Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 05.10.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: adonia]  
АвторCapaвчeтo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 10:06



Ами на "Хан Аспарух" са те и аз съм там. Иначе относно ездата както сопменах Литъл Лило (Лиляна както и викаме) не съм я яздила, няма и да я яздя, само ходом съм я карала, Авилон я яздя доста често, Платиниум съм го яздила веднъж и Танго бой (Талибана) няколко пъти...общо взето просто помагам на Андро - чиста двете кобили, защото няма кой друг, оседлавам ги и ги загравям обикновено. То всичко стана случайно още от лятото - Андро беше оставил Лиляна на Роси, аз помагах на нея и така
Литъл Лило е сива кобила, много е красива, Авилон е кафява (не мога да определя дали е кестенява или от онова червеникавото...смесица е), нисичка е, има бяла проточина на муцуната, много готина кобила, обожавам я, Платиниум е чисто бял и е много масивен, но пак е нисичък, жребец е, а Танго бой - ми той прилича на жираф или камила Много е висок, и има доста странно телосложение, цвета му е горе долу като на Ави и също има бяла проточина. И като кон е странен - от една страна е много гальовен, от друга може буквално да те убие от невниманиеНастъпва, рита...абе мани.




Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: KATЛA]  
Автор araber (непознат)
Публикувано23.03.06 11:06



Извинявайте, но не мога да се съглася с вашето деление на хора обичащи конете на тузари и без пари.Според мен не парите а възпитанието и характера на човек са определящи за отношението му към околните и животните.По вашата логика циганите като най бедни трябва да имат най добро отношение към конете!!!!!!
Никога не съм чул състоятелен човек да дели любителите на коне на бедни и богати както го виждам тук.Ако се продължавате в този дух форумът ще се превърне от място където любителите на коне обменят място в свърталище на дребни и злобни души.



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: Capaвчeтo]  
Автор adonia (минаващ)
Публикувано23.03.06 11:17



Аха,ясно,той моят треньор като видя картинката на Танго Бой направо се влюби в него.хи-хи.А ти иначе от колко време яздиш?Другите от клуба почти съм научила кой от колко време,къде,как защо ама има доста хора,за които не знам много ,като теб и съм любопитна,хем да си представям горе долу с кого си пиша,тъй де с две думи за мене няма скрито покрито,такава съм си.



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: adonia]  
АвторCapaвчeтo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 11:20



Хехе, Таби си е нашия жираф Яздя вече от пет години, на "Хан Аспарух"както споменах, нищо особено, бях два пъти на обездки тая година, първия път мина трагично, бях с Прима , а втория хехе ами пак мина трагично, поне според мен, бях с Авилон иии това се сещам за сега.



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: araber]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано23.03.06 11:49



Ех,арабер,къде го прочете това!?
Нали това казвам и аз!Че който си няма сърце ни парите ни безпаричието ще му помогнат да стане човек.
Или ти не си прочел както трябва или аз съм написала нещо не както съм искала.




Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: Capaвчeтo]  
Автор adonia (минаващ)
Публикувано23.03.06 12:37



Чак трагично?Благодаря за инфото,май аз съм една от тея дето са яздили най-малко в този клуб,ема нищо де нали затова съм тук,поне това онова теоретично да науча,когато не мога да ида на тренировка.



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: KATЛA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано23.03.06 18:24



Сещам се за един русенски художник , казва се Антони Софев , май така беше името , имаше много сполучливи картини ...



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: Capaвчeтo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано23.03.06 18:29



Според мен , Авилон и Танго Бой са алести ...Впрочем , не знаех , че Авилон е ...кобила ! Звучеше ми малко мъжко името ...



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: Capaвчeтo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано23.03.06 18:32



Е , е , недей така сега ! И ние сме яздили бели и светли коне , дето се търкалят като малачета ...И вп студеното е нямало къде да ги къпем , вярвай ми ! Но жълти не сме ги изкарвали ...С много търкане , оправя се .
Примерно на Голди редовно си ожълтява слепоочията - ако погледнеш снимките ни , обаче , няма да го видиш никъде жълт !



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано23.03.06 18:34



Абе аз и Литъл Лило мислех,че е кон,ама...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.