво е снимал - Никон D200 - не ми се овори , влюбих се в това чудо , очите ми останаха ! Плюс всички екстри , като ISO 100 - 1600 , сменяеми обективи и т.н. ,10,2 мегапиксела...прелест ! Ама 1700 $Ако спечеля от тотото , първо това бих си взела !



Тема Re: Височина на препятствиятанови [re: KATЛA]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано16.06.06 04:42



Тя е , умишлено пуснах линк , а не направо снимката - уважам авторското право на фотографа , и шапка му свалям !
Ами стискам палци да стане...И аз бутам по малко моите - поне на компютъра да и има в някакъв вариант...Аз взех част от модула на Зоомания , но само част , доста и преработих...Е, няма да излиза брояч коя снимка колко пъти е видяна , ако все пак и кача някъде , но ...И аз си късам нервите , можеш да ми вярваш ! Ако имах книга на БЪЛГАРСКИ , дето всичко да е описано като свят ...

ама нямам , и играя на сляпа баба...



Тема Re: Планина?...нови [re: Lady^Drakula]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано16.06.06 04:56



Съдиите не знам кои бяха , ама говорителят беше пародия ! Бъркаше имената и пола на ездачи и коне , забравяше да каже резултати , та на доста не и записах , естествено , мънкаше под нос , фъфлеше...Абе първия човек от пътя да бяха хванали , по - добър би бил , предполаам !





Тема Re: Е, и?...нови [re: OлraПpaйд]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано16.06.06 08:40



Какво от това, че не можеш да имаш Nikon-а; и аз никога няма да мога да имам и карам Lamborghini Gallardo (примерно), и какво?!? Има много по-важни неща в живота...



A word is enough to the wise.

Тема Re: Височина на препятствиятанови [re: OлraПpaйд]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано16.06.06 16:58



Абе аз много не им разбирам на апаратите,ама щом казваш,че е хубав...пък и с какво качество е снимката...малеее....


Като я гледах тази снимка ....гледах,гледах я и ми се стори позната,сякаш я бях виждала някъде...и се сетих,че след състезанието Поля (едно момиче което язди тук,беше стартьорка на средния и на големия клас в Шумен) ми донесе две снимки и ми каза:"Някой ми каза да ти дам тези снимки" и аз нали кой ....и тя каза,че е забравила....и сега като погледнах едната снимка е същата като тази която е качена в сайта...



Тема Re: Височина на препятствиятанови [re: OлraПpaйд]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано16.06.06 17:25



Рени това ли е апарата

Приятеля на сестра ми си купи Cannon (незнам какъв точно) но беше за 1500$.И наистина много хубави снимки прави,но и хубави пари му искат...



Тема Re: Е, и?...нови [re: Бo^]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано16.06.06 19:45



Абе истината в моя случай е , че не мога да го имам СЕГА - след 3 - 4 години , като гледам с какви темпове се развива техниката , може и да мога...Знаеш ли коже е тъжното ? Че точно по - важните неща от живота искам да и снимам качествено...

Като знам обаче с какво снимах през 2002 -а и с какво снимам сега...Разликата е ОГРОМНА ! Та човек поне може да си помечтае ! Имай предвид , че най - добрата /вероятно / камера е 27 мегапиксела и струва наистина майка си и баща си - аз мечтая за по - реални неща !



Тема Re: Височина на препятствиятанови [re: vizantiq]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано16.06.06 19:49



Знаеш ли , и аз не разбирам - мога да кажа само , че това , дето снимам в момента с него , е най - доброто , с което съм скнимала - а снимките , които видях , изглеждат така , какво ишскам да излеждат снимките , които аз правя ! Затова ми харесва ! гаранция , че има и по - добри !
Вярно , че имаше едно момиченце за стартьорка...Абе той е снимал още Мирослав Илиев със Замбо , мисля , че двете отбивания са на Игрива - и един алест кон , който ми прилича на Делгадо , ама там ти ще кажеш , аз все пак съм го виждала два пъти за много малко и него познавам добре !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.