Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 23.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Тъпотиянови [re: Дyпнишkoтo Пapвeню]  
Автор dedomraz (грозен)
Публикувано08.05.06 11:02



Благодаря за любезната покана, ще се обадя със СМС поне два - три дни предварително.



Тема Re: Тъпотиянови [re: KATЛA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано10.05.06 02:58



Абе то и тук никога не е цял ден по принцип ..Е , като беше два дни кроса , събота - та , ама все пак ...500 лева са си бая пари за да не правиш НИЩО !





Тема Re: Тъпотиянови [re: Дyпнишkoтo Пapвeню]  
Авторtrubadur (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 11:19



Момичето се казва Мария Николова,скача за "Херос" и е на 23 г.Добре е вече,но да не забравяме ,че всяко губене на съзнание дава отражение дори и след години.Тя е сериозно момиче и такова падане не може да я изплаши,така че скоро пак ще я видите на терена.В Стара Загора обикновено предлагат горе-долу добър терен,но явно тази година са се поиизложили.



Тема Re: Въпрос....нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Дyпнишkoтo Пapвeню (непознат)
Публикувано10.05.06 20:53



не знам на кого са викали шеф там хе хе хе
Аз не можах да дойда



Тема Re: Тъпотиянови [re: Дyпнишkoтo Пapвeню]  
Автор horserider (обожаващи коне)
Публикувано11.05.06 21:02



Това е не само тъпотия - това е пълна идиотщина, безотговорност и не знаем още какво!!! Как може така! Знаеш ли какво е станало с детето? Дали е добре? А конят? Ужас направо!



Тема Малко Off Topicнови [re: Дyпнишkoтo Пapвeню]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано11.05.06 22:50



Някой мойе ли да пусне резултати от състезанието...горе-долу да знаем кох е скачал,кой е станал първи втори....!?!?!



Тема Re: Тъпотиянови [re: vizantiq]  
Автор мoзa (horse rider)
Публикувано12.05.06 13:16



Запознала си се с Кикито,но не е тя контузената ,защото и на мен ми разправяха,че някой се е контузил,ама не казаха кой!но май не беше кикс!дано не е тя !тя е супер готина!

Believe in the possibility of the impossible!

Тема Re: Тъпотиянови [re: мoзa]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано12.05.06 19:31



Те казаха как се казва в някой от темите...!Ама аз имена малко не помня...Но казаха също,че над 20....и не е от малките и не е тази с която съм се запознала....Аз даже имам нейна снимка...!!!



Тема Re: Малко Off Topicнови [re: vizantiq]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано13.05.06 04:06



Ми нямаме агент в Стара Загора , за съжаление ! Можеш да разчиташ само на Федерациятоа , но за ктях е мноооого рано да сложат през май резултати от състезание през май ! Догодина , примерно , би могло ...За тази година още няма !





Тема Re: Въпрос....нови [re: Дyпнишkoтo Пapвeню]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано13.05.06 04:10



И аз така разбрах , че няма да идваш , ама нашата коонегледачка каза , че като тръгвали , момчетата казали , че "шефът бил дошъл" - и си викам , че може и да си успял в последния момент ...Ама тя не е видяла на кого викат шеф , та наистина си остава загадка !
Аз не видях кога са натоварили , нали бях болна , не бях закусвала , беше ми лошо през повечето време , и след състезанието седнахме направо да обядваме , и видяхме , че камиона с Жоро тръгна ... Не видяхме кога са натоварили ...
В интерес на истината си помислих , че може някой да ти се е обадил , защото имаше инцидент в еднин от дните преди кроса...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.