Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 30.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЛОГО на Клуб Коненови  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано26.04.06 05:25



По идея на Дид направих ВТОРИ вариант на логото на "клуб Коне"



За сравнение пускам и ПЪРВИЯ вариант.



Пускам и анкета (дано проработи), за да може всеки анонимно да изкаже мнение дали му харесва!!!!!! ГЛАСУВАЙТЕ! Не забравяйте, че първо се вижда вторият вариант (с опашка и копита), а после първият (без опашка и копита).


ЛОГО на Клуб Коне
Вторият вариант ми харесва повече
Първият вариант ми харесва повече
И двете не ми харесват, но нямам идеи
И двете не ми харесват, но имам предложение за по-добро
Вторият вариант става, но иска още работа
Първият вариант става, но иска още работа





Тема първиянови [re: DustDevil]  
Автор E3DA4KATAМодератор (4e6it)
Публикувано26.04.06 16:54



вариант определено не ми харесва...Прекалено е претрупано и мисля,че трябва да имаш прекалено голяма фантазия,за да вземеш това за опашка и копита...не знам,това е мое мнение...Аз лично обичам по-семплите неща,ако трябва да избирам между двата по-ме кефи номер 2,но ако искате бих могла да се пробвам да нарисувам това онова...
но мисля,че има грешка в подхода....всичко трябва да е съгласувано-като стил на страницата-цветове,шрифт,какво ще има,какво няма да има...
не може всичко да се направи поотделно и после като ги съберем да е пълна попара



Тема Re: първиянови [re: E3DA4KATA]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано26.04.06 17:49



Ами то всъщност вторият вариант е с копитата и опашката... Лично и на мен този само с главата ми харесва повече...
Дид е направила проект на първата страница и на мен ми харесва....



Тема Re: първиянови [re: DustDevil]  
Автор dedomraz (грозен)
Публикувано26.04.06 18:21



С рик да стана досаден, защо просто не помолим професионален дизайнер да направи логото? И лого означава знак по - скоро, отколкото текст. Не е недопустимо, но все пак. Освен това - даже да има текст в логото, а такива се срещат изключително рядко, е недопустимо да има различни шрифтове.
Наличието на симетрия е желателно, а ако има асиметрия, тя трябва да ни говори нещо.
Цвят черно бял е класика, но за сайт?
Моля да не се сърдите, защото отнасям забележките си към "напълно позитивна критика"



Тема Re: първиянови [re: dedomraz]  
Автор DustDevilМодератор ()
Публикувано26.04.06 18:43



помолиха ме за помощ, след като не се иска няма да се бутам... и без това нямам време...



Тема Re: първиянови [re: DustDevil]  
Автор dedomraz (грозен)
Публикувано26.04.06 18:47



Не съм искал да те разсърдя. Просто това е много специфична материя, не се обиждай, моля.



Тема Re: ЛОГО на Клуб Коненови [re: DustDevil]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано26.04.06 19:32



Ния ,аз безумно гласувах за първото и после видях ,че второто всъщност е оригинала.Исках да гласувам за него всъщност(ЗА ВТОРОТО,дето си е отигиналното)
Ужасно съжалявам,че се обърках така!
На мен ми харесва.Много!
Наше си е!


Редактирано от KATЛA на 26.04.06 21:28.



Тема Re: първиянови [re: dedomraz]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано26.04.06 20:03



А на мен ми се вижда чудесно логото.Ние няма да търгуваме все пак.



Тема Re: ЛОГО на Клуб Коненови [re: DustDevil]  
Автор HORSELOVE (еленчанче)
Публикувано27.04.06 15:19



Мисля, че първият вариант е по-добър, защото е по-ясен и семпъл. Може би иска само малко доработване - дали не е по-добре "К"-то да бъде същия шрифт като "оне" - по-графично, по-стилизирано. Иначе разликата в шрифтовете на двете думи мисля, че е много удачна - така се акцентира на името на клуба. Това е от мен...



Тема Re: ЛОГО на Клуб Коненови [re: HORSELOVE]  
Автор Lady^Drakula (колекционерка)
Публикувано27.04.06 18:09



Не знам моето мнение има ли значение, но ако питате мен логото за което трябваше да гласуваме всъщност си е много добро. Пасва си с тематиката на клуба. А и все пак това не е сайт който ще бъде оценяван...та да го доглеждат дали има симетрия или няма.....Важното е на хората които участват в замисъла да им харесва ;о)

Живея за да се наслаждавам на живота


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.