Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 23.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Управител,учредители,цели и средства...нови [re: KATЛA]  
Автор HORSELOVE (еленчанче)
Публикувано15.05.06 12:21



Ааааа, НЕ, тая няма да я бъде - ти подпали огъня - сега "не се натискам" - тъкмо ще се запознаеш с посланика! Нека и Валери да каже може ли без пълномощно /той си има консултанти/, аз може и да бъркам.
А иначе си представям Рени как ще се "зарадва", като разбере какво й готвим - още една диня под мишницата - дано да се съгласи!
Кандидат учредителите - да представят изборни платформи!/шегувам се/



Тема Re: Управител,учредители,цели и средства...нови [re: dedomraz]  
Автор Lady^Drakula (колекционерка)
Публикувано15.05.06 12:29



Категорично съм за Рени ;о)))) А също и за 10-те лева на година!!! Радвам се че проекта най-после започна да набира сили ;о)))

Живея за да се наслаждавам на живота

Редактирано от Lady^Drakula на 15.05.06 12:31.



Тема Re: Управител,учредители,цели и средства...нови [re: HORSELOVE]  
АвторKATЛA (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 12:47



Абе не само посланика е проблема.По принцип във вземането на решения и даване на разни предложения хич ме няма. Чиста проба мързел-не го правя от скромност!
Иначе за "запалването на огъня" казах от къде дойде-случайно кликване на една реклама на Ф-колор и откриване ,че хост и домейн не струват хиляди.
Идеята за сайт си е на Рени!В смисъл-всеки от нас си я е имал,и аз си я имах,но тя първа спомена в клуба преди време.
ДО сега ми беше почивката,следобед няма да мога да пиша.Довечера ще се вмъкна в клуба-дано "кръчмаря" не ни е насолил здраво с нашите сметки



Тема Re: Управител,учредители,цели и средства...нови [re: Lady^Drakula]  
АвторKATЛA (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 12:47



Абе то всички май сме за Рени,само дето не знаем тя дали е ЗА Рени



Тема Re: Управител,учредители,цели и средства...нови [re: KATЛA]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано15.05.06 20:01



Аз мисля,че Рени е идеална за тази работа,защото е отговорна...редовно отговаря на всички теми...също така и Ния....
Но нека,който иска да се обади....Ще е по-лесно..



Тема Re: Управител,учредители,цели и средства...нови [re: vizantiq]  
Автор dani_f (срамежлива)
Публикувано15.05.06 22:36



И аз съм за Рени!



Тема Re: Управител,учредители,цели и средства...нови [re: dedomraz]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано16.05.06 12:38



Аз съм "ЗА" Рени да е управител. За членския внос - мисля, че сумата е съвсем нормална. За сравнение - толкова е и членския внос за една година за БДЗП (Българско дружество за защита на птиците). А за учредител, какво да ви кажа... Времето никога не ми стига и едва успявам да прочета тук-там по някоя тема в клуба. Иначе може да пусна по някоя идея, ако изскочи

Редактирано от Kaнтaka на 16.05.06 12:41.



Тема Re: Управител,учредители,цели и средства...нови [re: KATЛA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано17.05.06 04:06



И да , и не - видях ги , но не съм ги прочела - ми нямам WordPad на този компютър , а пак да се мъча да откачам принтер , да заачам към другия ...Дълга и широка ...
Аз предложих 12 - за да са по 1 лев на месец...Мисля , че не е чак толкова голяма разликата...





Тема Re: Управител,учредители,цели и средства...нови [re: HORSELOVE]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано17.05.06 04:10



Да , точно ТЕЗИ неща трябваше да обсъдим ...А иначе - май болшинството са над 18 ...





Тема Re: Управител,учредители,цели и средства...нови [re: HORSELOVE]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано17.05.06 04:13



И аз мисля , че управителен съвет звучи по - добре ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.