Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 29.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: KATЛA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано21.03.06 05:00



Съгласна съм , но не е традиция ...Аз никога не съм виждала на живо , пък на доста кушии на Тодоров ден съм била ...И по села , не само на хиподрума ...Даже в две селски на Тодоров ден и съм участвала ...



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: SEABlSCUlT]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано21.03.06 05:07



Ми тя малко дълга стана май ...



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: HAXOДKA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано21.03.06 05:12



Ех , Мимко , за съжаление си права ! Аз лично се дразня , като видя сив кон , дето струва не знам колко си хилязи евро , пък опашката му жълта опикана ,с извинение ...Ми тоз кон ако е толкоз скъп , че поддържай го малко , мама му стара !В края на краищата , и на моя опашката е бяла наполовина , и в кал се търкаля , и по постела ...Колкото и да му чистиш , вечер като легне , не знаеш колко си е изцапал талаша ...И се цапа ! Ми мия я , с шампуан даже !Хем не го продавам и не го качуля по списания !
А на корицата можеха да сложат някой свободен кон - е , в "Кабиюк " , примерно , сигурнво нямаше да им откажат да пуснат за 5 минути едно арабче в падока !
За колите и голфа си много права , ама пък ако те спонсорират ...Предното списание беше с пъти по - добро , ама фалира ...
Аз коли не обичам , а към голфа имам алергия - много динамичен спорт , не е за мен - аз мога да поспя , докато се развива играта ...
Пък и нали съм си работно момиче , от народа , доку - виж , че се идзтрса на игрището по тениска , какъв позор !Пък то само с фирмени ризки бивало ...
И аз искам да чета за тия неща , дето ги казваш , на български - да си купя списание като бял човек - бе 5 лева да е , ама като свят - че ми писна да се мъча да превеждам от езици , които не съм учила , за руски не говоря , там е друго ...
За ездачите наистина никак не е лоша идея - аз лично съм готова да помогна със снимки , пък и интервю мога да взема , ако си кажат въпросите - и няма да искам пари даже !
Освен това , "всички права запазени " малко ме разсмива - част от снимките са "взаимствани " / да не използвам думичката КРАДЕНИ/ от книгата "КОНЕТЕ "
Две от снимките / поне две / , са на Gabriele Boiselle , може да съм наивна , не знам , но малко ме съмнява да са й платили авторски права ...
Ама не го казах , щото някой пак ще каже , че се заядам ...



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: adonia]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано21.03.06 05:15



Но за разнобразие има голф и мотори , все пак !
Да си призная , аз тия неща как да е ги преглътнах , но рекламата на колбаси на корицата ми дойде в повече ...Да бяха рекламира и конски салам !



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор adonia (минаващ)
Публикувано21.03.06 09:03



Да бе те моите съученици ме бъзикат,това конски салам ли е,а пък аз едва не им обявих война



Тема Re: Hidalgoнови [re: витepбo]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано21.03.06 10:04



Да, ако си се повъртял из някоя циганска маала, може и да си чул "Хидалго" там.

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор SEABlSCUlT (ентусиаст)
Публикувано21.03.06 20:13



Да,дългичка.



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: HAXOДKA]  
Автор SEABlSCUlT (ентусиаст)
Публикувано21.03.06 20:18



А,съвсем точно си го каза-харесва ми.



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор SEABlSCUlT (ентусиаст)
Публикувано21.03.06 20:24



А това нещо ме съмнява цитирам:".......-България е една от малкото страни в света,където не се продава и консумира конско месо" -нещо ми е трудно да го повярвам



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: SEABlSCUlT]  
Авторвитepбo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 20:44



Ааа , това не е възможно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.